Pedikiūras

Pedikiūras yra procedūra, skirta kojų priežiūrai. Tai procedūra, kuri ne tik suteikia grožio, bet ir palaiko kojų higieną ir sveikatą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "ALTANGARIS" GROŽIO SALONAS Vidutinė rinkos kaina
ok
Vilniuje (Naujininkai)
€ 20.00/procedūra
UAB, Vis Unita Vidutinė rinkos kaina
Ilgalaikis lakavimas be pedikiūro; Pedikiūras su parafino vonele; Pedikiūras be lakavimo; Pedikiūras su lakavimu; Vyriškas pedikiūras; Pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu; Express pedikiūras su paprastu lakavimu(forma+odelių...
Vilniuje
€ 29.00/procedūra
Lege Artis - grožio salonas Vidutinė rinkos kaina
Mūsų grožio salone teikiamos pedikiūro paslaugos: Pedikiūras (be lakavimo); Pedikiūras su lakavimu; Kosmetinis pedikiūras; Pedikiūras vyrams; Pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu; Parafino terapija kojoms; SPA...
Vilniuje
€ 22.00/procedūra
UAB grožio salonas, MELISANDA Vidutinė rinkos kaina
Kojų priežiūros paslaugos: Klasikinis pedikiūras su geliniu lakavimu; Klasiknis pedikiūras su paprastu lakavimu; Ilgalaikio lako nuėmimas; SPA pedikiūras su paprastu lakavimu; SPA pedikiūras su geliniu...
Vilniuje
€ 22.00/procedūra
UAB “SPA Namai” Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos pedikiūro paslaugos: "SPA pedikiūras"; "Pedikiūras be lakavimo"; "Gelinio lako nuėmimas"; "Gelinis lakavimas/ Prancūziškas gelinis lakavimas".
Kaune
€ 20.00/procedūra
Grožio salonas, Bellissimo Vidutinė rinkos kaina
PEDIKIŪRAS: Kosmetinis pedikiūras; Vyriškas pedikiūras; Kojų nagų pedikiūras; Lakavimas ilgalaikiu gelio laku; Gelio lako nuėmimas.
Kaune
€ 11.58/procedūra
UAB, IEVOS GROŽIO NAMAI Vidutinė rinkos kaina
Kojų priežiūros paslaugos: GREITAS PEDIKIŪRAS; HIGIENINIS PEDIKIŪRAS; VYRIŠKAS PEDIKIŪRAS; PEDIKIŪRAS IR GELINIS LAKAVIMAS.
Kaune
€ 11.55/procedūra
UAB, Jos Kaprizai Vidutinė rinkos kaina
Kojų priežiūros paslaugos: Pedikiūras; Pedikiūras + paprastas lakavimas; Pedikiūras + prancūziškas lakavimas; Pedikiūras + gelinis lakavimas; Pedikiūras + prancūziškas gelinis lakavimas; Gelinio lako nuvalymas; Šveitimas.
Kaune
€ 20.27/procedūra
Grožio salonas, GROŽIO PERLAI Vidutinė rinkos kaina
Pedikiūras; Pedikiūras vyrams; Express pedikiūras + lakavimas; Pedikiūras + lakavimas; Pedikiūras + prancūziškas lakavimas; Pedikiūras + lakavimas ilgalaikiu laku; Spa pedikiūras + lakavimas; Express pedikiūras...
Kaune
€ 17.00/procedūra
VŠĮ "Gyvas kelias" Vidutinė rinkos kaina
Atliekant klasikinį pedikiūrą, kojos mirkomos šiltame vandenyje, dažnai su ištirpinta jūros druska arba tam skirtomis priemonėmis, pilamos į vonelę. Pamirkius kojas apie 15-20 minučių (priklausomai...
Klaipėdoje
€ 20.00/procedūra

Pedikiūro paslaptys: kaip pasirinkti geriausią saloną?


Pasirinkti geriausią pedikiūro saloną gali padėti šie patarimai:

Rekomendacijos ir atsiliepimai: Ieškokite rekomendacijų iš draugų, šeimos ar internetinių platformų. Atsiliepimai ir vertinimai gali suteikti idėjų apie skirtingų salonų paslaugas ir kokybę.

Higienos standartai: Pasitikrinkite, ar salonas laikosi griežtų higienos standartų. 

Patirtis ir specialistų kvalifikacija: Įvertinkite salonų specialistų patirtį ir kvalifikaciją. Patyrę specialistai gali užtikrinti aukštą paslaugų kokybę.

Produktai ir įranga: Geri salonai naudoja aukštos kokybės produktus ir įrangą. Būkite informuoti, kokių prekių ir įrangos naudoja salonas.

Asmeninis aptarnavimas: Vertinkite aptarnavimo kokybę. Geras salonas turėtų suteikti jums malonų ir rūpestingą aptarnavimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Konsultacijos galimybės: Jei galima, pasitarkite su specialistu prieš pasirenkant procedūrą. Specialistas galės pasiūlyti jums tinkamiausią pėdų priežiūros planą.


Ką rinktis šį sezoną: pedikiūro dizaino paslaptys


Šį sezoną pedikiūro dizaine gali būti populiarūs šie stiliai ir spalvų pasirinkimai:

Minimalistinis dizainas: Paprastumas ir minimalizmas visada lieka madingi. Tiesios linijos, neutralios spalvos arba viena ryški nagų spalva gali suteikti švarumo ir elegancijos įspūdį.

Pavasario ir vasaros spalvos: Šiltos ir šviesios spalvos, tokios kaip rožinė, koralinė, geltona arba mėtinė gali būti šio sezono madingi pasirinkimai.

Geometriniai raštai: Geometriniai raštai ant nagų, tokie kaip trikampiai, juostelės arba minimalistiniai punktai, gali suteikti modernumo ir žaismingumo jūsų pedikiūro dizainui.

Floraliniai raštai: Gėlės, lapai arba kitos gamtos inspiruoti raštai ant nagų gali būti švieži ir šilti šio sezono pasirinkimai.

Permatomi lakai: Skaidrūs arba pusiau permatomi lakai gali būti subtilus pasirinkimas, suteikiantis švytėjimą ir natūralų blizgesį.

Nagų aksesuarai: Papuošimai ant nagų, tokie kaip sidabrinės ar auksinės juostelės, blizgučiai ar kiti aksesuarai, gali suteikti originalumo ir išskirtinumo jūsų pedikiūro dizainui.

Kiekvienas stilius gali būti pritaikytas pagal jūsų asmeninius skonį ir stilių. Svarbiausia atrasti dizainą, kuris jums patinka ir suteiks džiaugsmo jūsų kojoms!


Kaip išlaikyti sveikas kojas? Profesionalų patarimai!


Štai keletas patarimų, kaip išlaikyti sveikas ir gražias kojas:

Kruopšti priežiūra: Reguliariai plaukite ir sausinkite kojas, ypač tarpupirščius, kad būtų išvengta drėgmės susikaupimo ir grybelinių infekcijų.

Hidratacija: Naudodami kokybišką kojų kremą arba losjoną, palaikysite odos drėgmę ir elastingumą, ypač sausose ar šaltose sąlygose.

Nagų priežiūra: Reguliariai karpykite nagus tiesiai ir švariai. Priešingu atveju, gali susiformuoti įtrūkimai arba gali atsirasti nagų infekcijos.

Tinkamos avalynės pasirinkimas: Pasirinkite patogią ir tinkamą avalynę, kuri nespaudžia. Tai padės išvengti nagų ir odos problemų.

Venų sveikata: Kad būtų išvengta venų ligų, laikykitės aktyvios gyvensenos, dažnai judėkite, pakeldami kojas, jei daug stovite ar ilgai sėdite.

Konsultacija su specialistu: Jei pastebite bet kokius odos ar nagų pokyčius, neatidėkite vizito pas specialistą. Ankstyvas ir tinkamas gydymas gali išvengti problemų plėtros.


5 svarbiausi pedikiūro patarimai jūsų kojoms


Štai penki svarbiausi pedikiūro patarimai jūsų kojoms:

Reguliarios priežiūros režimas: Atlikite pedikiūrą reguliariai, tai padės išlaikyti kojų švarą ir tvarkingumą. 

Patogi avalynė: Aukštos kokybės, tinkamai pritaikyta avalynė padės išvengti nuospaudų, trinčių arba infekcijų, taip pat išlaikys jūsų kojų sveikatą.

Nagų priežiūra: Reguliariai karpykite nagus. Tai padės išvengti įvairių nagų ligų.

Hidratacija: Naudokite kokybišką kojų kremą arba losjoną, kad išlaikytumėte odos drėgmę ir elastingumą. 

Specialistų patarimai: Pasitarkite su specialistu, jei pastebite bet kokius kojų odos ar nagų pokyčius. Ankstyvas ir tinkamas gydymas gali išvengti problemų plėtros.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.