Durų montavimas

Durų montavimas yra svarbus etapas norint užtikrinti saugumą, komfortą ir išvaizdą jūsų namuose ar biure. Kokybiškos durys, tinkamai sumontuotos ir sureguliuotos, gali padidinti ne tik patogumą, bet ir energijos efektyvumą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vilniaus durys, UAB Žema rinkos kaina
Šarvuotos durys butams su montavimu.
Vilniuje
€ 569.00
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
UAB Akai "Kopos baldai" Žema rinkos kaina
Ieškote spintos stumdomomis durimis savo miegamajam? „Kopos baldai“ spintos su stumdomomis sistemomis gaminamos pagal jūsų poreikius ir jūsų interjerą. Pradedant tradicinėmis, klasikinėmis stumdomomis durimis, baigiant...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 120.00 - 799.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai Vilnius 860992011 Metaliniai garažo vartai Vilnius. Metalinių garažo vartų gamyba vilniuje. Taip pat daromos ir kitos metalo konstrukcijos. Metalinės tvoros, tvorelės ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Fip windows Vidutinė rinkos kaina
Parduodame aliuminio duris, su montavimu visoje Lietuvoje. Suteikiame garantinį aptarnavimą, bei siūlome tik sertifikuotus, aukštos kokybės gaminius. Aliuminio durys su pilnu stiklinimu. Aliuminio durys su...
Kaune (Aleksotas)
€ 900.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
Metaldurys Vidutinė rinkos kaina
Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės sandėliuko (rūsio) durys Metalinės durys į sandėliuką. Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės durys sandėliukui ir metaliniai garažo vartai...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Naudojami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos paslaugai atlikti
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Dorota Vidutinė rinkos kaina
Įstatysime visų tipų duris, pakeisime senas naujomis. Smulkūs staliaus darbai, baldų montavimas
Kauno raj., Kiti miestai
€ 20.00/vnt

Durų montavimo kainos: kiek reikia skirti biudžetui?


Durų montavimo kainos gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant durų tipą, dydį, medžiagą, montavimo sudėtingumą ir profesionalumo lygį. Štai keletas veiksnių, kurie gali įtakoti durų montavimo kainą:

Durų tipas ir medžiaga, Skirtingi durų tipai ir medžiagos gali turėti skirtingą kainą. Pavyzdžiui, medinės durys gali būti brangesnės nei plastikinės durys. Taip pat durų tipas, toks kaip išorinės durys ar vidaus durys, gali turėti įtakos montavimo kainoms.

Montavimo sudėtingumas. Montavimo sudėtingumas yra dar vienas veiksnys, kuris gali turėti įtakos durų montavimo kainai. Jei reikia atlikti papildomus darbus, pavyzdžiui, išmušti durų angą ar montuoti durų staktas, tai gali padidinti montavimo išlaidas.

Profesionalumo lygis. Profesionalumo lygis ir montavimo įmonės pasirinkimas taip pat gali turėti įtakos durų montavimo kainoms. Kvalifikuotos ir patyrusios įmonės gali turėti aukštesnes kainas, bet užtikrins aukštos kokybės darbą.


Kodėl svarbu pasirinkti kokybiškas duris ir tinkamai jas įrengti?


Pasirinkti kokybiškas duris ir tinkamai jas įrengti yra labai svarbu ne tik dėl išvaizdos, bet ir dėl saugumo ir energijos efektyvumo. Čia yra keletas svarbių priežasčių, kodėl verta skirti dėmesio durų pasirinkimui ir montavimui:

Saugumas: Kokybiškos durys su tinkamai sumontuotu užraktu gali padidinti jūsų namų saugumą. 

Energijos taupymo  efektyvumas: Tinkamai įrengtos, sandarios  durys gali padidinti energijos taupymo efektyvumą. Jos gali užtikrinti geresnę šilumos ir garso izoliaciją, taip sutaupant jums energijos sąnaudas.

Išvaizda: Durys yra svarbi jūsų namų ar biuro išvaizdos dalis. Kokybiškos ir stilingos durys gali suteikti jūsų interjerui išskirtinumo ir pridėti vertės jūsų namams.

Ilgaamžiškumas: Kokybiškos durys, tinkamai įrengtos ir prižiūrimos, gali tarnauti ilgą laiką. Pasirinkdami aukštos kokybės duris ir jas tinkamai įrengdami, galite sumažinti poreikį dažnai keisti duris.


Naujų durų montavimo procesas: kaip tai vyksta ir kiek laiko tai užtrunka?


Naujų durų montavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo durų tipo, montuotojų įgūdžių ir jūsų poreikių. Toliau pateikiame bendrą  montavimo proceso aprašymą:


Pirmas žingsnis: Matavimas ir pasirinkimas: Norint įrengti naujas duris, svarbu atlikti tikslų matavimą ir pasirinkti tinkamas duris, atitinkančias jūsų poreikius ir interjero stilistiką. 

Montavimo paruošimas: Prieš pradedant montavimą, svarbu parengti montavimo vietą. Tai gali apimti senų durų pašalinimą, durų angos paruošimą, sienų apdirbimą ir pan.

Durų montavimas: Toliau montuotojai pradės montavimo procesą, pritvirtindami duris prie durų angos ir užtikrindami, kad jos būtų tinkamai sureguliuotos ir veiktų sklandžiai. 

Baigiamieji darbai: Po durų montavimo galimi papildomi darbai, tokie kaip durų apvadų montavimas, durų tarpų užpildymas ir galutinis reguliavimas.

Laikas, kiek užtruks durų montavimas, priklauso nuo daugelio veiksnių ir gali skirtis kiekvieno projekto atveju. Svarbu suprasti, kad kokybiškas durų montavimas reikalauja laiko, dėmesio ir profesionalumo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.