Nameliai, vasarnamiai Alytaus raj.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
TikrasNamas Vidutinė rinkos kaina
Karkasiniai namai – tai pakankamai nauja alternatyva tradiciniams, mūrinės statybos namams. Įvairios statybos technologijos ir progresas šioje industrijoje padėjo surasti medžiagą kuri pasižymi beveik lygiavertėmis...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Vaidas Vidutinė rinkos kaina
Statome medinius karkasinius namus, stogines, pavėsines ir kitus medinius pastatus. Dengiame stogus, atliekame fasadų apdailos darbus, montuojame gipskartonio plokštes, kalame vidaus dailylentes. Renovuojame medinius pastatus.
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Gaminame pavesines, terasas, sandeliukus, supynes, vaiku zaidimo aiksteles, lauko ir vidaus baldus, tvoras... pagal jusu arba musu duotus darbu pavyzdzius. Jusu patogumui naudojame savo medziagas....
Visuose miestuose
€ 50.00/m2
Karolis Vidutinė rinkos kaina
* KARKASINIŲ NAMŲ STATYBA * VISŲ TIPŲ PAMATU LIEJIMAS * MŪRO DARBAI * STOGŲ DENGIMAS * IŠORĖS IR VIDAUS APDAILA * GKP MONTAVIMAS * GLAISTYMAS...
Visuose miestuose
€ 15.00/m2
UAB ,,Astreta" Vidutinė rinkos kaina
• Gaminame ir statome rąstinius (klijuoto/neklijuoto rąsto) namus, pirtis, kubilus. • Galime pagaminti įvairius nestandartinio tipo medinius gaminius.
Visuose miestuose
€ 10.00/m2
rimas Vidutinė rinkos kaina
Montuojame - statome karkasinius namus. Naudojame užsakovo arba savo medžiagas. Dirbame tik su profesionaliais įrankiais, šiuolaikinėm technologijom. Garantuojame objekto švarą. Turime didelę patirtį, pastovūs darbuotojai...
Visuose miestuose
€ 347.54/m2

Vasarnamio apšiltinimas: kaip sutaupyti šilumos sąnaudų žiemą


Vasarnamio apšiltinimas yra būtinas, jei norite jame gyventi visus metus arba atostogas leisti žiemą. Efektyvi izoliacija padės išlaikyti šilumą namelyje ir sumažins šilumos sąnaudas. Svarbu užtikrinti, kad sienos, grindys ir stogas būtų tinkamai izoliuoti, kad šiluma niekur neišeis..

Šilumos šaltiniai. Norint apšildyti namelį, galima pasirinkti skirtingus šilumos šaltinius. Populiariausias variantas yra elektrinis šildymas, kuris yra patogus ir lengvai valdomas. Tačiau jei norite būti ekologiškesni, galite apsvarstyti alternatyvius sprendimus, tokius kaip šilumos siurbliai arba biokuras.

Energetinė efektyvumas. Didelė šilumos sąnaudų dalis gali būti sumažinta energijos taupymo priemonėmis. Tai apima šilumos izoliaciją, efektyvų apšvietimą ir šilumą taupančius elektros prietaisus. Pasitarkite su specialistais ir sužinokite, kaip galite padidinti savo namelio energijos efektyvumą ir sutaupyti šilumos sąnaudų žiemą.


Namelio interjeras: patarimai apie erdvę, spalvas ir apšvietimą


Norint sukurti jaukų ir patogų namelio interjerą, svarbu tinkamai išnaudoti erdvę. Verta pagalvoti apie kompaktiškus ir daugiafunkcius baldus, kurie gali atlikti kelias funkcijas ir sutaupyti vietos. Taip pat galite pasirinkti išskirtines patalpų skaidrumo dalis, kurios vizualiai išplės erdvę.

Spalvų pasirinkimas. Spalvos turi didelę įtaką namelio atmosferai ir nuotaikai. Šiltos ir natūralios spalvos, tokiomis kaip žalia, ruda ar šviesiai raudona, gali sukurti jaukią ir gamtišką atmosferą. Tačiau jei norite modernesnio stiliaus, galite pasirinkti šviesias ir neutralias spalvas, kurios suteiks erdvės jausmą.

Apšvietimas. Teisingas apšvietimas gali pakeisti visą namelio atmosferą. Patariame naudoti natūralią šviesą per didelius langus ir duris, kad būtų matomas gamtos vaizdas. Taip pat svarbu turėti tinkamą dirbtinio apšvietimo sistemą, apimančią skirtingas šviesos šaltinių galimybes, tokias kaip lempučių šviestuvai ar juostinės šviesos.


Vasarnamio statyba: kiek kainuoja ir kiek laiko gali prireikti?


Vasarnamio statybos išlaidos labai skiriasi priklausomai nuo namelio dydžio, medžiagų kainų ir pasirinktų darbų apimties. Norint gauti tikslų įvertinimą, geriausia kreiptis į statybos specialistus arba rangovus, kurie padės jums su projektu ir išsamiu biudžetu.

Statybos laikas. Namelio statybos trukmė taip pat gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių. Tai apima statybos apimtį, darbo intensyvumą ir turimų išteklių prieinamumą. Mažesni nameliai gali būti pastatyti per kelias savaites, tuo tarpu didesni projektai gali užtrukti kelis mėnesius. Norint tiksliai įvertinti statybos laiką, reikėtų pasitarti su specialistais.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.