Langai Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Lange Vidutinė rinkos kaina
UAB Langės produkcija išsiskiria geros kokybės ir kainos santykiu. Mūsų įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį langų bei durų gamyboje, bei jų montavime pasiūlys praktiškus ir...
Visuose miestuose
€ 50.00/vnt
Uab Kauno Doleta Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės medinių ir medinių langų kaustytu aliuminiu langų, žiemos sodų, fasadų bei lauko durų gamyboje nuo 1953 metų. Pasaulinėje medinių langų rinkoje garsėjame aukščiausios kokybės...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB "DUMINO" Vidutinė rinkos kaina
Siūlomi plastikiniai langai yra tvirti ir ilgaamžiai, nereikalaujantys ypatingos priežiūros. Langai gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Energiją taupantys ir ilgaamžiai plastikiniai langai puikiai...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB Monoplastas Vidutinė rinkos kaina
Plastikiniai langai – puikus pasirinkimas ir puiki investicija į Jūsų namų jaukumą, šilumą ir saugumą. Mes Jums siūlome platų plastikinių langų profilių, spalvų, modelių pasirinkimą....
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "SKALSA" Vidutinė rinkos kaina
Mes gaminame europinio ir skandinaviško standarto medinius langus iš klijuotos-dygiuotos medienos. Skandinaviško tipo langas savo dizainu labai panašus į standartinį kaimišką langą, kuris yra darinėjamas...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „Arūno langai“ Vidutinė rinkos kaina
Gaminame langus iš klijuotos pušinės medienos. Medienos ruošinys klijuojamas iš trijų sluoksnių atspariais vandeniui vokiečių gamybos D4 klasės klijais. Langai impregnuojami, gruntuojami, dažomi itin kokybiškais...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB, SISTEMAX Vidutinė rinkos kaina
Mūsų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausius langus, paaiškins langų charakteristikas bei patars, kokius vis dėlto langus jums labiausiai apsimoka įsigyti. Mes siūlome plastikinius, medinius ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB "Deislada" Vidutinė rinkos kaina
Gaminame, parduodame medinius IV68 Soft Line profilio langus. Klientui pageidaujant atliekame montavimo darbus. Mūsų mediniai langai užtikrina aukštą garso ir šilumos izoliavimo lygį, taip pat...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB „Dolena“ Vidutinė rinkos kaina
Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galite rinktis standartinius arba individualiai prie Jūsų namo pritaikytus langus. Mūsų gaminami mediniai langai atspindi tą pasirinkimo laisvę, kurią siekiame suteikti...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
UAB GEDMIRA Vidutinė rinkos kaina
Mes taip pat teikiame medinių bei plastikinių langų reguliavimo, langų remonto, langų stiklo paketų keitimo paslaugas.
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt

Kaip pasirinkti geriausius langus savo namams


Pirmas žingsnis, renkantis langus, yra apsvarstyti savo poreikius. Kiek šviesos norite? Kiek orlaidžių norite turėti? Ar jums svarbus energijos efektyvumas? Atsakymai į šiuos klausimus padės jums pasirinkti tinkamiausius langus savo namams.

 Išmatuokite langų plotą. Prieš renkantis langus, svarbu tiksliai išmatuoti langų plotą. Teisingai išmatavę langų plotą, galėsite lengviau pasirinkti langų dydį ir stilių.

Pasirinkite tinkamą langų tipą. Yra įvairių langų tipų.  Pasirinkite langų tipą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir stilių. 

Atkreipkite dėmesį į langų dizainą. Langų dizainas gali labai paveikti jūsų namų išvaizdą. Pasirinkite langų dizainą, kuris atitiks jūsų interjerą ir bendrą namų stilių. 

Spalvų pasirinkimas. Langų spalva taip pat gali turėti didelę įtaką namų išvaizdai. Pasirinkite spalvas, kurios harmoningai dera su jūsų namų interjeru. 


Langų dizainas: kaip pasirinkti stilių ir spalvas, kad atitiktų jūsų namų interjerą


Langų dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, suteikiantis jūsų namams ypatingą įvaizdį. Štai keletas patarimų, kaip pasirinkti stilių ir spalvas, kad atitiktų jūsų namų interjerą:

Pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo namų architektūrą. Jei jūsų namai yra tradicinio stiliaus, galbūt norėsite pasirinkti klasikinį langų dizainą su paprastomis ir elegantiškomis linijomis. Jei jūsų namai yra modernaus stiliaus, galite drąsiau eksperimentuoti su minimalistiniais ir geometriniu langų dizainu.

Pasirinkite tinkamą rėmo medžiagą.Rėmo medžiaga gali turėti įtakos ne tik langų išvaizdai, bet ir jų funkcionalumui. Populiariausi rėmo medžiagos yra medis, PVC ir aliuminis. Pasirinkite medžiagą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius ir pageidavimus. 

Spalvų derinimas su interjeru. Norint sukurti harmoningą dizainą, svarbu atkreipti dėmesį į  langų ir jūsų namų interjero spalvų derinimą. Jei jūsų namų interjeras yra šviesus ir neutralių spalvų, galbūt norėsite pasirinkti balto arba šviesaus atspalvio langus. Jei jūsų interjeras yra ryškesnis ir drąsesnis, galite drąsiau rinktis spalvotus ar netgi ryškius langus.

Išlaikykite suderinamumą su išoriniu fasadu. Nepamirškite atkreipti dėmesio į langų dizaino suderinamumą su jūsų namų išoriniu fasadu. Langai turėtų harmoningai papildyti namų išvaizdą iš išorės. 


Kaip padidinti savo namų vertę atnaujinant langus


Langų atnaujinimas yra puiki galimybė padidinti savo namų vertę. Čia pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti:

Pasirinkite energijai efektyvius langus - tokie langai padeda sumažinti šilumos nuostolius ir suteikia galimybę taupyti energijos sąnaudas. Tai yra svarbus aspektas, kurį daugelis potencialių pirkėjų vertina.

Investuokite į kokybiškus langus. Langai yra ilgalaikė investicija. Pasirinkdami kokybiškus langus, galite būti tikri, kad jie tarnaus jums ilgą laiką. Investicija į kokybiškus langus taip pat gali patraukti potencialius pirkėjus, kurie ieško patikimų ir gerai prižiūrimų namų.

Pabrėžkite langų funkcionalumą. Langai ne tik turi būti estetiškai patrauklūs, bet ir tinkamai funkcionuoti . Pabrėžkite langų funkcionalumą, pavyzdžiui, lengvai atidaromus ir uždaromus mechanizmus arba galimybę reguliuoti šviesos srautą. Tai taip pat gali padidinti jūsų namų vertę.

Pateikite informaciją apie langų atnaujinimą. Jei atnaujinote langus savo namuose, svarbu informuoti potencialius pirkėjus apie šią patobulinimų sritį. Pateikite jiems informaciją apie langų tipą, medžiagas, energijos efektyvumą ir kitus svarbius aspektus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.