Mediniai laiptai yra amžina meno forma, kuri suteikia jūsų namams šilumos ir elegancijos. Šiuolaikiniai mediniai laiptai ne tik papuošia interjerą, bet taip pat atspindi jūsų stilių ir skonį.


Medinių laiptų gamyba

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mediniai laiptai yra dažniausiai naudojama laiptų forma pasaulyje. Medis yra vienas iš geriausiai atsinaujinančių šaltinių pasaulyje. Medis yra gana nebrangus ir būtent todėl dažniausiai gaminami...
Jurbarke
MB Langveda Vidutinė rinkos kaina
Laiptai yra svarbus elementas namuose. Jais galima patekti į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, palėpę, rūsį. Jie svarbūs kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro...
Visuose miestuose
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Vienetiniai ir unikalūs - parenkami ir projektuojami specialiai Jūsų namui mediniai laiptai. Mediniai laiptai gaminami tik iš aukščiausios klasės medienos. Medinius laiptus gaminame iš ąžuolo...
Visuose miestuose
UAB, Trilogija Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti: Laiptus ant betoninės konstrukcijos; Laiptus ant metalinės konstrukcijos; Medinius laiptus; Erdvę taupančius laiptus; Sraigtinius laiptus; Konsolinius laiptus.
Kauno raj. (Domeikava)
Gaminiai iš medžio Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ąžuolo, uosio medžio masyvo laiptus. Suprojektuojame atsižvelgdami į patalpos išplanavimą ir užsakovo poreikius. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose
Ramūno Paužuolio įmonė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja unikalius, vienetinius, pritaikytus konkrečiam ir individualiam interjerui, laiptus. Projektuodami laiptus deriname metalą su kitomis natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip: medis,...
Visuose miestuose
UAB, Torgera Vidutinė rinkos kaina
Gaminame laiptus iš įvairiausios rūšies medienos. Skirtingų medžiagų deriniai ne tik sukuria originalų vaizdą, bet ir leidžia derinti laiptus su viso interjero apdaila, įranga. Grūdinto...
Anykščiuose
Laiptai baldai durys Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame ir gaminame įvairus medinius vidaus laiptus, laiptines su metaliniu karkasu. Gaminame laiptus iš įvairių medienos rūšių, populiarias laiptų pakopas iš uosio, ąžuolo, pušies, klevo....
Vilniaus raj.
UAB, LADUGA Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonė projektuoja, gamina ir montuoja pritaikytus individualiam interjerui laiptus. Laiptus gaminame pagal individualius užsakymus iš medžio masyvo, metalo, bolcinius, konsolinius ar kombinuojame. Mes įgyvendinsime...
Visuose miestuose

Kaip pasirinkti tinkamą medieną laiptams gaminti?


Medinių laiptų gamyba yra specializuota sritis, kurioje, siekiant sukurti unikalius ir patvarius laiptus, naudojamos įvairios medžiagos ir technologijos. Pasirenkant medieną, yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikia apsvarstyti.

Medienos rūšis. Pasirenkant  medieną laiptams gaminti, svarbu atkreipti dėmesį į jos kokybę ir charakteristikas. Skirtingos medienos rūšys gali skirtis pagal spalvą, tekstūrą ir tvirtumą. Dažniausiai naudojamos medienos rūšys laiptų gamybai yra ąžuolas, uosis, pušis ir beržas.

Medienos kokybė. Norint užtikrinti medinių laiptų ilgaamžiškumą ir atsparumą, svarbu pasirinkti aukštos kokybės medieną. Tai reiškia, kad mediena turi būti sausa, tvirta ir be defektų. Drėgnos medienos naudojimas gali sukelti įtrūkimus ir deformacijas, todėl geriausia rinktis sausą medieną, kuri buvo tinkamai apdorota.

Medienos tekstūra ir spalva. Medinių laiptų gamybai svarbu atsižvelgti į medienos tekstūrą ir spalvą, kad jie harmoningai derintusi su interjeru. Skirtingos medienos rūšys turi skirtingą tekstūrą ir spalvą, todėl svarbu atrinkti tokias, kurios atitinka jūsų norus ir poreikius.


Medinių laiptų gamyba: kiek tai kainuoja?


Medinių laiptų gamybos kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, tokiais kaip medienos rūšis, laiptų dydis ir sudėtingumas bei pasirinktas apdorojimo būdas. Specializuotų laiptų gamintojų kainos gali skirtis, todėl svarbu gauti kelių įmonių pasiūlymus ir palyginti juos.


Medinių laiptų privalumai ir trūkumai: ko reikia žinoti prieš pasirinkdami?


Mediniai laiptai turi savo privalumus ir trūkumus. Prieš priimdami galutinį sprendimą, svarbu žinoti šiuos faktus ir apsvarstyti, ar mediniai laiptai yra tinkamas pasirinkimas jums.

Medinių laiptų privalumai. Šiluma ir natūralumas: Mediniai laiptai suteikia jūsų namams šilumos ir natūralumo jausmą. 

Estetika ir stilius: Mediniai laiptai yra elegantiški ir stilingi. Jie gali būti pritaikyti pagal jūsų interjero dizainą ir asmeninį skonį.

Ilgaamžiškumas: Aukštos kokybės mediniai laiptai yra ilgaamžiai ir atsparūs. Jei tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti daugelį metų.

Garsas ir vibracija: Mediniai laiptai turi mažiau vibracijos ir triukšmo lyginant su metaliniais laiptais. Tai svarbu gyvenant daugiabutyje ar šeimyninėje aplinkoje.

Medinių laiptų trūkumai. Priežiūra: Mediniai laiptai reikalauja reguliarios priežiūros, įskaitant paviršiaus valymą ir apsaugą nuo drėgmės bei perkaitimo.


Jautrumas drėgmei: Medienai gali būti kenksmingas ilgalaikis drėgmės poveikis, todėl būtina užtikrinti tinkamą ventiliaciją ir apsaugą nuo drėgmės.

Pažeidžiamumas: Mediniai laiptai gali būti pažeidžiami smūgių ar smulkių įbrėžimų atžvilgiu. 

Kaina: Kainos klausimas taip pat gali būti trūkumas. Mediniai laiptai gali būti brangesni nei kiti variantai, pvz., metaliniai laiptai arba laiptai iš kompozicinių medžiagų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.