Metaliniai laiptai yra populiari ir praktiška pasirinkimo galimybė, kai norite suteikti savo namams modernų ir tvirtą apdailos akcentą. Jie gali būti naudojami tiek vidaus, tiek išorės aplinkos dizaine.

Metalinių laiptų gamyba

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dmitrij Vidutinė rinkos kaina
Esame metalinių baldų,turėklų ir įvairių gaminių gamintojai ir norėtume jums pasiūlyti mūsų paslaugas.Jau ne vienus metus gaminame metalinius baldus įvairioms įmonėms ir privatiems asmenims.Konsultuojame ir...
Vilniuje (Naujamiestis)
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB "Alumig" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Nerūdijančio plieno turėklų gamyba ir montavimas Dažyto juodojo metalo turėklų gamyba ir montavimas Turėklų su stiklais gamyba ir montavimas. Pagrindinei turėklų...
Visuose miestuose
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje...
Visuose miestuose
Ramūno Paužuolio įmonė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja unikalius, vienetinius, pritaikytus konkrečiam ir individualiam interjerui, laiptus. Projektuodami laiptus deriname metalą su kitomis natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip: medis,...
Visuose miestuose
UAB, LADUGA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja pritaikytus individualiam interjerui laiptus. Laiptus gaminame pagal individualius užsakymus iš medžio masyvo, metalo, bolcinius, konsolinius ar kombinuojame. Mes įgyvendinsime...
Visuose miestuose
UAB, PERIMA Vidutinė rinkos kaina
Gaminame laiptus ant plieninių konstrukcijų su medinėmis ir plieninėmis pakopomis, turėklus. Taip pat gaminame įvairius nestandartinius gaminius iš plieno, išskyrus statybines konstrukcijas. Atliekame montavimo darbus.
Šiauliuose
UAB „Vėjų miškas“ Vidutinė rinkos kaina
Medinių bei metalinių laiptų konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Mūsų gaminiai suprojektuoti ir pagaminti pagal Europos Sąjungoje galiojančias normas ir standartus.
Panevėžyje, Kiti miestai
UAB Tankos Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir įrengiame laiptus su turėklais, turėklus balkonams, aikštelėms, tvoras, atitvaras. Gaminame iš nerūdijančio plieno (šlifuotas arba poliruotas), milteliniu būdu dažyto paprasto metalo, cinkuoto metalo....
Alytuje
Metalo idėjos Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ir montuojame įvairaus dizaino laiptams įvairias ir sudėtingas konstrukcijas, pagal individualius užsakymus su metalo pakopomis. Nuo paprasčiausių nesudėtingų ūkio pastatui skirtų laiptų, iki išskirtinių...
Visuose miestuose

Kaip pasirinkti tinkamus metalo laiptus savo namams


Metaliniai laiptai gali būti puikus pasirinkimas, norint suteikti savo namams modernumo ir stiliaus. Pasirinkdami tinkamus metalo laiptus, atkreipkite dėmesį į jūsų namų architektūrą ir dizainą, funkcionalumą ir erdvės naudojimą, saugumą, medžiagas ir apdailą bei kainos ir biudžeto atitikimą.

Siekiant pasirinkti geriausius metalinius laiptus, verta konsultuotis su specialistais ir patikrinti patikimų gamintojų pasiūlymus. Tai padės užtikrinti, kad jūsų pasirinkti laiptai atitiks jūsų poreikius ir bus aukštos kokybės.


Metalinių laiptų privalumai ir trūkumai: ko reikėtų žinoti prieš renkantis


Metaliniai laiptai turi savo privalumus ir trūkumus, kuriuos būtina žinoti, norint priimti motyvuotą sprendimą dėl jų įsigijimo.

Privalumai. Tvirtumas ir ilgaamžiškumas: Metaliniai laiptai yra žinomi dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Jie gali atlaikyti didelę apkrovą ir nepraranda savo funkcionalumo ilgą laiką.

Dizaino galimybės: Metaliniai laiptai yra labai lankstūs dizaino požiūriu. Jūs galite pasirinkti iš įvairių stilių, formų ir dekoracinių elementų, kurie puikiai atitiks jūsų namų interjerą.

Lengva priežiūra: Metaliniai laiptai nereikalauja sudėtingos priežiūros. Jų paviršius gali būti lengvai valomas nuo dulkių ir purvo, o metalo danga apsaugo juos nuo korozijos.

Trūkumai. Šilumos perdavimas: Metaliniai laiptai yra šalčio ar šilumos perdavimo laidininkai. Tai gali būti iš dalies sprendžiama tinkama izoliacija arba šildymo sistema įdiegimu.

Akustinės savybės: Metaliniai laiptai gali garsiai skleisti žingsnių garsus, nes metalas yra tvirta medžiaga. Tai gali būti sumažinta naudojant specialias garso izoliacijos priemones.

Rūdijimo galimybė : Neprižiūrimi arba netinkamai apdoroti metaliniai laiptai gali būti jautrūs rūdijimui. Norint išvengti šios problemos, svarbu tinkamai rūpintis metalu.


Metalinių laiptų gamyba: žingsnis po žingsnio


Metalinių laiptų gamyba yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja specialių žinių ir įgūdžių. Svarbiausi žingsniai, kuriuos reikia žinoti apie metalinių laiptų gamybą.

Projekto koncepcija. Norėdami pradėti metalinių laiptų gamybą, svarbu turėti aiškią projekto koncepciją. Tai apima: stilių ir dizainas, laiptų matmenis, medžiagas.

Inžinerinės analizės etapas. Po projekto koncepcijos nustatymo, būtina atlikti inžinerinę analizę, kad būtų galima suprasti, kaip laiptai bus konstruojami ir ar jie atitinka saugos reikalavimus. Šis etapas apima: struktūrinę laiptų analizę ir  saugos reikalavimų užtikrinimą.

Gamybos procesas. Gamybos procesas apima kelis žingsnius nuo metalo ruošos iki galutinio laiptų montavimo. Pagrindiniai gamybos žingsniai yra šie: metalo ruoša, lankstymas ir formavimas, suvirinimas, apdailos darbai.

Montavimas ir testavimas. Gamybos proceso pabaigoje atliekamas metalinių laiptų montavimas ir testavimas. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.