Vidaus durų montavimas yra svarbus procesas, kuris padeda pagerinti namų interjerą, užtikrina privatumą, saugumą ir energijos taupymą. Jei planuojate atlikti vidaus durų montavimą savo namuose ar renovuoti jau esamas duris, svarbu žinoti pagrindinius montavimo žingsnius.


Vidaus durų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Apdaila Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai Vilnius 860992011 Metaliniai garažo vartai Vilnius. Metalinių garažo vartų gamyba vilniuje. Taip pat daromos ir kitos metalo konstrukcijos. Metalinės tvoros, tvorelės ir...
Vilniuje
€ 1.00/vnt
Fip windows Vidutinė rinkos kaina
Parduodame aliuminio duris, su montavimu visoje Lietuvoje. Suteikiame garantinį aptarnavimą, bei siūlome tik sertifikuotus, aukštos kokybės gaminius. Aliuminio durys su pilnu stiklinimu. Aliuminio durys su...
Kaune (Aleksotas)
€ 900.00/vnt
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Konsultuojame. gaminame, montuojame. Gaminame duris pagal užsakovo pageidavimus.
Visuose miestuose
€ 300.00/vnt
Metaldurys Vidutinė rinkos kaina
Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės sandėliuko (rūsio) durys Metalinės durys į sandėliuką. Metalines durys i sandeliuka Marijampoleje Metalinės durys sandėliukui ir metaliniai garažo vartai...
Marijampolėje
€ 1.00/vnt
Audrius Vidutinė rinkos kaina
Naudojami visi reikalingi įrankiai ir medžiagos paslaugai atlikti
Šiauliuose
€ 1.00/vnt
Dorota Vidutinė rinkos kaina
Įstatysime visų tipų duris, pakeisime senas naujomis. Smulkūs staliaus darbai, baldų montavimas
Kauno raj., Kiti miestai
€ 20.00/vnt
Metalkonstrukcija Vidutinė rinkos kaina
Sarvuotos durys Vilniuje 863825840 Gaminamos šarvuotos durys Vilniuje. Jeigu reikalingos šarvuotos durys į butą ar namą- skambinkite telefonu ir viską sutarsime Norimų durų atvykimas ir...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
Šarvuotos durys Vidutinė rinkos kaina
Šarvuotų ir plieninių durų gamyba bei montavimas. Durys butui, namui, rūsiui, sandėliui, laiptinei, techninės paskirties patalpoms.
Vilniuje
€ 300.00/vnt
Saugi Uogienė Vidutinė rinkos kaina
Pagal Jūsų specialų užsakymą pagaminsime metalines sandėliuko duris, metalinius garažo vartus. Gaminame tiek standartinių matmenų duris ir vartus, tiek nestandartinių gabaritų gaminius.
Vilniaus raj.
€ 80.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Durys tai ne tik privačią Jūsų erdvę nuo išorinio pasaulio atskirianti plokštuma.Tai saugumas,garso izoliacija,privatumas ir jaukumas. Mes galime Jums pasiūlyti plastikines duris.Didelis komplektuojančių dalių pasirinkimas...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Kokie yra pagrindiniai vidaus durų montavimo žingsniai?


Vidaus durų montavimas yra kompleksinis procesas, reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių. Norint sėkmingai įdiegti vidaus duris, svarbu laikytis šių pagrindinių montavimo žingsnių:

Išmatuokite durų angos dydį. Pagal tai galėsite pasirinkti vidaus duris, kurios puikiai  tiks į jūsų namo ar buto durų angą.

Pasirinkite tinkamą durų dizainą ir medžiagą. Vidaus durys yra ne tik praktinis objektas, bet ir dizaino elementas, kuris gali įtakoti visą interjerą. Pasirinkite tinkamą durų dizainą, atsižvelgdami į jūsų interjero stilių ir asmeninius poreikius. 

Paruoškite durų angą. Išimkite senas duris, o durų angą tinkamai paruoškite montavimui. 

Montuokite durų rėmą. Po angos paruošimo galite pradėti montuoti durų rėmą. Pasirinkite tinkamą montavimo būdą, priklausomai nuo durų tipo ir medžiagos. 

Montuokite durų varčią. Po rėmo montavimo galite pradėti montuoti pačią durų varčią. Naudodami tinkamus įrankius ir metodiką, užtikrinkite, kad durų varčia lengvai atsidarytų ir užsidarytų.


Naudingi patarimai: kaip pasirinkti tinkamas vidaus duris


Norint pasirinkti tinkamas vidaus duris, štai keletas naudingų patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

Prieš renkantis vidaus duris, apibrėžkite savo interjero stilių ir pageidaujamą dizainą.  Atkreipkite dėmesį į medžiagą - vidaus durų medžiaga turi didelę įtaką jų išvaizdai, patvarumui ir izoliacijai. 

Matmenys – durų matmenys yra labai svarbūs norint pasirinkti tinkamas duris. Atidžiai išmatuokite durų angos dydį ir rinkitės duris, kurios puikiai telpa į jūsų angą.

Saugumas ir izoliacija. Jūsų vidaus durys turėtų užtikrinti saugumą ir gerą izoliaciją. Pasirinkite duris su patikimais užraktais, stipriais rėmais ir tinkamu garso ir šilumos izoliacijos sluoksniu. 

Kainos ir kokybės santykis.Svarbu atkreipti dėmesį į jų kainą ir kokybę. Verta investuoti į aukštos kokybės duris, kurios ilgai tarnaus ir bus patvarios. 


Vidaus durų montavimo kaina: kokį biudžetą numatyti?


Vidaus durų montavimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip durų tipo, medžiagos, dizaino ir montavimo paslaugų kainos. Taip pat skirtingose šalyse ir regionuose gali būti skirtingos kainų politikos. Todėl sunku pateikti tikslų skaičių.

Rekomenduojama prieš montuojant vidaus duris pasidomėti kainomis ir gauti kelių skirtingų pardavėjų ar montavimo specialistų pasiūlymus. Tai padės jums susidaryti aiškesnį vaizdą apie vidaus durų montavimo kainos diapazoną jūsų regione ir pagal tai pasirinktą durų tipą bei medžiagą.

Verta paminėti, kad gerai sumontuotos ir tinkamai prižiūrimos vidaus durys yra investicija į jūsų namų vertę ir jūsų patogumą. Tad rinkitės kokybiškas duris ir atlikite montavimą profesionalių specialistų pagalba, jei jums tai reikia.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.