Garažo vartai yra svarbi kiekvieno namo ar verslo pastato dalis. Jie ne tik apsaugo automobilį nuo nepalankių oro sąlygų ir vagysčių, bet ir prideda estetinę vertę pastatams.

Garažo vartų gamyba

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
EXPERTDOOR UAB Vidutinė rinkos kaina
Garažo vartų gamyba, montavimas
Visuose miestuose
€ 500.00 - 2000.00
Prekiaujame vartų automatika bei visa reikalinga įranga vartų įrengimui. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.
Vilniaus raj. (Maišiagala)
€ 1.00/m2
UAB „Namo akys“ Vidutinė rinkos kaina
Sekciniai garažo vartai gaminami iš dvisienių 40mm storio plieninės skardos sekcijų, užpildytų putų poliuretanu. Gera vartų termoizoliacija bei sandarinimo tarpinės visu perimetru leidžia pasiekti gerus...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m2
UAB, Lanvega Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat įrengiame pakeliamus garažo vartus, kiemo vartus. Gerai suprojektuoti ir pagaminti vartai jums tarnaus ne vienus metus. Tačiau reikia atminti, kad net ir...
Vilniuje
€ 1.00/m2
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Pakeliami garažo vartai su daugybę segmentų modelių, dekoratyvinių elementų, spalvų paletė, tikrai leidžia išlaikyti bendrą architektūrinį stilių. Garažo vartai su medį imituojančiu paviršiumi arba net...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, PERIMA Vidutinė rinkos kaina
Metaliniai garažo vartai varstomi rankiniu būdu, pasižymintis dideliu mechaniniu atsparumu, skirti garažų kooperatyvam bei montavimui nuosavuose namuose. Pagaminti iš valcuotų metalinių profilių, išorėje ir viduje...
Šiauliuose
€ 1.00/m2
UAB „Densta“ Vidutinė rinkos kaina
Europos standartus atitinkantys sekcijiniai vartai “IDOMUS“ tenkina preciziškiausius kliento reikalavimus. Kartu su patikima garažo vartų automatika mes siūlome kokybę ir komfortą. Pagaminti tiksliai pagal individualius...
Klaipėdoje
€ 1.00/m2
UAB „METALIKA” Vidutinė rinkos kaina
Varstomi plieniniai garažo vartai pagal kliento pageidavimus. Vartų varčios karkasas gaminamas iš plieno profilio T34x35x15x2 mm; stakta gaminami iš keturkampio plieno profilių 80x40x2 mm. Vartų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „SKAJUS“ Vidutinė rinkos kaina
Mes siūlome buitinius garažo vartus, pramoninius garažo vartus, stumdomus ir varstomus vartus, priešgaisrinius vartus, aliuminius susukamus vartus/ grotas, buitinių ir pramoninių vartų automatiką, slankiojančių vartų...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB, Vartonas Vidutinė rinkos kaina
Pakeliamieji garažo vartai – gali būti įvairių modelių, skirtis savo sukomplektavimu ir dizainu. Buitinių garažo vartų modeliai skiriasi savo apdaila. Pakeliamieji garažo vartai gali būti...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2

Garažo vartų gamyba iš medžio: privalumai ir trūkumai


Mediniai garažo vartai gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo namams ar verslo pastatams natūralią ir elegantišką išvaizdą. Jie turi estetinį privalumą, individualų dizainą ir geros izoliacines savybes. 

Estetinis išvaizdos privalumas: Garažo vartai iš medžio turi malonią ir natūralią išvaizdą. Medis yra šilta ir švelni medžiaga, kuri puikiai tinka įvairių architektūrinių stilių pastatams. Jie gali suteikti jūsų namui ar verslo pastatui ypatingą šarmą ir eleganciją.

Individualus dizainas: Gamindami garažo vartus iš medžio, galite pasirinkti iš įvairių rūšių medžio, spalvų ir dizaino variantų. Tai leidžia jums sukurti unikalų ir individualų vartų dizainą, kuris atitiks jūsų skonį ir stilių.

Geros izoliacinės savybės: Mediniai vartai gali būti puiki izoliacija nuo šalčio, garso ir kitų trikdžių iš lauko. Medis yra natūrali izoliacinė medžiaga, kuri suteikia papildomą šilumos ir garso izoliaciją.

Trūkumai. 

Reikalauja reguliarios priežiūros: Garažo vartai iš medžio reikalauja daugiau priežiūros nei metaliniai vartai. Medis turi būti reguliariai dažomas arba dengiamas specialiais apsauginiais dangalais, kad būtų išvengta drėgmės, saulės spindulių ir kitų aplinkos veiksnių poveikio.

Jautrūs aplinkos sąlygoms: Mediniai vartai jautrūs įvairioms aplinkos sąlygoms. Ilgalaikis drėgmės poveikis gali sukelti medžių puvinį arba deformaciją. Taip pat medis gali būti pažeidžiamas dėl tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros pokyčių.


Metalinių garažo vartų kaina: pirkti arba pagaminti patiems?


Pirkti gatavus metalinius garažo vartus gali būti patogus ir greitas sprendimas. Yra daugybė įmonių, kurios siūlo  skirtingo dydžio, dizaino ir funkcionalumo metalinius vartus. Tačiau tai gali kainuoti brangesnis nei pasigaminti patiems, ypač jei ieškote specializuoto dizaino arba didesnio dydžio vartų.

Metalinių vartų gamyba yra iššūkis, tačiau tai suteikia daugiau kūrybiškumo ir galimybių sukurti individualų vartų dizainą. Savarankiškai gamybai reikės turėti tinkamas įrankių ir medžiagų, taip pat tam tikrų įgūdžių. Jei esate patyręs amatininkas arba norite išmokti naujų įgūdžių, tai gali būti puiki galimybė sukurti unikalius ir tinkančius jūsų poreikiams metalinius vartus.


Garažo vartų priežiūra ir tvarkymas: kaip išvengti brangių remontų


Garažo vartų tinkama priežiūra yra svarbi norint išvengti brangių remontų ir užtikrinti jų ilgaamžiškumą. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti garažo vartus:

Reguliariai valykite vartus: Valykite vartus nuo dulkių, purvo ir kitų nešvarumų. 

Tepkite mechanizmus: Mechaniniai vartų komponentai, tokie kaip ratukai ir kreipiančiųjų sistema, reikalauja reguliaraus tepimo. Naudokite specialų tepalą arba alyvą, skirtą šiam tikslui. 

Tikrinkite sandarumą: Periodiškai tikrinkite vartų sandarumą. Patikrinkite, ar nėra įtrūkimų, deformacijų ar kitų pažeidimų, kurie gali leisti įsiskverbti vandeniui arba šalčiui. Jei pastebėsite bet kokius pažeidimus, juos kuo greičiau sutvarkykite.

Saugokite vartus: Jei gyvenate aplinkoje su ekstremaliais oro sąlygomis, tokiomis kaip stiprus vėjas arba sniegas, įsitikinkite, kad vartai yra tinkamai pritvirtinti ir apsaugoti nuo aplinkos poveikio. Tai apsaugos juos nuo pažeidimų ir padės išvengti brangių remontų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.