Projektavimas, matavimai Šiauliuose

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Dominykas Žvirblis Vidutinė rinkos kaina
Gaminu įvairaus dydžio ir mastelio architektūrinius maketus, detalumu ir išpildymo būdu atitinkančius jūsų poreikius.
Visuose miestuose
Irmina Vidutinė rinkos kaina
Interjero vizualizacijos. Užsisakę paslaugą, gausite: - erdvės 2D planą (pavyzdys nuotraukų galerijoje); - 3D vizualizacijas (iliustracijų kiekis priklauso nuo projekto ploto ir sudėtingumo. Paprastai pasidalinu...
Visuose miestuose
€ 3.00/m2
Aiseta Purvinytė Žema rinkos kaina
Esu interjero dizainerė, šiemet baigiau mokslus, turiu pusantrų metų patirties šioje sferoje, taip pat esu dirbusi baldų fabrike ir moku ruošti baldinius brėžinius, bei projektuoti...
Alytuje, Kiti miestai
€ 8.00 - 25.00/m2
3Dekodizainas Vidutinė rinkos kaina
Patalpų planas, patalpų perplanavimas, baldų išdėstymo planas, grindų planas, lubų planas, Conceptbord‘o kūrimas, apšvietimo, jungiklių/rozečių išdėstymo planai, 3D vizualizacijų kūrimas
Visuose miestuose
€ 4.00 - 5.00
Nomeda Černiauskienė Vidutinė rinkos kaina
Padedu priduoti pastatus, visus dokumentus užsakau ir sutvarkau. Jums tereikia paskambinti ir viskas bus sutvarkyta.
Visuose miestuose
€ 200.00
Mantas Vidutinė rinkos kaina
Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas Energinio naudingumo sertifikavimas visoje Lietuvoje. Senos statybos pastatus iki 2006 metų sertifikuojame per 1-2 darbo dienas. Energinio naudingumo sertifikavimas...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
STAMATA, MB Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvoje teikiamos matininko paslaugos: Kadastriniai matavimai pastatams, inžineriniams statiniams, keliams, inventorizacija nekilnojamojo turto teisinei registracijai. Inžinerinių statinių inventorizacija keliams, gatvėms, aikštelėms, inžineriniams tinklams. Pastato...
Visuose miestuose
€ 1.00/m2
Matlankis Vidutinė rinkos kaina
Matlankis – Jūsų partneris ir pakalbininkas žemėtvarkos ir geodezijos srityje. Teikiame visas pagrindines geodezijos ir žemėtvarkos paslaugas: sklypų ir statinių kadastriniai - geodeziniai matavimai; topografinės...
Visuose miestuose
€ 100.00/ha
Interjero pasaka, UAB Vidutinė rinkos kaina
CLÉ DE MAISON – tai visuminio interjero dizaino studija, kurios specializacija – išskirtine prabanga pasižymintys modernios klasikos interjerai, perteikti Neo Art Deco stiliaus elementais.
Visuose miestuose
€ 1000.00/m2
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
• Parengiame dokumentus statybos užbaigimui • Atliekame statinių kadastrinius matavimus • Atliekame statinių nužymėjimus • Darome statinių kontrolines-geodezines nuotraukas • Darome topografines nuotraukas • Atliekame...
Visuose miestuose
€ 100.00/ha

Projektavimas ir matavimai: kur prasideda kokybiškas statybos procesas?


Projektavimas yra statybos proceso pradžia. Tai tas žingsnis, kai idėjos ir vizijos tampa konkrečiais planais. Kai kurie pagrindiniai žingsniai projektavime apima:

Projektavimo tikslai ir reikalavimai. Pirmiausia, nusistatykite projektavimo tikslus ir reikalavimus. Ar tai būtų gyvenamasis pastatas, komercinė struktūra ar infrastruktūros projektas, aiškus tikslų nustatymas yra esminis.

Dizaino koncepcija. Dizaino koncepcija yra žingsnis, kai kyla idėjos, kaip projektas turėtų atrodyti ir funkcionuoti. Tai apima architektūrinius sprendimus, stiliaus pasirinkimus ir funkcionalumo projektavimą.

Techninės detalės. Techninės detalės yra konkrečių projektavimo aspektų, tokių kaip inžineriniai sprendimai ir medžiagų pasirinkimas, apibrėžimas. Tai leidžia užtikrinti projektavimo tvarumą.

Matavimai yra būdas užtikrinti, kad projektas būtų įgyvendintas tiksliai pagal nustatytus planus. Matavimai turi keletą svarbių aspektų:

Žemėlapiai ir geodeziniai matavimai. Projekto pradžioje būtina atlikti žemėlapių ir geodezinius matavimus, kad būtų gauti tiksli projektui reikalingi žemėlapiai ir duomenys.

Matavimų planavimas. Matavimų planavimas apima darbo eigoje reikalingų matavimų nustatymą, kad būtų užtikrintas tikslumas ir projektų vykdymo efektyvumas.

Kokybės kontrolė. Matavimai taip pat yra svarbus kokybės kontrolės elementas. Jie padeda užtikrinti, kad viskas būtų atlikti tiksliai ir pagal nustatytas normas.


Kaip tinkamai integruoti projektavimą ir matavimus efektyviam rezultatui?


Vien tik turėti gerą dizainą ar tikslų matavimų planą nepakanka. Sėkmingo projekto dalis yra šių dviejų sričių efektyvus integravimas. Tai apima:

Bendradarbiavimą tarp dizainerių ir matavimo specialistų. Dizaineriai ir matavimo specialistai turi bendradarbiauti nuo pat projekto pradžios, kad būtų užtikrintas deramas planavimas ir matavimai.

Detalesnę analizę. Kai projektas prasideda, svarbu atidžiai analizuoti matavimus ir dizainą, kad būtų užtikrintas visų elementų tikslumas.

Nuolatinį atnaujinimą. Vykdant projektą, atsiranda keblumų ir pokyčių. Būtent čia nuolatinis atnaujinimas ir projektavimo bei matavimo efektyvumas tampa esminiai.


Modernūs projektavimo ir matavimo metodai: ko tikėtis ateityje?


Šiandieninės technologijos siūlo naujus projektavimo ir matavimo metodus, kurie keičia statybos pramonę. Kai kurie iš šių modernių metodų apima:

 BIM (Statybos Informacinis Modeliavimas) technologijas. BIM leidžia kurti virtualius projektų modelius, integruojant dizainą ir matavimus, kurie padeda suprasti projektą iki smulkmenų.

Dronus matavimams. Dronai naudojami žemėlapiams ir matavimams gauti iš aukščio, suteikiant naujas galimybes efektyviam projektų stebėjimui.

Automatizuotus matavimus. Automatizuoti  matavimai naudoja pažangią technologiją, kad būtų atlikti tikslūs ir greiti matavimai be didelio žmogiškojo dalyvavimo.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.