Laiptų darbai

Laiptų darbai yra svarbi ir būtina veikla siekiant išlaikyti laiptus saugius, funkcionalius ir estetiškus. Nepriklausomai nuo to, ar planuojate statyti naujus laiptus, atlikti remontą ar keisti dangą esamiems laiptams, svarbu žinoti tinkamą tvarką ir pasirinkti tinkamas medžiagas.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dmitrij Vidutinė rinkos kaina
Esame metalinių baldų,turėklų ir įvairių gaminių gamintojai ir norėtume jums pasiūlyti mūsų paslaugas.Jau ne vienus metus gaminame metalinius baldus įvairioms įmonėms ir privatiems asmenims.Konsultuojame ir...
Vilniuje (Naujamiestis)
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Kiekvienas laiptų gamybos projektas individualus ir didelį dėmesį skiriame kiekvienam klientui bei jo poreikiams realizuoti.
Visuose miestuose
UAB "Alumig" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų įmonės teikiamos paslaugos: Nerūdijančio plieno turėklų gamyba ir montavimas Dažyto juodojo metalo turėklų gamyba ir montavimas Turėklų su stiklais gamyba ir montavimas. Pagrindinei turėklų...
Visuose miestuose
UAB „Jovaro langai“ Vidutinė rinkos kaina
Mediniai laiptai yra dažniausiai naudojama laiptų forma pasaulyje. Medis yra vienas iš geriausiai atsinaujinančių šaltinių pasaulyje. Medis yra gana nebrangus ir būtent todėl dažniausiai gaminami...
Jurbarke
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mes esame sukaupę ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, todėl klientams galime pasiūlyti patikimus ir kokybiškus sprendimus, susijusius su aliuminio turėklais. Aliuminio turėklai Lietuvoje...
Visuose miestuose
MB Langveda Vidutinė rinkos kaina
Laiptai yra svarbus elementas namuose. Jais galima patekti į skirtinguose lygiuose esančias patalpas, palėpę, rūsį. Jie svarbūs kaip interjero dalis, kuri kartu su aplinka sudaro...
Visuose miestuose
UAB “WOODMETA” Vidutinė rinkos kaina
Vienetiniai ir unikalūs - parenkami ir projektuojami specialiai Jūsų namui mediniai laiptai. Mediniai laiptai gaminami tik iš aukščiausios klasės medienos. Medinius laiptus gaminame iš ąžuolo...
Visuose miestuose
UAB, Trilogija Vidutinė rinkos kaina
Mes galime Jums pasiūlyti: Laiptus ant betoninės konstrukcijos; Laiptus ant metalinės konstrukcijos; Medinius laiptus; Erdvę taupančius laiptus; Sraigtinius laiptus; Konsolinius laiptus.
Kauno raj. (Domeikava)
UAB Dekobetonas Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame tradicines ir ypatingai plonas, nuo 25 mm, laiptų pakopas, kurios montuojamos ant metalinės ar betoninės laiptasijų konstrukcijos. Mes iš kitų gamintojų išsiskiriame tuo,...
Kaune
Gaminiai iš medžio Vidutinė rinkos kaina
Gaminame ąžuolo, uosio medžio masyvo laiptus. Suprojektuojame atsižvelgdami į patalpos išplanavimą ir užsakovo poreikius. Atliekame montavimo darbus.
Visuose miestuose

Laiptų montavimas: kokia tvarka reikia atlikti darbus ir kokias medžiagas pasirinkti


Norint sėkmingai statyti naujus laiptus, svarbu tinkamai suplanuoti visą darbo procesą. Štai keli žingsniai, kuriuos turite atlikti:

Pasirinkite tinkamą laiptų dizainą ir stilių, atsižvelgdami į bendrą interjero koncepciją ir naudojimo patogumą. 

Nustatykite laiptų matmenis ir poziciją. Svarbu atsižvelgti į turimą erdvę, išmatuoti aukštį ir plotį, kad laiptai būtų patogūs ir saugūs naudoti.

Pasirinkite medžiagas. Medžiagų pasirinkimas yra svarbus estetiniam ir funkcionaliam laiptų aspektui. Dažniausiai naudojamos medžiagos yra medis, metalas ir akmens gaminių imitacijos.

Medis: Mediniai laiptai suteikia šilumą ir natūralumą interjerui. Populiariausi medžiagų variantai yra ąžuolas, bukas ir uosis. 

Metalas: Metaliniai laiptai suteikia modernią ir šiuolaikišką išvaizdą. Nerūdijantis plienas ir juostinis metalas yra populiariausios metalo laiptų medžiagos. Jie gali būti derinami su medinėmis ar stiklinėmis detalėmis.

Akmens gaminių imitacijos: Šios medžiagos yra ne tik estetiškai patrauklios, bet ir atsparios ir lengvai prieinamos. Dažniausiai naudojamos akmens gaminių imitacijos yra iš marmuro ar granito.


Laiptų remontas: žingsnis po žingsnio 


Laiptų remontas gali būti puiki galimybė atnaujinti jau esamus laiptus ir pagerinti jų išvaizdą bei funkcionalumą. Remonto procesas gali būti suskirstytas į kelis žingsnius:

`Laiptų apžiūra ir remonto apimties nustatymas. Pirmas žingsnis pradedant remontą, yra atidžiai apžiūrėti laiptus ir nustatyti, kokie remonto darbai reikalingi. 

Paruošiamieji darbai. Prieš pradedant laiptų remontą, svarbu paruošti darbo vietą. Tai apima senos dangos pašalinimą, paviršių valymą ir išlyginimą bei bet kokias kitas būtinas paruošiamąsias veiklas.

Dangos keitimas. Dangos keitimas yra vienas iš svarbiausių laiptų remonto etapų. Pasirinkite tinkamą dangos medžiagą, atsižvelgdami į funkcionalumą, išvaizdą ir ilgaamžiškumą. Populiarios dangos medžiagos yra medis, laminatas, linoleumas arba kiliminė danga.


Laiptų dangų keitimas: Ką reikia žinoti prieš pradedant darbą


Laiptų dangų keitimas yra darbas, kurio metu sena danga pakeičiama nauja. Šis procesas gali suteikti jūsų laiptams visiškai naują išvaizdą. Prieš pradedant darbą, yra keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti:

Medžiagos pasirinkimas. Medžiagos pasirinkimas yra svarbus veiksnys, nes tai turės įtakos dangos išvaizdai ir ilgaamžiškumui. Pasirinkite medžiagą, atsižvelgdami į savo poreikius ir pageidavimus. Populiarios dangos medžiagos yra medis, laminatas, kiliminė danga arba linoleumas.

Tinkamas paruošimas. Norint, kad nauja danga būtų tvirtai ir tvarkingai pritvirtinta, svarbu atlikti tinkamą paruošimą. Tai gali apimti senos dangos pašalinimą, paviršiaus valymą ir išlyginimą bei bet kokias kitas būtinas paruošiamąsias veiklas.

Profesionalus montavimas. Laiptų dangų keitimas gali būti sudėtingas procesas, todėl dažnai rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistu arba pasamdyti profesionalų montavimo komandą. Tai užtikrins, kad nauja danga bus tinkamai įrengta ir atitiks aukščiausius standartus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.