Greitaeigiai vartai yra vienas iš populiariausių ir funkcionaliausių sprendimų, kurį galima įdiegti savo namų kieme. Šiuolaikinės technologijos ir naujausi inžineriniai pasiekimai leidžia mums pasinaudoti šiomis greitai montuojamomis ir patogiomis vartų sistemomis.


Greitaeigių vartų montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB „SKAJUS“ Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome buitinius garažo vartus, pramoninius garažo vartus, stumdomus ir varstomus vartus, priešgaisrinius vartus, aliuminius susukamus vartus/ grotas, buitinių ir pramoninių vartų automatiką, slankiojančių vartų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Vartonas Vidutinė rinkos kaina
Pakeliamieji garažo vartai – gali būti įvairių modelių, skirtis savo sukomplektavimu ir dizainu. Buitinių garažo vartų modeliai skiriasi savo apdaila. Pakeliamieji garažo vartai gali būti...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
IV, Vartai Tau Vidutinė rinkos kaina
Pakeliami buitiniai ir pramoniniai garažo vartai yra praktiški ir ekonomiškai naudingi, jie pritaikomi įvairioms angoms, atsidaro vertikaliai į viršų, taip sutaupoma daug vietos. Pagaminti tiksliai...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Jokada Group Vidutinė rinkos kaina
Mūsų garažo vartai: Vartų segmentai pagaminti iš dviejų nerūdijančio plieno lakštų, tarp kurių yra apšiltinantis 4cm poliuretano užpildas. Vartų segmentai dažyti korozijai atspariais dažais, kurie...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Expolita Vidutinė rinkos kaina
Įmonė UAB ,,Expolita" yra oficialus "Ryternos" įgaliotas atstovas parduoti, montuoti ir aptarnauti sekcinius(segmentinius) garažo vartus ir automatinę įrangą. UAB "Expolita" turi daug patirties montuojant įvairaus...
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Vidvarta Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir montuojame kokybiškus kiemo vartus, segmentinius garažo vartus. Montuojame automatikas įvairių tipų vartams. Remontuojame, atliekame profilaktikas įvairių tipų vartams ir automatikoms. Patirtis - nuo...
Visuose miestuose
€ 28.96/m2
UAB "Jūsų paslaugoms" Vidutinė rinkos kaina
Turime Jums pasiūlyti kelių profilių plastikinius langus, duris, garažo vartus, lauko duris, vidines duris, ritinines užuolaidas, tinklelius pagal Jūsų pageidavimus ir galimybes. Konsultuojame, matuojame, montuojame....
Panevėžyje (Centras)
€ 57.92/m2
LAIKSEKA UAB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome elegantiškus HORMANN segmentinius vartus, atsidarančius vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupysite vietos garaže ir priešais jį, o visas pravažiavimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tinka...
€ 630.79/m2

Greitaeigiai vartai: kokie jų privalumų ir kada verta rinktis?


Greitaeigiai vartai turi daug privalumų, kurie gali pateisinti jų pasirinkimą. Štai keletas svarbiausių privalumų:

Vienas iš pagrindinių greitaeigių vartų privalumų yra jų greitas veikimas. Šios vartų sistemos yra sukurtos taip, kad atsidarytų ir užsidarytų daug greičiau nei tradicinės vartų konstrukcijos. 

Greitaeigiai vartai yra labai patogūs naudoti. Jie gali būti valdomi naudojant įvairias technologijas, tokias kaip nuotolinio valdymo pultelis, rakto kortelės ar netgi biometrinis atpažinimas. 

Greitaeigiai vartai taip pat gali padidinti jūsų namų saugumą. Šios sistemos dažnai turi integruotą apsaugos mechanizmą, kuris užtikrina, kad tik tie, kuriems yra suteiktos atitinkamos teisės, gali patekti į jūsų nuosavybę. 

Greitaeigiai vartai gali puošti jūsų namų kiemą ir padidinti jo vizualinį patrauklumą. Jie yra modernios ir elegantiškos išvaizdos, todėl atrodo stilingai ir prabangiai. 

Kada verta rinktis greitaeigius vartus? Verta apsvarstyti šią galimybę, jei jums svarbus laiko taupymas ir patogumas, norite padidinti savo namų saugumą, ieškote modernaus ir estetiško sprendimo namų kiemui.


Kaip greitai ir efektyviai sumontuoti greitaeigius vartus savo namų kiemui?


Greitaeigių vartų montavimas gali būti iššūkis, tačiau tinkamai vadovaudamiesi instrukcijomis ir turėdami tinkamus įrankius, jūs galite tai padaryti patys. Štai keletas žingsnių, kaip sumontuoti greitaeigius vartus savo namų kiemui:

Pasiruošimas: Pirmiausia turite paruošti vietą vartams. Išmatuokite ir pažymėkite, kur bus montuojami vartai, ir užtikrinkite, kad jūsų namų elektros sistema būtų tinkamai paruošta veikti su greitaeigiais vartais.

Surinkimas: Surinkite greitaeigius vartus pagal gamintojo instrukcijas. 

Montavimas: Pasirinkite tinkamą montavimo vietą ir užfiksuokite vartus pagal instrukcijas. Įsitikinkite, kad vartai tvirtai pritvirtinti ir atitinka saugos reikalavimus.

Elektros instaliacija: Prijunkite greitaeigius vartus prie elektros tinklo pagal gamintojo nurodymus. Jei jums tai yra nepažįstama sritis, geriausia kreiptis į profesionalų elektriką.

Testavimas: Baigę montavimą, atlikite visapusišką vartų sistemos testavimą. Įsitikinkite, kad vartai tinkamai atsidaro, užsidaro ir veikia kaip numatyta.


Greitaeigiai vartai: kiek jie kainuoja ir ar jie verta investicijos?


Greitaeigių vartų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip vartų dydis, medžiagos, funkcijos ir komplektacija. Bendrai paėmus, greitaeigiai vartai yra brangesni nei tradicinės vartų konstrukcijos, tačiau jų privalumai gali visiškai pateisinti šią investiciją.

Kai vertinate greitaeigius vartus kaip investiciją, atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Laiko taupymas: Greitaeigiai vartai sutaupo jums daug laiko, nes atsidaro ir užsidaro daug greičiau nei įprasti vartai. 

Saugumas: Greitaeigiai vartai gali pagerinti jūsų namų saugumą. Jie gali būti įrengti su įvairiomis saugumo funkcijomis, kurios apsaugos jūsų nuosavybę nuo neigiamų veiksmų.

Estetika: Jei jums rūpi vizualinis namų kiemo patrauklumas, greitaeigiai vartai gali būti puikus pasirinkimas. Jie gali suteikti modernumo ir elegancijos jūsų namams.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.