Siuvimo mašinų remontas

Jeigu Jus domina siuvimo mašinų remonto paslauga - nemokamai pateikite savo skelbimą paslaugos24.lt portale, gaukite siuvimo mašinų remontininkų pasiūlymus ir išsirinkite geriausią. Jūs taip pat galite naršyti po siuvimo mašinų remonto teikėjų sąrašą ir pasirinkti tinkamą teikėją. 
Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
ALPOVIDA, UAB Vidutinė rinkos kaina
Buitinės siuvimo mašinos BROTHER, TOYOTA, JANOME - prekyba, remontas, garantinis remontas, siuvinejimas.
Vilniuje
Vidmanto dirbtuvės Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai taisome overlokus, plokščiasiūles, universalias siuvimo mašinas mažiausiomis kainomis. Galimybė atvykti į namus. Žirklių ir buitinių peilių galandinimas.
Kaune (Gričiupis)
Siuvimo mašinos Vidutinė rinkos kaina
Tvarkau siuvimo mašinas buitines - pramonines ir ju elektroninę dalį, duodu garantiją.
Kaune
Siuvimo mašina Vidutinė rinkos kaina
Remontuoju visų rūšių siuvimo mašinas,senesnio ir naujesnio modelio, buitines ir pramonines siuvimo mašinas - overlokus
Vilniuje

Siuvimo mašinų, overlokų tvarkymas

 Siuvimo mašinų remontas ir reguliavimas – atsakingas darbas, nes bet kurios siuvimo mašinos (senos ar naujos) konstrukciją sudaro gana sudėtingas mechanizmas, visos detalės turi tiksliai ir tuo pačiu metu sąveikauti viena su kita. Šiuo metu naudojamos mechaninės, eletromechaninės, elektroninės siuvimo mašinos. Norint, kad siuvimo mašina tarnautų ilgą laiką, reikia ne rečiau kaip kartą per metus atlikti įprastą profilaktinę siuvimo mašinos apžiūrą ir remontą. Jei jūsų siuvimo mašina pradėjo dirbti su trikdžiais arba visiškai sugedo ir neveikia, nebandykite savarankiškai tvarkyti. Patirtis rodo, kad mėgėjiškas remontas tik dar labiau pablogina situaciją ir po to mašinai reikalingas žymiai rimtesnis remontas. Po to Jums vis tiek reikės kreiptis į meistrą, tik tada jau turėsite už remontą sumokėti žymiai daugiau.
Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.