Medinių durų montavimo procesas yra sudėtingesnis nei tiesiog durų įdėjimas į angą. Norint sėkmingai sumontuoti medines duris savo namuose, reikia žinoti kiekvieną etapą nuo paruošimo iki galutinio tvirtinimo.

Medinių durų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
UAB VLK Group Vidutinė rinkos kaina
Siūlome rinktis plastikines lauko duris, vidaus duris, stumdomas (slankiąsias) duris, terasos bei balkono duris. Pasirinkite jums patinkanti durų modelį ir spalvą arba sumodeliuokite duris patys....
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
UAB "Liskandas" Vidutinė rinkos kaina
Pagaminsime Jūsų namui duris tiek pagal Jūsų pateiktą dizainą, tiek iš mūsų pavyzdžių. Šiltos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte. Gaminame tiek vidines, tiek...
Klaipėdos raj. (Gargždai)
€ 1.00/vnt
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Medinės durys yra gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, raudonmedžio, buko ir kitų medžio rūšių. Jei klientas pageidauja, galima pagaminti ir klijuoto ąžuolo, uosio, beržo, kitų...
Kaune, Kiti miestai
€ 1.00/vnt
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti metalines duris, duris butams, namams, vidines duris. Atliekame visas durų montavimui ir priežiūrai reikalingas paslaugas: suteikiame reikalingas konsultacijas, atliekame durų angų...
Joniškyje
€ 1.00/vnt
UAB "Vomeda" Vidutinė rinkos kaina
Vidaus durys gali būti graži interjero detalė ir jos gali būti faneruotos ir iš natūralios pušies, uosio, ąžuolo medienos, kuri gali būti klijuota arba natūrali....
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Mūsų įmonė specializuojasi vidaus ir lauko plastikinių, aliuminių bei medinių durų gamybos srityje. Dėl plataus siūlomo durų ir jų priedų, aksesuarų asortimento savo namų viziją...
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
UAB, Lanvega Vidutinė rinkos kaina
Mes nuolat tobuliname savo produktus. Kartu su specialistais iš Vokietijos, kompanijų Leitz GmbH & Co.KG ir Michael Weining, sukūrėme ir įdiegėme naują profilį medinėms durims...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Iš visų medžiagų naudojamų durims gaminti, medis turi mažiausią šiluminį plėtimosi koeficientą. Tai natūrali ilgaamžė medžiaga puikiai deranti įvairių architektūrinių stilių pastatuose. Medis turi geriausias...
Jurbarke
€ 1.00/vnt

Patarimai kaip sėkmingai sumontuoti medines duris savo namuose


Medinių durų montavimas gali būti sėkmingas, jei tinkamai pasiruošite ir laikysitės  teisingų montavimo žingsnių. Atlikę paruošimo darbus, durų tvirtinimą ir patikrinimus, galite mėgautis naujomis medinėmis durimis savo namuose.

 Prieš perkant duris, būtinai įvertinkite medinių durų privalumus ir trūkumus, kad pasirinktumėte tinkamą variantą. Tinkamai  prižiūrint medinės durys gali tapti ilgaamže investicija, suteikianti jūsų namams stilių ir šilumą.


Medinių durų montavimo procesas: nuo paruošimo iki galutinio tvirtinimo


Prieš pradėdami medinių durų montavimo procesą, būtina tinkamai pasiruošti. Štai keletas svarbių žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti:

Išmatuokite durų angą: Pirmas žingsnis yra išmatuoti durų angą, kurioje planuojate sumontuoti duris. 

Nuspręskite dėl durų kryptes: Pasirinkite, į kurį šoną durys atsidarys.

Išsirinkite tinkamas duris: Pasirinkite medines duris, kurios atitiks jūsų poreikius ir interjerą. 

Paruošimas darbui. Kai turite duris ir atlikote visus reikiamus matavimus, laikas pradėti paruošimus darbui. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai pasiruošti:

Nusipirkite reikiamus įrankius: Pasirūpinkite, kad turėtumėte visus reikiamus įrankius durų montavimui. 

Patikrinkite durų komplektaciją: Patikrinkite, ar durų komplekte yra visi reikalingi komponentai, tokiu kaip rėmas, lankstai, rankenos ir kt. 

Apsaugokite darbo vietą: Užtikrinkite, kad darbo vieta būtų saugi ir tvarkinga.  Pašalinkite visus kliūtis ir užtikrinkite pakankamą apšvietimą.

Durų tvirtinimas. Kai paruošimas yra baigtas, galite pradėti montuoti medines duris. Čia pateikiami svarbūs žingsniai, kuriuos turėtumėte sekti:

Pradėkite nuo rėmo tvirtinimo: Pradėkite nuo durų rėmo tvirtinimo. Užtikrinkite, kad rėmas būtų vertikalus ir tinkamai pritvirtintas prie sienos. 

Pritvirtinkite duris prie rėmo: Vienas iš svarbiausių etapų yra durų pritvirtinimas prie rėmo. Naudojant tinkamą įrankį, pritvirtinkite duris prie rėmo.

Patikrinimas. Po durų tvirtinimo svarbu patikrinti, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai. Čia yra keletas svarbių dalykų, kuriuos turėtumėte patikrinti:

Durų judėjimas: Įsitikinkite, kad durys atsidaro ir užsidaro sklandžiai ir be trukdžių. 

Tinkama izoliacija: Užtikrinkite, kad durų tarpas tarp rėmo ir sienos būtų tinkamai izoliuotas. 

Apsauginiai elementai: Įsitikinkite, kad visi saugumo elementai yra tinkamai pritvirtinti ir veikia kaip numatyta.

Galutinis tvirtinimas. Paskutinis žingsnis yra galutinis durų tvirtinimas. Užtikrinkite, kad visi tvirtinimai yra tinkamai prisukti ir durys yra tvirtai įtvirtintos. Atlikite galutinį patikrinimą ir užtikrinkite, kad viskas atrodo ir veikia kaip numatyta.


Medinių durų privalumai ir trūkumai: ką reikia žinoti prieš perkant


Prieš perkant medines duris svarbu žinoti jų privalumus ir trūkumus. Tai padės jums priimti motyvuotą sprendimą ir pasirinkti tinkamas duris savo namuose. Medinių durų privalumai ir trūkumai.

Privalumai. 

Estetika: Medinės durys suteikia namams natūralumo ir šilumos jausmą. Jos gali būti puikus interjero elementas.

Izoliacija: Medis yra geras šilumos ir garso izoliatorius. Medinės durys gali padėti išlaikyti pastovią temperatūrą namuose ir sumažinti triukšmo lygį.

Tvarumas: Medis yra natūralus ir atsinaujinantis išteklius. Pasirinkdami medines duris, prisidedate prie tvarios aplinkos apsaugos.

Ilgaamžiškumas: Jei medinės durys yra tinkamai prižiūrimos, jos gali tarnauti ilgą laiką. Medis yra tvirtas ir atsparus, todėl durys gali išlaikyti savo išvaizdą ir funkcionalumą ilgus metus.

Trūkumai.

Priežiūra: Medinės durys reikalauja nuolatinės priežiūros. Jums reikės reguliariai valyti, dažyti arba lakuoti duris, kad išlaikytumėte jų išvaizdą ir apsaugotumėte medį nuo pažeidimų.

Jautrumas drėgmei: Medis yra  jautrus drėgmei. Jei durys bus eksploatuojamos didelėms drėgmės sąlygoms, tai gali sukelti medžio išsiplėtimą ar susitraukimą.

Kaina: Medinės durys gali būti brangesnės nei durys iš kitų medžiagų . Kaina priklauso nuo medžio rūšies, durų dydžio ir dizaino.

Medžio pažeidžiamumas: Medinis paviršius gali būti pažeidžiamas jį įbrėžiant, įdaužiant ar išpurvinant. Reikia būti atsargiems ir saugoti duris nuo galimų pažeidimų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.