Garažo vartai

Garažo vartai yra svarbus elementas bet kurio garažo ar namo išorėje. Jie ne tik užtikrina saugumą ir apsaugą nuo nusikaltimų, bet taip pat gali būti išskirtinis stiliaus elementas, papildantis visą pastato išvaizdą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
EXPERTDOOR UAB Vidutinė rinkos kaina
Garažo vartų gamyba, montavimas
Visuose miestuose
€ 500.00 - 2000.00
Prekiaujame vartų automatika bei visa reikalinga įranga vartų įrengimui. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 1.00/m2
UAB „Namo akys“ Vidutinė rinkos kaina
Sekciniai garažo vartai gaminami iš dvisienių 40mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Gera vartų termoizoliacija bei sandarinimo tarpinės visu perimetru leidžia pasiekti gerus...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Buitinius ir pramoninius garažo vartus galima įrengti nuosavuose namuose ar kotedžuose. Jie pasižymi išskirtiniu stiprumu. Garažo vartai yra patogūs tuo, kad atsidaro į viršų ir...
Joniškyje
€ 1.00/m2
UAB, Lanvega Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat įrengiame pakeliamus garažo vartus, kiemo vartus. Gerai suprojektuoti ir pagaminti vartai jums tarnaus ne vienus metus. Tačiau reikia atminti, kad net ir...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB “Agetas” Vidutinė rinkos kaina
„HORMANN" segmentiniai garažo vartai išsiskiria aukšta medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir užtikrina aukštą komforto bei saugumo lygį. Segmentiniai vartai tinka kiekvienai garažo angai. Plokštuminiai garažo...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Pakeliami garažo vartai su daugybę segmentų modelių, dekoratyvinių elementų, spalvų paletė, tikrai leidžia išlaikyti bendrą architektūrinį stilių. Garažo vartai su medį imituojančiu paviršiumi arba net...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, PERIMA Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai varstomi rankiniu būdu, pasižymintis dideliu mechaniniu atsparumu, skirti garažų kooperatyvam bei montavimui nuosavuose namuose. Pagaminti iš valcuotų metalinių profilių, išorėje ir viduje...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „Densta“ Vidutinė rinkos kaina
Europos standartus atitinkantys sekcijiniai vartai “IDOMUS“ tenkina preciziškiausius kliento reikalavimus. Kartu su patikima garažo vartų automatika mes siūlome kokybę ir komfortą. Pagaminti tiksliai pagal individualius...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB “TERMOLIUKSAS” Vidutinė rinkos kaina
Mūsų bendrovės specialistai projektuoja, parduoda, montuoja ir prižiūri garažo vartus.Pakeliami garažo vartai skirstomi į plokštuminius ir segmentinius. Plokštuminiai garažo vartai tinkamiausias sprendimas, jei jūsų garažas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Naujos technologijos garažo vartų rinkoje


Garažo vartai yra nuolat tobulinami, atsižvelgiant į naujas technologijas ir vartotojų poreikius. Naujos technologijos atveria daug galimybių, praturtinančių garažo vartų funkcionalumą, patogumą ir saugumą.

Elektroniniai garažo vartai. Elektroniniai garažo vartai yra viena iš populiariausių naujovių rinkoje. Jie veikia naudojant elektros motorą, kuris atidaro ir uždaro vartus. Šie vartai gali būti valdomi skaitmeniniu pultu ar net išmaniuoju telefonu, suteikdami patogumą ir paprastumą.

Automatinis atidarymo įrenginys: papildoma patogumo ir saugumo priemonė. 

Automatinis atidarymo įrenginys yra puiki papildoma patogumo ir saugumo priemonė, leidžianti vartotojui atidaryti ir uždaryti garažo vartus be jokio fizinio pastangų.

Energijos taupymo technologijos. Energijos taupymo technologijos yra svarbi tema visuomenei, todėl jos taip pat prasiskverbia į garažo vartų rinką. Naujos technologijos leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir prisidėti prie aplinkosaugos išsaugojimo. Pvz., kai kurie nauji garažo vartų modeliai naudoja efektyvesnes elektros motoro ir energijos valdymo sistemas, leidžiančias sumažinti energijos sąnaudas be funkcionalumo ar saugumo praradimo; kita naujovė yra saulės energijos panaudojimas garažo vartų veikimui. Tai galima pasiekti įdiegiant saulės baterijas, kurios pripildo elektros motorų energiją iš saulės baterijų, taupant elektros energiją iš elektros tinklo.


Garažo vartų montavimas: savarankiškas ar su specialistų pagalba?


Garažo vartų montavimas yra svarbus žingsnis norint įdiegti naujus vartus arba pakeisti esamus. Bet ar jį galima atlikti savarankiškai ar geriau kreiptis į specialistus?

Savarankiškas montavimas - gali būti tinkamas sprendimas tiems, kurie turi tam tinkamą patirtį, įrankius ir laiką. Tai reikalauja tam tikrų techninių žinių ir gebėjimų, tačiau gali sutaupyti pinigų. 

Patarimai ir rekomendacijos savarankiškiems montuotojams. Prieš pradėdami montavimą, atidžiai perskaitykite gautas instrukcijas. Tai užtikrins, kad teisingai suprasite visus žingsnius ir turėsite reikiamus įrankius. Pasitelkite pagalbą - savarankiškas montavimas gali būti iššūkis vienam žmogui, todėl prašykite pagalbos iš šeimos ar draugų. Montuodami garažo vartus, būtinai laikykitės saugumo taisyklių. 

Specialistų pagalba. Tais atvejais, jei neturite techninių žinių ar laiko, geriau kreiptis į specialistus, kurie turės patirties ir žinių garažo vartų montavimui. Prieš pasirinkdami specialistą, pasitikrinkite jo įvertinimus ir atsiliepimus iš ankstesnių klientų. Tai padės jums gauti patikimą specialistą. Prieš montavimą pasitarkite su specialistu. Jis gali apžiūrėti jūsų garažą, nustatyti pageidaujamus vartų dydžius ir pasiūlyti tinkamiausią variantą. Specialistai gali pasiūlyti ir priežiūros paslaugas bei garantiją už montavimo darbus. Tai gali būti naudinga ilgalaikiam vartų efektyvumui ir patikimumui.


Garažo vartų priežiūra: patarimai ir rekomendacijos


Garažo vartų priežiūra yra svarbi norint išlaikyti jų veikimą ir ilgaamžiškumą. Štai keletas patarimų ir rekomendacijų, kaip tinkamai prižiūrėti garažo vartus.

Valykite vartus reguliariai: Nuvalykite garažo vartus nuo purvo, dulkių ir kitų nešvarumų. Tai galima padaryti šluoste arba minkštu šepečiu. 

Lubų priežiūra: Jei turite sekcijinius vartus, patikrinkite jų lubas ir stebėkite, ar nėra pažeidimų ar gedimų. Lubų reguliarus tepimas specialiais tepalais padės užtikrinti sklandų jų judėjimą.

Patikrinkite saugumo mechanizmus: Periodiškai patikrinkite garažo vartų saugumo mechanizmus, pvz., kodų sistemą, piršto antspaudų skenerį ar vaizdo stebėjimo sistemą. Užtikrinkite, kad jie veikia tinkamai ir apsaugo nuo neteisėto įsibrovimo.

Rūpinkitės elektros motoru: Jei turite elektroninius ar automatinius garažo vartus, reguliariai patikrinkite ir priežiūrėkite elektros motorą. Būtinai laikykitės gamintojo nurodymų dėl priežiūros ir tepimo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.