Tinkavimas Akmenėje

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Karolis Vidutinė rinkos kaina
Turime ilgametę patirtį tinkavimo bei dažymo srityje,dirbame su vokiškais pft aparatais,suteikiame atliktiems darbams garantija bei išrašome sąskaitas.Pasirašome abipuses sutartis, kad visiem būtų ramu dėl atliktų...
Visuose miestuose
€ 4.50/m2
Modestas Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai tinkuojame gibsiniu tinku. Ilgametė patirtis. Naudojame kokybiškas medžiagas.
Akmenėje, Kiti miestai
€ 1.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Tinkuojame gipsiniais ir cementiniais mišiniais
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
tinkuojame vidaus sienas gipsiniais ir cementiniais misiniais
Visuose miestuose
€ 4.00/m2
UAB “S PROJECT” Vidutinė rinkos kaina
Tinkas ir plytos yra puikiai tinkamos medžiagos, kai atliekama fasado apdaila. Jeigu atliekama vidaus apdaila, plytos yra naudojamos žymiai rečiau, bet jų vis daugiau pasitaiko...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
MB „MUREKA“ Vidutinė rinkos kaina
Kokybiškai tinkuojame: Cementiniais mišiniais; Gipsiniais mišiniais; Sudėtiniais (cemento-kalkių) mišiniais.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB Virasta Vidutinė rinkos kaina
Atliekame tinkavimo darbus daugiabučiuose bei individualiuose namuose, kotedžuose, sandėliuose ir gamybinėse patalpose. Sienų ir lubų tinkavimas. Tinkuojame: gipsiniu bei kalkiniu cementiniu tinku. Darbus atliekame nuo...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
UAB „EG PLUS“ Vidutinė rinkos kaina
Lauko sienų tinkavimą galima atlikti keliais būdais: Dekoratyvinio tinko lauko sienų tinkavimas, Kalkinio tinko lauko sienų tinkavimas, Cementinio tinko lauko sienų tinkavimas.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
UAB Cesada Vidutinė rinkos kaina
Tinkavimo darbai: Gipsiniu tinku (paruoštas sausasis mišinys) Cementiniu tinku (paruoštas sausasis mišinys) Cemento-kalkių tinku (paruoštas skystas skiedinys, gaminamas gelžbetonio gaminių gamykloje).
Visuose miestuose
€ 0.29/m2
Vladas Vidutinė rinkos kaina
Sienų tinkavimas; Lubų tinkavimas.
Visuose miestuose
€ 0.29/m2

Naujausios tinkavimo kryptys: ką reikia žinoti


Tinkavimo mada, kaip ir visos kitos mados, nuolat kinta. Pastebima, kad dabartinėse tendencijose daug dėmesio skiriama švelnioms ir neutralioms spalvoms, natūralioms medžio faktūroms, minimalistiniam dizainui ir žaliam interjerui. Švelnūs atspalviai, tokių kaip balta, pilka, biežinė yra itin populiarūs, nes jie suteikia jaukumo ir modernumo jausmą.

Be to, populiaru naudoti dekoratyvinius tinkavimus, kurie suteikia interjerui unikalumo ir originalumo jausmą. Dekoratyvinis tinkavimas gali būti atliekamas su skirtingomis medžiagomis, tokiomis kaip akmuo, marmuras metalas, medis ar betonas Toks tinkavimas yra puikus būdas pakeisti interjero spalvą ar struktūrą, suteikti jai gyvybės ir paprastumą.

Taip pat populiarios yra tekstūrinės sienos, kurioms naudojami įvairūs tinkavimo metodai, tokie kaip plyšių imitacija ar nevienodas paviršius. Šie tinkavimo metodai suteikia interjerui atspalvių ir faktūrų suderinamumą.


Tinkavimo klaidos, kurių reikia vengti: patarimai ir rekomendacijos


Pagrindines tinkavimo klaidas, kurių reikia vengti norint užtikrinti sėkmingą projekto pabaigą.

Neteisinga pagrindo paruošimo ir tinkavimo technologija. Tai yra viena iš dažniausių klaidų: netinkama tinkavimo technologija, sąlygoja  įvairias problemas, tokias kaip tinkavimo sluoksnio plyšimai, deformacijos ar net tinko atšokimas.. Šiuo atveju svarbu ne tik tinkamai pasirinkti tinkamą medžiagas, bet ir atsižvelgti į sienų būklę, jų tipą ir kitus svarbius veiksnius.

Medžiagų pasirinkimas. Jei naudojama netinkama medžiaga, gali atsirasti drėgmė, pelėsis ar grybelis. Rekomenduojama pasirinkti medžiagas, atsparias drėgmei ir neleidžiančias vystytis mikroorganizmams.

Netinkamas tinko sluoksnio storis. Naudojant per daug arba per mažai tinko, gali kilti problemų. Per plonas sluoksnis gali sukelti sienų deformaciją, o per storas - tinko sluoksnio plyšimus arba netrukus atsirasiančias deformacijas.

Netinkamas tinko džiūvimas, Tai dar viena labai svarbi detalė, į kurią reikia atsižvelgti, kad tinkavimas būtų sėkmingas. Netinkamas tinko sluoksnio džiūvimas gali sukelti deformacijas ir sąlygoti netinkamą sienų išvaizdą. 


Tinkavimo privalumai: kodėl verta investuoti į savo namų interjerą


Štai keletas priežasčių, kodėl verta investuoti į tinkavimą:

Patogumas ir ilgaamžiškumas. Tinkavimas yra daug patvaresnis ir ilgaamžiškesnis nei dažymas ar tapetavimas. Jis yra daug atsparesnis drėgmei ir oro sąlygoms, todėl jūsų namai bus apsaugoti nuo drėgmės ir šalčio.

Estetinis dizainas. Tinkavimo technologijos labai pažengusios, todėl yra daugybė dizaino ir spalvų pasirinkimo galimybių, kurios gali suteikti jūsų namams unikalų ir modernų stilių. Be to, tinkavimas gali būti taikomas ne tik vidaus sienų, angokraščių tinkavimui, bet ir išorės darbams, kad suteiktų jūsų namams tvarkingą ir patrauklią išvaizdą.

Izoliacija ir šilumos taupymas. Tinkavimas gali būti naudojamas kaip puiki izoliacija, kuri padeda išlaikyti pastatų viduje šiltą orą žiemą ir vėsų orą vasarą. Tai taip pat padeda sumažinti šildymo ir oro kondicionavimo sąnaudas, taigi tai yra puiki investicija į jūsų namų energijos taupymą.

Paprastumas ir patogumas. Tinkavimas yra daug paprastesnis ir greitesnis būdas atnaujinti jūsų namų interjerą, palyginti su kitais renovacijos metodais Jis yra natūralesnis, nei kitos medžiagos, todėl jūsų namuose bus daugiau natūralumo ir šilumos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.