Durų gamyba

Durų gamyba yra svarbi tema, kai planuojate naujųs durų įrengimą savo namuose. Tinkamai parinktos durys gali ne tik pagerinti namo išvaizdą, bet ir užtikrinti saugumą, izoliaciją ir ilgaamžiškumą. Tačiau durų pasirinkimas gali būti sudėtingas procesas, nes reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tokių kaip medžio rūšis, durų stilius, montavimo technologija ir t.t.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vilniaus durys, UAB Žema rinkos kaina
Šarvuotos durys butams su montavimu.
Vilniuje
€ 569.00
Dordirekte Vidutinė rinkos kaina
Gaminame lauko, vidaus iš natūralaus medžio masyvo, kartoninio korio, compact duris. Jos gali būti dvigubos, viengubos su stiklu ar be jo. Aukštos kokybės lauko durys,...
Visuose miestuose
€ 400.00
UAB Akai "Kopos baldai" Žema rinkos kaina
Ieškote spintos stumdomomis durimis savo miegamajam? „Kopos baldai“ spintos su stumdomomis sistemomis gaminamos pagal jūsų poreikius ir jūsų interjerą. Pradedant tradicinėmis, klasikinėmis stumdomomis durimis, baigiant...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 120.00 - 799.00
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai Vilnius 860992011 Metaliniai garažo vartai Vilnius. Metalinių garažo vartų gamyba vilniuje. Taip pat daromos ir kitos metalo konstrukcijos. Metalinės tvoros, tvorelės ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
UAB Uoksa Vidutinė rinkos kaina
Atliekame medinių langų, durų, langinių, pastato puošybos elementų restauravimą ir jų atkūrimą bei įvairius staliaus darbus.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/vnt
Fip windows Vidutinė rinkos kaina
Parduodame aliuminio duris, su montavimu visoje Lietuvoje. Suteikiame garantinį aptarnavimą, bei siūlome tik sertifikuotus, aukštos kokybės gaminius. Aliuminio durys su pilnu stiklinimu. Aliuminio durys su...
Kaune (Aleksotas)
€ 900.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
Metaldurys Vidutinė rinkos kaina
Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės sandėliuko (rūsio) durys Metalinės durys į sandėliuką. Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės durys sandėliukui ir metaliniai garažo vartai...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Naudojami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos paslaugai atlikti
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Dorota Vidutinė rinkos kaina
Įstatysime visų tipų duris, pakeisime senas naujomis. Smulkūs staliaus darbai, baldų montavimas
Kauno raj., Kiti miestai
€ 20.00/vnt

Kaip pasirinkti tinkamas duris savo namui: patarimai iš profesionalų


Pasirinkti tinkamas duris savo namui yra svarbus sprendimas, kuris turėtų būti priimtas atsakingai. Atkreipkite dėmesį į durų stilių, medžiagą, saugumo savybes ir kitus veiksnius, kurie yra jums svarbūs. Konsultuokitės su specialistais ir atlikite tinkamą durų gamybos technologijų tyrimą. Taip užtikrinsite, kad jūsų durys bus funkcionalios, saugios ir estetiškai patrauklios. Štai keletas ekspertų patarimų:

Konsultuokitės su specialistais: Jeigu neturite patirties arba žinių apie durų gamybą, pasitarkite su patyrusiais durų specialistais arba gamintojais. Jie gali padėti jums pasirinkti tinkamas duris ir patarti apie medienos rūšis, montavimą ir kitus svarbius dalykus.

Rinkitės patikimus gamintojus: Pasirinkite duris iš patikimų ir gerai žinomų gamintojų. Patikimi gamintojai dažniausiai siūlo aukštos kokybės duris ir garantijas. Patikrinkite atsiliepimus ir vertinimus apie gamintoją, norint užtikrinti, kad jūsų durys bus aukštos kokybės.

Tinkamai prižiūrėkite duris: Po durų įrengimo svarbu tinkamai prižiūrėti duris. Laikykitės gamintojo nurodymų dėl durų priežiūros ir periodiškai atlikite būtinus priežiūros darbus, pavyzdžiui, varčių ir rėmų plovimą bei vyrių tepimą, jei tai reikalinga.


Durų gamyba: kokie medžiai geriausi ir kodėl?


Pasirinkti tinkamą medį durų gamybai yra svarbus veiksnys, kuris daro įtaką durų išvaizdai, tvirtumui, izoliacijai ir kitoms savybėms. Štai keletas populiarių medžių, kurie dažnai naudojami durų gamybai:

Uosis. Uosis yra vienas iš populiariausių medžių, naudojamų durų gamybai. Uosis yra labai tvirtas ir atsparus deformacijoms, todėl durys iš uosio medžio gali tarnauti ilgą laiką. Be to, uosio medis turi gražią tekstūrą ir spalvą, todėl durys iš uosio atrodo elegantiškai ir prabangiai.

Pušis. Pušis yra dar vienas populiarus medis, naudojamas durų gamybai. Pušis yra minkštas ir lengvai apdirbamas medis, todėl durys iš pušies yra lengvos ir patogios. Šis medis taip pat turi gražią tekstūrą ir spalvą, todėl durys iš pušies gali suteikti jūsų namams natūralų ir šiltą jausmą.

Medžio drožlių plokštė. Ši medžiaga yra populiari alternatyva natūraliam medžiui durų gamyboje. Plokštės yra labai stiprios ir stabilios, todėl durys iš jų atsparios deformacijoms. 


Durų gamybos technologijos: ką reikia žinoti, norint pasirinkti kokybiškas duris


Pasirinkti tinkamas duris reiškia suprasti skirtingas durų gamybos technologijas. Čia pateikiame keletą svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti, norint pasirinkti kokybiškas duris:

Durų konstrukcija. Durų konstrukcija yra svarbi, nes ji turi įtakos durų tvirtumui ir saugumui. Patikrinti, ar durys turi stiprų rėmą ir kokybiškus vyrius. Geriausios durų konstrukcijos yra pagamintos iš kelių sluoksnių medžio, kurių viduryje yra stabilizacinės plokštės, padedančios išvengti iškrypimų ir deformacijų.

Stiklas durų dizainui ir apšvietimui. Jeigu norite durų su stiklu, svarbu pasirinkti tinkamą stiklo tipą. Dažniausiai naudojamas izoliacinis stiklas, kuris turi geresnę šilumos ir garso izoliaciją. Taip pat svarbu patikrinti stiklo saugumo savybes, pavyzdžiui, ar jis yra atsparus įsilaužimui ar saugus, jei sudūžta.

Durų montavimas. Durų montavimas yra taip pat svarbus, kaip ir durų gamyba. Nepriklausomai nuo to, kokios geros yra durys, netinkamai atliktas montavimas gali paveikti jų veikimą ir saugumą. Todėl svarbu pasitikėti profesionaliais durų montavimo specialistais, kurie žino, kaip tinkamai įrengti duris ir užtikrinti tinkamą jų veikimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.