Atliekų išvežimas Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Ekolus Žema rinkos kaina
Greitai ir kokybiškai atliekame įvairius darbus. *863050965 Mes esame transportavimo įmonė, gebanti prisitaikyti prie kiekvieno jūsų individualaus projekto . Mes specializuojamės transportavimo, krovinių gabenimo atliekų...
Visuose miestuose
€ 7.00/m2
UAB "Stiebas" Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvos teritorijoje atliekame statybinių atliekų surinkimo, išvežimo, rūšiavimo, perdirbimo bei utilizavimo darbus. Statybinių atliekų išvežimui naudojame įvairios talpos konteinerius ir sunkvežimius savivarčius. Pagal objekto...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB “TIS” Vidutinė rinkos kaina
Mes tvarkome šias atliekas: Statybines griovimo atliekas (plytų, betono, metalo, apšiltinimo, pakuočių, medžio, stiklo ir kt.likučiai); Komunalines atliekas (nepavojingos atliekos, susidarančios pas gyventojus, įmonėse ar...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB, Ekotyra Vidutinė rinkos kaina
Statybos ir griovimo atliekos - atliekos, susidarančios statant, rekonstruojant, remontuojant ar griaunant statinius, taip pat statybos gaminių brokas. Atliekų išvežimui įmonė naudoja 6, 8, 10,...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 1.00/m3
Aruno Giniocio ind,im Vidutinė rinkos kaina
Vezame kroviniu,perkraustome yra krovejei.Masina su lifu kelia iki 750kg,ilgis 4,3m,aukstis 2,3 plotis 2,1 veza iki 2t
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
UAB "Tigrus" Vidutinė rinkos kaina
Jums patogiu laiku tvarkome ir išvežame statybines bei buitines atliekas. Kaina priklauso nuo atliekų rūšies, aptarnavimo vietos ir kiekio. Mūsų teikiamos paslaugos: Šiukšlių tvarkymas, surinkimas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3
Valdas Vidutinė rinkos kaina
Šiukšlių tvarkymas, surinkimas ir šiukšlių išvežimas iš buto, namo, sodybos, biuro, gamybinių patalpų, sklypų, ūkinių pastatų ir kitų objektų. •-Statybinių ir griovimo atliekų tvarkymas ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/m3

Statybinių atliekų išvežimas - kada reikalingas ir kas naudojasi?


Statybinių atliekų išvežimas yra būtinas procesas daugelyje statybos projektų. Tai apima bet kokius statybinius atliekų produktus, tokius kaip plytos, betonas, medžio likučiai ir kitas statybines atliekas. Šios atliekos atsiranda  iš naujų statybų arba renovacijos projektų.

Kas naudojasi statybinių atliekų išvežimu? Dažniausiai statybos įmonės ir individualūs statybų darbuotojai. Tai žmonės ir organizacijos, kurios turi didelius kiekius statybinių atliekų, kurios negali būti tiesiog išmestos į šiukšlių konteinerį.


Stambiagabaričių atliekų išvežimas - kaip vyksta ir kada yra reikalingas?


Stambiagabaričių atliekų išvežimas yra svarbus verslo įmonėms, turinčioms didelius atliekų kiekius. Tai gali būti pramoninės įmonės, sandėliai ar gamyklos. Šio tipo atliekos dažnai negali būti išvežamos į įprastą šiukšlių konteinerį, todėl reikalingos specialios paslaugos. Stambiagabaričių atliekų išvežimas užtikrina, kad šios atliekos būtų saugiai pašalintos ir tvarkomos atitinkamai, atsižvelgiant į aplinkosaugos taisykles.


Atliekų išvežimo kaina


Atliekų išvežimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tai apima:

Atliekų kiekį: Daugiau atliekų reiškia didesnes išlaidas.

Atstumą iki atliekų sąvartynų: Ilgesnis atstumas gali padidinti transporto išlaidas.

Atliekų tipą: Pavojingos atliekų išvežimas  gali kainuoti daugiau dėl specialių tvarkymo reikalavimų.

Paslaugų teikėją: Skirtingos įmonės gali turėti skirtingas kainas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šios išlaidos yra būtinos ir neišvengiamos, nes neteisingas atliekų tvarkymas gali sukelti didelių problemų aplinkai ir sveikatai.


Atliekų išvežimo paslaugos pigiau


Jei norite sutaupyti atliekų išvežimo paslaugų naudojimosi metu, galite išbandyti šiuos metodus:

Atliekų atskyrimas: Atskirdami perdirbtas atliekas nuo bendrųjų atliekų, galite sumažinti kainas, nes perdirbtos atliekos gali būti pigiau tvarkomos.

Grupinės paslaugos: Bendraukite su kaimynais arba kitomis organizacijomis ir susiderėkite dėl grupinio atliekų išvežimo. Tokiu būdu galite pasidalinti išlaidomis.

Pasikonsultuokite su keletu paslaugų teikėjų: Kainos gali skirtis tarp skirtingų atliekų išvežimo įmonių. Pasiklauskite kelių pasiūlymų ir pasirinkite geriausią pasiūlymą.

Rūpestingas atliekų tvarkymas: Iš anksto suplanuokite atliekų tvarkymą ir jas rūpestingai surinkite. Taip galite sumažinti atliekų kiekį ir išlaidas.

Pasinaudokite atliekų perdirbimu: Jei tai galima, pabandykite perdirbti atliekas patys arba suraskite paslaugų teikėją, kuris teikia perdirbimo galimybes.

Visais šiais būdais galite sumažinti atliekų išvežimo išlaidas ir prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.