Kemperių nuoma

Kemperių nuoma yra paslauga, leidžianti laikinai išsinuomoti kemperį arba namelį ant ratų, kuris tarnauja kaip transporto priemonė ir yra patogus gyvenamasis būstas tuo pačiu metu. Šie automobiliai paprastai yra įrengti su miegamuoju, virtuve, vonia ir kitais patogumais, suteikiančiais galimybę keliauti ir gyventi patogiai bet kurioje vietoje.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Rymonda" Vidutinė rinkos kaina
Nuomojami tvarkingi prikabinami nameliai-karavanai. Miegamųjų vietų nuo 2 iki 6. Visi karavanai turi tinklelius nuo uodų, WC, dušai, audio įranga, šaldytuvai, orkaitės, lauko baldai, markizės,...
Anykščiuose (Kavarskas), Kiti miestai
€ 45.00/para
Valdas Vidutinė rinkos kaina
http://www.valdokemperiai.lt/ - įsimintinoms Jūsų kelionėms. Keliaujame patys ir padedame kitiems.
Vilniaus raj. (Riešė)
€ 60.00/para
UAB "Rymonda" Vidutinė rinkos kaina
Nuomojamas 8 sėdimų ir 5 miegamųjų vietų tvarkingas namelis ant ratų. Nuomojamas su visa papildoma įranga (WC su dušu, kriaukle, dujine virykle, šaldytuvas, šildymas, 12V...
Vilniuje (Pašilaičiai)
€ 40.00/para
Vytautas Vidutinė rinkos kaina
Prikabinamu nameliu(karavanu), kemperiu nuoma.
Šiauliuose (Dainiai)
€ 20.00/para
UAB RAIMAS Vidutinė rinkos kaina
UAB „Raimas“ kemperių nuomą pradėjo 2014m. Mūsų tikslas, kad Jūsų kelionė vyktų sklandžiai, įdomiai ir taptu nepamirštama. Pagrindinis mūsų veiklos devizas – keliavimo džiaugsmu ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/para
UAB "Raimas" Vidutinė rinkos kaina
Kemperių nuoma visoje Lietuvoje.
Vilniaus aps.
€ 100.00/para
UAB "DIZVA" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome išsinuomoti kelionių, poilsio priekabėlę - GS Teardrop. Šis mažas, labai lengvas bei kompaktiškas priekabos dizainas taupo kuro sąnaudas keliaujant, nesukelia didelių nepatogumų manevruojant, parkuojantis...
Šiauliuose
€ 30.00/para
UAB RAIMAS Vidutinė rinkos kaina
UAB „Raimas“ kemperių nuomą pradėjo 2014m. Mūsų tikslas, kad Jūsų kelionė vyktų sklandžiai, įdomiai ir taptu nepamirštama. Jums visada pasiūlysime puikų aptarnavimą, nepriekaištingą kokybę ir...
Šiaulių raj. (Bubiai)
€ 100.00/para
UAB „EMA Auto“ Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame naują 4 vietų kemperį MCLouis MC 4 63 kelionėms po Lietuvą ir užsienį. Čia rasite viską, kas reikalinga Jūsų kelionei: dujinė viryklė, šaldytuvas, vandens...
Vilniuje (Šnipiškės)
€ 1.00/para
Kemperių hobis, MB Vidutinė rinkos kaina
Siūlome nuomotis naują 2013 kemperį Hobby Siesta 65 FL ir 2008 metų Hobby Siesta T 600 AK GFLC - patikimus ir saugius kelionės partnerius -...
Vilniaus aps.
€ 1.00/para

Kur rasti informaciją apie kemperių nuomą?


Informaciją apie kemperių nuomą galima rasti įvairiuose šaltiniuose:

Internetinės svetainės: Daugelis kemperių nuomos įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose galite rasti informaciją apie paslaugas, kainas, automobilių tipus ir rezervavimo galimybes.

Klientų atsiliepimai: Svarbu peržiūrėti klientų atsiliepimus ir įvertinimus apie skirtingas kemperių nuomos įmones. Tai gali suteikti jums aiškesnį vaizdą apie paslaugų kokybę ir patikimumą.

Kempingų svetainės: Kempingai ir stovyklavietės dažnai turi informacijos apie kemperių nuomos galimybes, kadangi tai gali būti populiari paslauga kempingo lankytojams. Jie gali suteikti nuorodas ar patarimus dėl patikimų nuomos įmonių.

Socialiniai tinklai: Sekite kemperių nuomos įmones socialiniuose tinkluose (pvz., Facebook, Instagram), kur jos gali skelbti specialius pasiūlymus ir naujienas.

Kelionių forumai: Internete yra specializuotų kelionių forumų, kur žmonės dalijasi savo patirtimi ir patarimais apie kemperių nuomos paslaugas, todėl tai gali būti naudinga informacija.


Kaip pasirinkti tinkamą kemperį?


Norint patogiai keliauti ir atostogauti tinkamo kemperio pasirinkimas yra labai svarbus. Štai keletas pasirinkimo klausimu:

Atsižvelkite į keliaujančių asmenų skaičių ir jų poreikius. Mažesnis kemperis gali būti tinkamas porai ar mažai kompanijai, tuo tarpu didesnis - šeimai ar didesnei kompanijai. 

Įvertinkite, kokių patogumų jums reikia kelionėje. Kai kurie kemperiai turi virtuvę, vonią, tualetą ir miegamuosius, tuo tarpu kiti gali būti paprastesni. Pasirinkite pagal tai, kokiai patogumų ir komforto lygiui jums reikia.

Jei planuojate ilgesnę kelionę ar turite daugiau bagažo, galbūt verta pasirinkti kemperį su didesne variklio galia arba su dyzeliniu varikliu, kuris gali būti ekonomiškesnis.

Patikrinkite kemperio būklę, saugumo elementus ir patvarumą. Svarbu, kad kemperis būtų patikimas ir saugus jūsų kelionės metu.

 Patikrinkite draudimo apribojimus ir sutarties sąlygas. Kartais tam tikri kemperiai gali turėti tam tikrus draudimo apribojimus.


Ar galioja papildomos paslaugos šios kategorijos nuomai?


Daugelis kemperio nuomos įmonių siūlo papildomas paslaugas ir pasirinkimus, kurie gali būti naudingi jūsų kelionei su kemperiu. Šios papildomos paslaugos gali skirtis priklausomai nuo paslaugų teikėjo ir jų teikiamų paslaugų paketo. Keletas galimų papildomų paslaugų:

Draudimas: Papildomas draudimas arba papildomi draudimo planai, kurie gali apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų kelionės metu.

Pilna įranga: Galima papildomas įranga, pavyzdžiui, lauko baldai, antgaliai, židiniai ar kita, padėsiantys praturtinti keliavimo kemperiu patirtį.

Gidas: Galimos paslaugos, kurios gali būti naudingos naujiems kemperio vairuotojams, tokioms kaip kelionės gidas, pamokos apie kemperio naudojimą ir priežiūrą.

Pristatymas ir grąžinimas: Galimybė pasirinkti paslaugas, kurios leidžia pristatyti kemperį į pageidaujamą vietą arba paslaugos, kurios leidžia grąžinti kemperį jums patogioje vietoje.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.