Balkonai, terasos

Balkonai ir terasos yra puikios išorinės erdvės, kurias gali būti paverstos jaukiais ir funkcionaliais išoriniais kambariais. Tačiau dažnai šios erdvės yra nepakankamai išnaudojamos arba nelabai patogios naudoti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų pagrindinė veikla yra balkonų, lodžijų, terasų stiklinimas, naudojant stumdomą ir stumdomą - atveriamą sistemas, kurios tinka tiek jau pastatytuose daugiabučiuose, tiek naujai statomuose namuose....
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB VLK Group Vidutinė rinkos kaina
Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, gera estetine išvaizda bei apsauga. Šių konstrukcijų gamybai naudojami tie patys profiliai, kaip ir...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 1.00/m2
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome balkonų stiklinimą aliuminio konstrukcijomis ir plastikinį balkonų stiklinimą. Balkonų stiklinimas - tai puikus būdas papildomai apšildyti savo būstą ir apsaugoti jį nuo žvarbaus...
Joniškyje
€ 1.00/m2
Šilta aliuminio konstrukcija būna trijų arba penkių oro kamerų. Gyvenamosioms patalpoms iš šilto aliuminio, gaminamos fasadinės konstrukcijos, langų bei durų konstrukcijos. Aliuminio dalinamos į fasadų,...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB Monoplastas Vidutinė rinkos kaina
Balkono stiklinimas – puiki išeitis norintiems savo namuose turėti dar vieną jaukų, tylų, patogų ir šiltą kampelį. Jūsų balkonas gali tapti jaukia ir tylesne darbo...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Einikis.lt Vidutinė rinkos kaina
Stikliname įvairių konstrukcijų balkonus. Galime pasiūlyti spalvotą rėmą ar tonuotą stiklą. Įstiklintas balkonas – tai jaukesni namai ir papildoma erdvė buičiai bei poilsiui.
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Lietuvoje populiariausias rėminis balkonų stiklinimas. Mes naudojame patikimų gamintojų gaminius SAPA, PROVEDAL, ALUTECH, PONZIO. Aliuminio profilio stiklinimo sistemos gamyba trunka nuo dviejų savaičių, montavimo darbai...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų balkonai tai - erdvė kurių dėka, galima padidinti mažų butų naudingą plotą. Jeigu Jums reikalinga apsauga nuo vėjo ir lietaus, norite turėti daugiau šviesos,...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB “Langų ekspertas” Vidutinė rinkos kaina
Balkonų stiklinimo konstrukcijos gaminamos iš plastikinių, baltų arba medžio imitacijos, GEALAN 6 kamerų, jos yra 74 mm storio profilinių bešvinių langų ir laikomos ekologiškomis. Balkonų...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB „HIMĖJA“ Vidutinė rinkos kaina
Pagal individualius užsakymus gaminame ir parduodame aliumininius balkono stiklinimo langus. Atliekame montavimo ir apdailos darbus. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Kaip išnaudoti balkono erdvę: patarimai ir idėjos


Siekiant išnaudoti balkono erdvę, svarbu pasirinkti tinkamus baldus ir dekorą. Patogūs lauko baldai ir tinkamai atrinkti dekoratyviniai elementai gali suteikti jūsų balkonui jaukumo ir stiliaus. Įsitikinkite, kad baldai yra tinkami lauko sąlygoms, atsparūs drėgmei. Galite pridėti patogią sofos-lovos rinkinį, stalą su kėdėmis ar net hamaką, kad galėtumėte mėgautis poilsiu ir lauke.

Vienas iš geriausių būdų pridėti gyvybės ir grožio balkonui yra auginti žalumynus ir gėles. Net jei jūsų balkonas yra mažas, vis tiek galite pasidėti vazonėlių su gėlėmis ant lentynos arba naudoti vertikalius augalų puodus, pritvirtintus prie sienos. Naudokite įvairaus aukščio ir spalvų augalus, kad sukurtumėte įdomų ir daugiasluoksnį efektą. Gėlės gali suteikti jūsų balkonui spalvų ir aromato.

Jei norite pasijusti patogiai ir privačiai savo balkone, galite pasirūpinti tam tikra apsauga nuo šoninių žvilgsnių ir vėjo. Pavyzdžiui, galite įrengti aukštus žalumynus arba naudoti gardinėles, kad paslėptumėte savo erdvę nuo praeivių. Taip pat galite įrengti stogelį ar skėtį, kuris apsaugotų nuo lietaus ir saulės. Privatumas ir apsauga yra svarbūs elementai, kurie padės jums mėgautis savo balkonu be jokio trikdymo.

Balkonas gali tapti išplėstiniu gyvenamojo ploto praplėtimu. Jei turite erdvę ir galimybę, galite įrengti stiklinį sujungimą tarp savo vidinio gyvenamojo ploto ir balkono. Tai suteiks jums galimybę mėgautis gražiais vaizdais ir natūraliu šviesos srautu iš lauko. Stiklinės sienos ar skydai suteikia modernų ir elegantišką išvaizdą, tuo pačiu išlaikant jaukumą ir komfortą.

Apšvietimas gali suteikti jūsų balkonui ne tik praktinę funkciją, bet ir atmosferą bei stilingumą. Įtraukite apšvietimo elementus, tokius kaip sieninės arba pakabinamos lempos, kurios suteiks šviesos vakarais. Taip pat galite naudoti žvakides, žibintus ar dekoratyvinius LED apšvietimus, kad sukurtumėte jaukiąir romantinę nuotaiką. Apšvietimas gali padėti pailginti jūsų balkono naudojimo laiką ir suteikti jums daugiau galimybių mėgautis lauke.


Balkonų ir terasų įrengimo kainos: nuo ko jos priklauso?


Vienas iš svarbiausių faktorių, kurie daro įtaką balkonų ir terasų įrengimo kainoms, yra dydis ir konstrukcija. Didelių ir sudėtingesnių terasų įrengimas gali reikalauti daugiau darbo ir medžiagų, todėl tai gali padidinti kainą. Taip pat svarbu atsižvelgti į jūsų namo architektūrą ir įrengimo suderinamumą.

Balkonų ir terasų įrengimo kainos taip pat priklauso nuo medžiagų ir apdailos pasirinkimo. Skirtingos medžiagos turi skirtingas kainas. Pavyzdžiui, medinės terasos grindys gali būti pigesnės nei plytelių ar kompozicinių medžiagų grindys. 

Darbų sudėtingumas ir specialistų paslaugos taip pat gali įtakoti įrengimo kainas. Jei reikalingi statybos arba kiti specialistų reikalaujantys darbai, pvz., elektros instaliacija, vandentiekio tinklų įrengimas arba baldų gamyba, tai gali padidinti bendrą projekto kainą. 


Balkonų ir terasų apdailos medžiagos: kokias pasirinkti?


Mediniai apdailos elementai suteikia natūralumo ir šilumos jūsų balkonui ar terasai. Medinės grindys, ar net mediniai sienų apdailos elementai gali sukurti jaukią ir natūralią atmosferą. Mediena taip pat yra ilgaamžė ir atspari lauko sąlygoms, tačiau ji gali reikalauti reguliarios priežiūros ir tvarkymo.

Plytelės ir kompozitinės medžiagos yra populiarus pasirinkimas balkonų ir terasų apdailai. Plytelės yra atsparios drėgmei, lengvai valomos ir gali būti įvairių dizainų ir spalvų. Kompozitinės medžiagos, tokios kaip medžio pluošto lentos arba WPC (Wood Plastic Composite), taip pat gali būti naudingos alternatyvos medžiagų deriniui. Jos yra atsparios korozijai ir UV spinduliams, todėl yra ilgaamžės ir nereikalauja daug priežiūros.

Stiklas ir metalas gali būti naudojami balkonų ir terasų apdailai, suteikdami jiems moderniąir elegantišką išvaizdą. Stiklo sienos ar skydai gali užtikrinti vizualinį platumą ir leidžia natūraliam šviesos srautui patekti į vidų. Metaliniai baliustradai ar dekoratyviniai elementai yra tvirti ir patvarūs. Tačiau, atsižvelgiant į vietos klimato sąlygas, reikia atkreipti dėmesį į metalo apsaugą nuo korozijos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.