Perdangos iš gelžbetoninių plokščių montavimas - kviečiame apsidairyti po mūsų sistemoje užsiregistravusių teikėjų pasiūlymus ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą. O jei savo darbams tinkamo paslaugų teikėjo rasti nepavyks, spustelkite viršuje, dešinėje pusėje esantį mygtuką ĮKELTI UŽDUOTĮ ir vos per kelias minutes suformuokite konkrečią užduotį, o tada teikėjai patys su Jumis susisieks su pasiūlymu

Perdangos iš gelžbetoninių plokščių montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB “Kitas kelias” Vidutinė rinkos kaina
Perdangos reikalingos kiekvienam namui. Kokybiškos gelžbetoninės perdangos – reikalingos kiekvienam kokybiškam namui. Nesvarbu, ar planuojate statyti vieno ar dviejų su rūsiu, ar daugiau aukštū namą...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB „Remjasta“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė atlieka perdangų, kolonų, sienų, sąramų, pamatų, laiptų, atraminių sienelių bei kitų gelžbetoninių konstrukcijų liejimą ir surinkimą. Mūsų įmonė atlieka darbus susijusius su įvairios...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB, Skandivija Vidutinė rinkos kaina
Mes užsiimame metalo, medžio, gelžbetonio, betono konstrukcijų statyba ir montavimu (pamatų, kolonų, perdangų, sijų, santvarų, sąramų ir kitų konstrukcijų statybos ir montavimo darbais).
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, VARSLA Vidutinė rinkos kaina
Mes atliekame konstrukcijų montavimo darbus: Metalinių konstrukcijų montavimas; Perdangos plokščių, sąramų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
MB ,,Lintada“ Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistų atliekami perdangos darbai: Medines perdangos montavimas; Gelžbetonines perdangos montavimas; Gelžbetoninių plokščių montavimas; Surenkamų perdangų montavimas.
Kaune
€ 1.00/m2
UAB „Ternita“ Vidutinė rinkos kaina
Teikiame konstrukcijų montavimo paslaugas: Metalinių konstrukcijų montavimas ir gamyba; Perdangos plokščių, sąramų, sijų ir kitų surenkamų elementų montavimas.
Vilniuje
€ 1.00/m2
MB "NPS Statyba" Vidutinė rinkos kaina
Perdangų betonavimas. Statyboje dažniausiai naudojamos gelžbetoninės perdangos. Jos skirstomos į kelis tipus: monolitinės perdangos, gelžbetoninės perdangų plokštės (PTK), surenkamos gelžbetoninės perdangos.
Šiauliuose
€ 23.76/m2
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.