Durys

Durys yra svarbus elementas kiekvieno namo ar buto interjere ir eksterjere. Jos ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų lankytojų, bet taip pat suteikia jūsų namams išskirtinio dizaino.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vilniaus durys, UAB Žema rinkos kaina
Šarvuotos durys butams su montavimu.
Vilniuje
€ 569.00
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
UAB Akai "Kopos baldai" Žema rinkos kaina
Ieškote spintos stumdomomis durimis savo miegamajam? „Kopos baldai“ spintos su stumdomomis sistemomis gaminamos pagal jūsų poreikius ir jūsų interjerą. Pradedant tradicinėmis, klasikinėmis stumdomomis durimis, baigiant...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 120.00 - 799.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai Vilnius 860992011 Metaliniai garažo vartai Vilnius. Metalinių garažo vartų gamyba vilniuje. Taip pat daromos ir kitos metalo konstrukcijos. Metalinės tvoros, tvorelės ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Fip windows Vidutinė rinkos kaina
Parduodame aliuminio duris, su montavimu visoje Lietuvoje. Suteikiame garantinį aptarnavimą, bei siūlome tik sertifikuotus, aukštos kokybės gaminius. Aliuminio durys su pilnu stiklinimu. Aliuminio durys su...
Kaune (Aleksotas)
€ 900.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
Metaldurys Vidutinė rinkos kaina
Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės sandėliuko (rūsio) durys Metalinės durys į sandėliuką. Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės durys sandėliukui ir metaliniai garažo vartai...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Naudojami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos paslaugai atlikti
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Dorota Vidutinė rinkos kaina
Įstatysime visų tipų duris, pakeisime senas naujomis. Smulkūs staliaus darbai, baldų montavimas
Kauno raj., Kiti miestai
€ 20.00/vnt

Durų atnaujinimas: ar verta rinktis naujas duris ar pakoreguoti senas?


Durų atnaujinimas yra svarbus sprendimas, kurį reikia priimti, norint pagerinti savo namų išvaizdą, funkcionalumą ir saugumą. Tačiau kyla klausimas, ar verta rinktis naujas duris arba pakoreguoti senas. Prieš priimant sprendimą dėl durų atnaujinimo, svarbu įvertinti esamą situaciją. Pasvarstykite šiuos aspektus:

Durų būklė: Patikrinkite savo esamų durų būklę. Ar jos yra pažeistos arba nusidėvėjusios? Jei durys yra sunkiai atsidaro arba tinkamai neužsidaro, tai rodo, kad jų atnaujinimas yra būtinas.

Energetinis efektyvumas: Senos durys gali būti prastos izoliacijos, leidžiančios šilumai ir šalčiui prasiskverbti į jūsų namus. Tai gali padidinti šildymo ar aušinimo sąnaudas. Jei pastebite didelį energijos nuostolį per duris, tai gali būti pagrindas svarstyti naujų durų įsigijimą.

Estetika: Durys yra svarbi vizitinė jūsų namų kortelė. Jei norite atnaujinti išvaizdą ir pridėti šiuolaikiškumo, naujos durys gali būti puikus pasirinkimas. Jūs galite pasirinkti skirtingus stilius, medžiagas ir spalvas, kad atitiktų jūsų skonį ir namų architektūrą.

Saugumas: Durų saugumas yra dar vienas svarbus aspektas. Jei senos durys neužtikrina pakankamai apsaugos nuo įsilaužimų, tai gali kelti pavojų jūsų namų saugumui. Naujos durys su moderniomis saugumo funkcijomis gali  užtikrinti geresnį apsaugos lygį ir padidinti jūsų ramybę.


Kaip pasirinkti tinkamas duris savo namams: patarimai ir rekomendacijos


Tinkamų namų durų pasirinkimas ti yra svarbus sprendimas, kuris gali turėti ilgalaikių pasekmių. Štai keletas patarimų ir rekomendacijų, kaip tai padaryti:

Matavimas ir montavimas. Prieš įsigyjant duris, svarbu atlikti tikslų matavimą. Neteisingai išmatuotos durys gali sukelti daug problemų. 

Durų stilius ir dizainas. Durų stilius ir dizainas turėtų derėti prie jūsų namų architektūros ir interjero. Galite pasirinkti iš įvairių variantų, tokių kaip klasikinės medinės durys, modernios metalinės durys arba elegantiškos stumdomos durys. 

Durų saugumas. Saugumas yra vienas iš svarbiausių aspektų, kai renkatės duris savo namams. Gerai apsaugotos durys gali padidinti jūsų namų saugumą ir sumažinti įsilaužimų riziką. 

Durų izoliacija. Durų izoliacija yra svarbi, norint išvengti šilto oro praradimo žiemą ar šalto oro prasiskverbimo vasarą. Plastikinės durys yra žinomos dėl savo puikios izoliacijos savybių, tačiau taip pat galite pasirinkti medines duris su specialiomis izoliacinėmis savybėmis.

Kainos ir kokybės santykis. Perkant duris, svarbu rasti tinkamą kainos ir kokybės santykį. Pigios durys gali būti prastos kokybės ir neilgai tarnaus, tuo tarpu brangios durys ne visada reiškia aukštą kokybę. Rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais arba skaityti atsiliepimus iš patikimų šaltinių prieš priimant galutinį sprendimą.

Ekologiškumas. Vis daugiau žmonių ieško ekologiškų sprendimų savo namams. Jei jums rūpi aplinka, galite pasirinkti duris pagamintas iš perdirbtų medžiagų arba medines duris iš tvarių šaltinių. 


Durų saugumas: kaip apsaugoti savo namus nuo įsilaužėlių


Durų saugumas yra labai svarbus, norint apsaugoti savo namus nuo įsilaužėlių. Yra keletas priemonių, kurias galite įgyvendinti, kad padidintumėte savo namų saugumą:

Aukštos kokybės durys. Svarbu rinktis aukštos kokybės duris, kurios gali atlaikyti bandymus įsilaužti. Šarvuotos durys arba durys su daugeliu taškų užraktų yra geras pasirinkimas. 

Raktų sistema. Savo namų saugumą galite padidinti naudodami aukštos kokybės raktų sistemą. Elektroninės raktų sistemos gali būti labai efektyvios, nes jos gali būti lengvai valdomos ir keičiamos. 

Apsaugos sistemos. Jei jūsų namai yra vertingi arba gyvenate rajone su dideliu įsilaužimų skaičiumi, galite įdiegti apsaugos sistemą. Tai gali apimti saugos kameras, judesio daviklius, signalizaciją ir kitas priemones, kurios gali pranešti apie įsilaužimą ir užtikrinti greitą reakciją.

Apšvietimas. Geras apšvietimas gali padidinti namų saugumą. Svarbu turėti gerai apšviestą sritį aplink duris. Galite įdiegti išorinius apšvietimo įtaisus su judesio davikliais, kurie įsijungs, kai jie aptinks judesį.

Tvirtas durų rėmas. Durys turėtų būti tvirtai pritvirtintos prie durų rėmo. Tai apsunkins jų išlaužimą. Taip pat svarbu turėti aukštos kokybės užraktus ir vyrius, kurie nebūtų lengvai pažeidžiami.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.