Garažo vartų remontas

Garažo vartai yra svarbi bet kurio namo ar verslo pastato  įėjimo dalis. Nuo jų būklės priklauso saugumas, patogumas ir patikimumas. Tačiau, kaip bet kuri kita techninė sistema, garažo vartai gali sulūžti arba sugesti.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
EXPERTDOOR UAB Vidutinė rinkos kaina
Garažo vartų gamyba, montavimas
Visuose miestuose
€ 500.00 - 2000.00
Prekiaujame vartų automatika bei visa reikalinga įranga vartų įrengimui. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 1.00/m2
UAB „Namo akys“ Vidutinė rinkos kaina
Sekciniai garažo vartai gaminami iš dvisienių 40mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Gera vartų termoizoliacija bei sandarinimo tarpinės visu perimetru leidžia pasiekti gerus...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
IĮ, Virdita Vidutinė rinkos kaina
Buitinius ir pramoninius garažo vartus galima įrengti nuosavuose namuose ar kotedžuose. Jie pasižymi išskirtiniu stiprumu. Garažo vartai yra patogūs tuo, kad atsidaro į viršų ir...
Joniškyje
€ 1.00/m2
UAB, Lanvega Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat įrengiame pakeliamus garažo vartus, kiemo vartus. Gerai suprojektuoti ir pagaminti vartai jums tarnaus ne vienus metus. Tačiau reikia atminti, kad net ir...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB “Agetas” Vidutinė rinkos kaina
„HORMANN" segmentiniai garažo vartai išsiskiria aukšta medžiagų kokybe, puikiu apdirbimu ir užtikrina aukštą komforto bei saugumo lygį. Segmentiniai vartai tinka kiekvienai garažo angai. Plokštuminiai garažo...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Pakeliami garažo vartai su daugybę segmentų modelių, dekoratyvinių elementų, spalvų paletė, tikrai leidžia išlaikyti bendrą architektūrinį stilių. Garažo vartai su medį imituojančiu paviršiumi arba net...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, PERIMA Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai varstomi rankiniu būdu, pasižymintis dideliu mechaniniu atsparumu, skirti garažų kooperatyvam bei montavimui nuosavuose namuose. Pagaminti iš valcuotų metalinių profilių, išorėje ir viduje...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „Densta“ Vidutinė rinkos kaina
Europos standartus atitinkantys sekcijiniai vartai “IDOMUS“ tenkina preciziškiausius kliento reikalavimus. Kartu su patikima garažo vartų automatika mes siūlome kokybę ir komfortą. Pagaminti tiksliai pagal individualius...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB “TERMOLIUKSAS” Vidutinė rinkos kaina
Mūsų bendrovės specialistai projektuoja, parduoda, montuoja ir prižiūri garažo vartus.Pakeliami garažo vartai skirstomi į plokštuminius ir segmentinius. Plokštuminiai garažo vartai tinkamiausias sprendimas, jei jūsų garažas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Garažo vartų automatiškųjų mechanizmų remontas: kas svarbu žinoti?


Automatiniai garažo vartai gali sugesti dėl įvairių priežasčių. Štai keletas dažniausių problemų, su kuriomis susiduria automatiniai garažo vartai:

Elektros jungtys: Nepakankamas arba prarastas elektros ryšys gali sukelti tai, kad garažo vartai neatsidarys arba neužsidarys.

Baterijos: Jei automatinio vartų mechanizmo baterija yra išsikrovusi arba sugedusi, vartai gali neveikti tinkamai.

Programavimo klaidos: Neteisingai sukonfigūruoti programavimo nustatymai gali sukelti nenumatytus automatinio vartų mechanizmo veikimo sutrikimus.

Garažo vartų kreipiančiųjų problemos: Jei garažo vartų kreipiančiųjų takeliai yra iškraipyti arba užkimšti, vartai gali sustoti arba neužsidaryti.

Kaip išspręsti automatinio garažo vartų gedimus? Kai susiduriama su automatinio garažo vartų gedimais, pirmas žingsnis yra nustatyti gedimo priežastį. Jei esate nepatyręs remontininkas, geriausia pasikonsultuoti su profesionaliu garažo vartų techniku. Jie turės žinių ir patirties išspręsti gedimą ir atkurti vartų veikimą. Tačiau yra keletas paprastų patarimų, kuriuos galite išbandyti patys:

Patikrinkite elektros jungtis ir užtikrinkite, kad jos būtų tinkamai sujungtos.

Patikrinkite automatinio vartų mechanizmo bateriją ir pakeiskite ją, jei reikia.

Perprogramuokite vartus, sekdami gamintojo nurodymus.

Patikrinkite garažo vartų kreipiančiųjų takelį ir pašalinkite bet kokius kliūtis.


Garažo vartų remontas ar keitimas: ką pasirinkti?


Garažo vartų remontas yra tinkamas sprendimas, kai vartai turi mažus gedimus arba neveikia tinkamai. Jei pastebėjote, kad jūsų garažo vartai lėtai atsidaro arba užsidaro, kelia triukšmą arba vibraciją veikimo metu, tuomet tikriausiai reikės atlikti remontą. Daugeliu atvejų remontas yra pigesnis ir geresnis sprendimas nei vartų keitimas.

Kada verta apsvarstyti garažo vartų keitimą? Yra keletas situacijų, kai garažo vartų keitimas gali būti geriausias sprendimas:

Dideli gedimai: Jei garažo vartai yra stipriai pažeisti arba jų remontas būtų brangus, tai gali būti tinkamas momentas apsvarstyti vartų keitimą.

Seni vartai: Jei jūsų garažo vartai yra labai seni ir pasenusių technologijų, jų keitimas gali pagerinti veikimą ir padidinti saugumą.

Estetinis pasikeitimas: Jei norite atnaujinti savo namo išvaizdą ir pridėti vertės, nauji garažo vartai gali būti puikus pasirinkimas.

Rekomenduojama pasikonsultuoti su patyrusiais specialistais, kad jie galėtų įvertinti jūsų vartų būklę ir padėti nuspręsti, ar geriau atlikti remontą ar keitimą.


Garažo vartų priežiūra ir remontas: svarbiausi patarimai


Kad išvengtumėte gedimų ir užtikrintumėte garažo vartų ilgą tarnavimo laiką, svarbu reguliariai atlikti paprastas priežiūros procedūras. 

Valykite kreipiančiąsias: Nuvalykite garažo vartų kreipiančiąsias nuo dulkių, purvo ir kitų nuosėdų. 

Tepkite mechanizmą: Naudodami specialų tepalą, tepkite garažo vartų mechanizmą. Tai pagerins jo judėjimą ir sumažins trintį.

Patikrinkite bateriją: Jei turite automatinį garažo vartų mechanizmą, reguliariai patikrinkite baterijos būklę ir pakeiskite ją, jei reikia.

Stebėkite vartų veikimą: Atidžiai stebėkite garažo vartų veikimą ir pastebėję netipinius simptomus, nedelsdami kreipkitės į specialistus.

Nepaisant kasdieninės priežiūros, svarba periodinis garažo vartų remontas. Garažo vartų remonto grafiką galite sudaryti kartu su specialistais, atsižvelgdami į jūsų vartų tipą ir amžių. Periodiniai remontai gali apimti mechanizmo reguliavimą, dalių keitimą arba kitas būtinas procedūras, kurios padės užtikrinti garažo vartų veikimą ir ilgaamžiškumą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.