Šarvuotos durys yra puikus pasirinkimas norint užtikrinti saugumą ir ilgaamžiškumą savo namams arba verslo patalpoms. Montuojant šarvuotas duris, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia atsižvelgti, norint užtikrinti, kad montavimo procesas būtų sėkmingas.

Šarvuotų durų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vilniaus durys, UAB Žema rinkos kaina
Šarvuotos durys butams su montavimu.
Vilniuje
€ 569.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai Vilnius 860992011 Metaliniai garažo vartai Vilnius. Metalinių garažo vartų gamyba vilniuje. Taip pat daromos ir kitos metalo konstrukcijos. Metalinės tvoros, tvorelės ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Fip windows Vidutinė rinkos kaina
Parduodame aliuminio duris, su montavimu visoje Lietuvoje. Suteikiame garantinį aptarnavimą, bei siūlome tik sertifikuotus, aukštos kokybės gaminius. Aliuminio durys su pilnu stiklinimu. Aliuminio durys su...
Kaune (Aleksotas)
€ 900.00/vnt
Metaldurys Vidutinė rinkos kaina
Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės sandėliuko (rūsio) durys Metalinės durys į sandėliuką. Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės durys sandėliukui ir metaliniai garažo vartai...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
Metalkonstrukcija Vidutinė rinkos kaina
Sarvuotos durys Vilniuje 863825840 Gaminamos šarvuotos durys Vilniuje. Jeigu reikalingos šarvuotos durys į butą ar namą- skambinkite telefonu ir viską sutarsime Norimų durų atvykimas ir...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
Šarvuotos durys Vidutinė rinkos kaina
Šarvuotų ir plieninių durų gamyba bei montavimas. Durys butui, namui, rūsiui, sandėliui, laiptinei, techninės paskirties patalpoms.
Vilniuje
€ 300.00/vnt
Saugi Uogienė Vidutinė rinkos kaina
Pagal Jūsų specialų užsakymą pagaminsime metalines sandėliuko duris, metalinius garažo vartus. Gaminame tiek standartinių matmenų duris ir vartus, tiek nestandartinių gabaritų gaminius.
Vilniaus raj.
€ 80.00/vnt
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti metalines duris, duris butams, namams, vidines duris. Atliekame visas durų montavimui ir priežiūrai reikalingas paslaugas: suteikiame reikalingas konsultacijas, atliekame durų angų...
Joniškyje
€ 1.00/vnt
UAB Monoplastas Vidutinė rinkos kaina
Siūlome tvirtas ir patvarias plastikines duris, kurios atitinka visus saugumo, bei triukšmo izoliavimo standartus. Plastikinės durys gali būti gaminamos ir turinčios kitokią spalvą, nei balta...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB Arsuna Vidutinė rinkos kaina
Stiklo pluošto durys - geriausias pasirinkimas tiems, kas ieško aukštos kokybės, kuri džiugintų ilgus metus. Puikios kompozicinių durų savybės patvirtintos sertifikatais. Šios lauko durys pasižymi...
Telšiuose
€ 1.00/vnt

Šarvuotos durys: kas svarbiausia jas montuojant?


Pirmas žingsnis montuojant šarvuotas duris yra įsitikinti, kad turite aukštos kokybės produktą. Patikrinkite gamintojo reputaciją, skaitykite atsiliepimus internete ir pasikonsultuokite su profesionaliais durų specialistais. 

Šarvuotų durų montavimas yra sudėtingas procesas, kuriam reikia specialių įgūdžių ir patirties. Todėl svarbu pasirinkti patyrusį ir kvalifikuotą montavimo specialistą. 

Prieš pradedant montavimo procesą, svarbu atlikti tikslų durų išmatavimą. Net ir maža matavimo paklaida gali lemti blogą montavimo rezultatą. 

Atėjo laikas pradėti montavimo procesą. Būtina atidžiai ir atsargiai transportuoti duris į montavimo vietą. Durys yra gana sunkios ir gali būti pažeistos, jei jomis neatsargiai manipuliuojama. 

Montuojant šarvuotas duris, pirmiausia reikia tinkamai sumontuoti durų karkasą. Karkasas yra durų struktūros pagrindas, kuris turi būti tvirtai pritvirtintas prie sienų. Būtina naudoti aukštos kokybės ir tvirtą medžiagą, kuri galės išlaikyti durų svorį ir užtikrinti ilgaamžiškumą.

Šarvuotos durys dažnai turi ypatingą spynų ir apsaugos sistemų komplektą, kuris užtikrina didesnį saugumą. Montuojant duris, būtina tinkamai sumontuoti spynas, cilindrus ir kitas apsaugos priemones. 


Šarvuotų durų montavimo procesas: žingsnis po žingsnio


Šarvuotų durų montavimas yra procesas, kurį reikia atlikti atidžiai ir tiksliai. Toliau aptarsime montavimo proceso žingsnius nuo pradžios iki pabaigos.

1. Durų paruošimas. Prieš pradedant montavimą, būtina atidžiai patikrinti duris ir įsitikinti, kad jų būklė yra tinkama. Patikrinkite, ar durys neturi jokių pažeidimų, ar visi apsaugos elementai yra sukomplektuoti ir ar jų matmenys atitinka jūsų poreikius. 

2. Durų išmatavimas. Sekantis žingsnis yra durų išmatavimas. Matavimai turi būti atliekami tiksliai, kad durys tilptų į angą. Matuojant duris, atkreipkite dėmesį į durų aukštį, plotį ir storį. 

3. Durų paruošimas montavimui. Po durų išmatavimo pradėkite paruošti duris montavimui. Tai apima durų apdailos elementų ir apsaugos sistemų pritvirtinimą prie durų. Atkreipkite dėmesį, kad visi elementai būtų tvirtai pritvirtinti ir veiktų tinkamai. 

4. Durų montavimas. Kai visi paruošiamieji darbai yra baigti, pradėkite montavimo procesą. Būtina atidžiai ir tiksliai montuoti duris pagal gamintojo nurodymus 

5. Durų reguliavimas ir testavimas. Po durų montavimo būtina atlikti reguliavimo ir testavimo procedūras. Patikrinkite, ar durys atidaromos ir uždaromos sklandžiai, ar jos užtikrina tinkamą sandarumą ir ar visas apsaugos sistemos veikia teisingai. 

6. Baigiamieji darbai. Po durų montavimo būtina atlikti reguliavimo ir testavimo procedūras. Patikrinkite, ar durys lengvai atidaromos ir uždaromos, ar jos užtikrina tinkamą sandarumą ir ar visos spynos ir apsaugos sistemos veikia teisingai. 

Sumontavus šarvuotas duris, būtina atlikti ir apdailos darbus. Tokie darbai gali apimti durų rėmo nudažymą arba apdailos elementų pridėjimą. Būtina užtikrinti, kad visi apdailos darbai būtų atlikti tiksliai ir estetiškai, kad durys atitiktų jūsų interjero dizainą.


Ką reikia žinoti apie šarvuotų durų priežiūrą po montavimo?


Po durų montavimo yra svarbu laikytis gamintojo pateiktų priežiūros instrukcijų. Įsitikinkite, kad suprantate, kaip tinkamai prižiūrėti ir išlaikyti šarvuotas duris.Regulariai tikrinkite durų būklę, apsaugos sistemas ir atlikite reikiamus priežiūros veiksmus, pvz., tepkite slankiojančius mechanizmus, tvarkykite durų paviršių ir pakeiskite defektuotas dalis, jei reikia.

 Laikydamiesi tinkamos priežiūros instrukcijų, galėsite užtikrinti durų ilgaamžiškumą ir išlaikyti jų išvaizdą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.