Šiltnamiai

Šiltnamiai yra labai naudingi, jei norite išplėsti savo sodo galimybes. Jie padeda išlaikyti tinkamą temperatūrą augalams auginti net ir nepalankiomis sąlygomis. Be to, šiltnamiai apsaugo augalus nuo žalingų atmosferos sąlygų, tokių kaip stiprus vėjas, lietus ar sniegas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, GGP Vidutinė rinkos kaina
Mes specializuojamės parduodant ir statant kokybiškus bei ilgaamžius pramoninius šiltnamius. Pagrindinius pramoninių šiltnamių modelius, kuriuos siūlo viso pasaulio šiltnamių gamintojai, galime pasiūlyti ir mes. Šie...
Kauno raj.
€ 1.00/m2
UAB „METALIKA” Vidutinė rinkos kaina
Tai vieni iš stipriausių ir ilgaamžiškiausių Lietuvoje gaminamų šiltnamių dengtų polikarbonatine danga, skirtų daržininkystei. Jis gali atlaikyti uraganinius vėjus, bei gausias sniego apkrovas. Karkaso pagrindas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
METRAS.BIZ Vidutinė rinkos kaina
Gaminame nestandartinius šlaitinius šiltnamius, pagal jūsų išmatavimus. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Rimas Vidutinė rinkos kaina
Pastatų remontas
Tauragėje
€ 0.29/m2

Kaip pasirinkti tinkamą šiltnamio tipą savo sode?


Šiltnamio tipo pasirinkimas svarbus,  norint užtikrinti geriausias sąlygas augalams auginti. Štai keli pagrindiniai veiksniai, kuriuos reikia atsižvelgti:

Apsvarstykite savo poreikius ir tikslus. Pirmas žingsnis renkantis tinkamą šiltnamio tipą yra apsvarstyti savo poreikius ir tikslus. Kokie augalai norite auginti? Kokį derlių norite gauti? Kiek vietos turite savo sode? Atsakymai į šiuos klausimus padės jums suvokti, kokio dydžio ir tipo šiltnamį jums reikia.

Nustatykite vietą ir plotą. Svarbu nustatyti tinkamą vietą šiltnamiui. Taip pat reikia atsižvelgti į plotą, kurį galite skirti šiltnamiui savo sode. 

  Pasirinkite šiltnamio tipą.  Yra keletas skirtingų šiltnamio tipų, kuriuos galite pasirinkti. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Svarbu pasirinkti tipą, kuris atitinka jūsų reikalavimus ir poreikius. Štai keletas populiarių šiltnamio tipų:

Polikarbonatiniai šiltnamiai - plačiai naudojami dėl jų izoliacijos savybių ir tvirtumo. Jie yra pagaminti iš specialaus plastiko, kuris yra atsparus ultravioletiniams spinduliams ir gali išlaikyti tinkamą temperatūrą šiltnamyje.

Surenkami šiltnamiai - populiarūs, nes juos galima lengvai montuoti ir demontuoti. Jie dažnai naudojami mažesniuose soduose arba tuo atveju, kai reikalingas laikinas šiltnamio sprendimas. 


Šiltnamio technologijos - kaip sutaupyti energiją ir išlaikyti optimalią temperatūrą?


Išlaikyti optimalią temperatūrą šiltnamyje ir sutaupyti energiją yra svarbu, norint auginti sveikus augalus. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti:

Išnaudokite natūralią šilumą. Vienas iš būdų sutaupyti energiją šiltnamyje yra išnaudoti natūralią šilumą. Pasirinkite tinkamą vietą šiltnamiui, kuri būtų gerai apšviesta saulės spindulių. Saulės šviesa yra šilumos šaltinis, kurį galima išnaudoti augalams. 

Naudokite izoliaciją. Izoliaciniai sluoksniai yra svarbūs norint išlaikyti tinkamą temperatūrą šiltnamyje ir sutaupyti energiją. Jūs galite naudoti specialias izoliacines medžiagas, tokias kaip putplastis arba termo ekrano medžiagos, kad sumažintumėte šiltnamio šilumos praradimus. Taip pat svarbu užtikrinti, kad šiltnamio langai ir durys būtų sandarūs, kad išvengtumėte šilumos nuostolių per plyšius ar plyšiukus.

Naudokite šilumos kaupiklius. Šilumos kaupikliai yra prietaisai, kurie padeda išlaikyti tinkamą temperatūrą šiltnamyje. Šilumos kaupikliai yra puikus būdas efektyviai valdyti šiltnamio temperatūrą ir sutaupyti energiją.


Šiltnamių technologijos: kaip pagerinti auginimo sąlygas ir padidinti derlių?


Norint pagerinti auginimo sąlygas ir padidinti derlių šiltnamyje, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Štai keletas patarimų, kaip tai pasiekti:

Dirvožemio gerinimas - vienas iš pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos augalų augimui ir derliui. Prieš pradedant auginti augalus šiltnamyje, svarbu atlikti dirvožemio tyrimą ir suprasti jo sudėtį. Remiantis tyrimo rezultatais, galima įvertinti, kokios trąšos ir pH balansas reikalingi tam tikriems augalams. 

Teisinga laistymo sistema - labai svarbi norint išlaikyti tinkamą drėgmės lygį šiltnamyje. Galite naudoti automatinę laistymo sistemą, kuri reguliariai tiekia vandenį augalams. 

Šviesos reguliavimas. Šviesa yra vienas iš pagrindinių augalų augimo veiksnių. Svarbu reguliuoti šviesos kiekį šiltnamyje, kad būtų užtikrinta tinkama fotosintezė ir augalų vystymasis. 

Ventiliacija ir cirkuliacija. Geras oro cirkuliavimas ir ventiliacija yra svarbūs norint išlaikyti sveikus augalus šiltnamyje. Tai padeda išvengti drėgmės susikaupimo, kuris gali sukelti ligas ir kenkėjus. Užtikrinkite, kad šiltnamyje būtų įrengtos tinkamos ventiliacijos sistemos, kurios užtikrintų gero oro judėjimo. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.