Nuoma

Nuoma tai sutarties forma, kai asmuo arba įmonė turi teisę naudotis tam tikra turtine ar nekilnojamojo turto nuosavybe tam tikrą laikotarpį, mokant nustatytą sumą už šią teisę. Tai laikinas turtas ar paslauga, kuria asmuo gali naudotis, bet neturi visiškos nuosavybės teisės.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Edvinas Gipas Žema rinkos kaina
GipoEvents.lt Užfiksuokite nepakartojamus džiaugsmo momentus su mūsų foto būdele! Kiekviena nuotrauka – tai unikali istorija, įamžinta jūsų šventės metu. Siūlome jums inovatyvią, šiuolaikišką ir visiškai...
Visoje Lietuvoje
€ 179.00 - 500.00
Chill Edition Žema rinkos kaina
Esame resto-baras „Chill Edition" Dainavos mikrorajone, Kaune. Siūlome savo erdves protmūšių organizavimui, resto-bare turime didelį ekraną su projektoriumi, patogias sėdimas vietas, jaukią atmosferą bei suteikiame...
Kaune
€ 0.00 - 1.00
Nerijus Sviokla Vidutinė rinkos kaina
2017 Opel Vivaro mikroautobuso nuoma (7+1)
Visuose miestuose
€ 30.00 - 50.00/diena
Ryškiai Raudonai Vidutinė rinkos kaina
Vilniuje
Laisvalaikioiniciatyvos.lt Vidutinė rinkos kaina
Daugiau informacijos apie paslaugas rasite: www.laisvaikioiniciatyvos.lt Skambinkite: +37063729596 Palapinių/paviljonų ,kėdžių, stalų ir kito šventinio inventoriaus aptarnavimas, bei pramogos visoje Lietuvoje. Esame veržli įmonė , teikianti...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/para
Laisvalaikioiniciatyvos.lt Vidutinė rinkos kaina
Palapinių/paviljonų ,kėdžių, stalų ir kito šventinio inventoriaus aptarnavimas, bei pramogos visoje Lietuvoje. Visa įranga nauja. Esame veržli įmonė , teikianti renginių įrangos aptarnavimo paslaugas. Pasirūpiname...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 0.50 - 100.00/para
Karolina Vidutinė rinkos kaina
300 m2 dydžio erdvėje yra keturios zonos, kurios visos bus jūsų.. Švenčių studijoje yra iki 20 vietų stalas suaugusiems bei iki 10 vietų atskiras stalas...
Kaune
€ 150.00 - 1000.00
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Siūlome automobilinių teleskopinių kranų paslaugas. Šio metu turime tokius kranus: 1. Ks-3577 "MAZ" 12,5 t.// strėlė 14,5m. 2. Ks-3579 "MAZ" 15 t. // strėlė 22m....
Vilniuje
€ 30.00 - 90.00
UAB LIEDRA Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame naujas automobilio priekabas, turime įvairių išmatavimų. Priekabos yra naujos,2023metų, tvirtos plieninės konstrukcijos. Vienašė priekaba(paverčiama): Ilgis:250cm Plotis: 125cm Borto aukštis: 30cm B kategorija Dviašės priekaba:...
Varėnoje
€ 15.00 - 30.00
MOGO Vidutinė rinkos kaina
Nuomojamos kėdės jūsų šventei. Kėdės nuomos kaina 2,5 eur/vnt.
Panevėžio raj., Kiti miestai

Įvairios nuomos galimybės: butų, automobilių, sodybų, kemperių ir mikroautobusų


Galimybės nuomoti skirtingą turtą yra plačios ir įvairios:

Būstai: Sutartys dėl nuomojamų butų arba namų gali būti ilgalaikės arba trumpalaikės, suteikiant gyventojams laikiną gyvenamąją vietą be nuosavybės įsipareigojimų.

Automobiliai: Automobilių nuoma yra populiarus pasirinkimas, leidžiantis laikinai naudotis transporto priemone be jos nuosavybės.

Sodybos: Nuomojamos sodybos ar vasarnamiai suteikia galimybę pailsėti arba ten trumpam pagyventi.

Kemperiai: Ši nuoma suteikia galimybę naudotis poilsio nameliu ant ratų, keliaujant ir atrandant naujas vietas.

Mikroautobusai: Mikroautobusų nuoma gali būti patogi, jei reikia transporto priemonės didelėms grupėms ar specialiems reikalavimams.

Kiekviena iš šių nuomos galimybių atitinka skirtingus poreikius ir suteikia galimybę naudotis turimu turtu laikinai ir be ilgalaikių įsipareigojimų.


Kaip rasti geriausią buto nuomos pasiūlymą?


Geriausio buto nuomos pasiūlymo paieška gali būti vykdoma keletu būdų:

Nekilnojamojo turto portalai: Naršykite internete esančius nekilnojamojo turto portalus, kurie siūlo platų butų nuomos pasiūlymų spektrą. Populiariausi portalai Lietuvoje gali teikti daug pasirinkimo galimybių ir filtravimo funkcijų.

Nekilnojamojo turto agentūros: Pasikonsultuokite su nekilnojamojo turto agentūromis ar maklerių kompanijomis. Jie gali turėti pasiūlymų ir padėti surasti butą, atitinkantį jūsų pageidavimus.

Socialiniai tinklai ir grupės: Kartais butų nuomos pasiūlymai gali pasirodyti socialiniuose tinkluose ar specializuotose grupėse. Sekite tinkamas nekilnojamojo turto grupes ir bendruomenes, kuriose dalinamasi skelbimais.

Vietiniai skelbimų portalai: Patikrinkite vietinius skelbimų portalus, kur žmonės dažnai skelbia butų nuomą. Tai gali būti efektyvus būdas rasti vietinius pasiūlymus.

Draugų rekomendacijos: Klauskite draugų, šeimos narių ar kolegų, galbūt jie turi informacijos apie gerus butų nuomos pasiūlymus arba gerus nekilnojamojo turto agentus.

Ieškant geriausio buto nuomos pasiūlymo svarbu išsiaiškinti savo poreikius, nustatyti biudžetą ir kruopščiai vertinti galimus variantus, kad būtų pasirinktas geriausias variantas jums.


Kiek kainuoja sodybos nuoma savaitgaliui?


Sodybos nuomos kaina savaitgaliui gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant sodybos vietą, dydį, komfortą ir sezoną.

Paprastai, savaitgalio sodybos nuomos kaina Lietuvoje gali prasidėti nuo 100–300 eurų už medinį namelį ar mažesnį sodybos variantą ir siekti kelių šimtų eurų už didesnį sodybos namą su plačiu teritorijos plotu, komfortu ir pramogų galimybėmis.

Tačiau kaina gali skirtis priklausomai nuo sodybos vietos (ar ji yra prie ežero, miško), patogumų lygio, sezoninės paklausos ir kitų svarbių veiksnių. Svarbu atidžiai įvertinti sodybos savybes ir pasirinkti variantą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą. 


Ką turėtumėte žinoti prieš rinkdamiesi automobilio nuomą?


Nuomojantis automobilį svarbu žinoti kelis dalykus:

Reikiamas automobilio tipas: Nuspręskite, kokio tipo automobilis jums reikalingas – ekonominis, kompaktiškas, šeimos automobilis arba didesnė transporto priemonė, atitinkanti jūsų kelionės poreikius.

Nuomos trukmė ir datos: Nustatykite, kiek ilgai jums reikės automobilio. Skirtingos trukmės nuomos sutartys gali turėti skirtingus mokesčius ir sąlygas.

Biudžetas: Apibrėžkite savo biudžetą automobilio nuomai. Skaičiuokite ne tik pagrindinę nuomos kainą, bet ir papildomus mokesčius, kaip draudimus ar degalai.

Draudimo ir sąlygų patikrinimas: Supraskite, kokie draudimo pasiūlymai ir sąlygos yra įtraukti į nuomos sutartį – nuo draudimo sumažinimo iki draudimo nuo nelaimingų atsitikimų.

Papildomi mokesčiai ir taisyklės: Atkreipkite dėmesį į bet kokius papildomus mokesčius arba taisykles, pavyzdžiui, dėl papildomo vairuotojo, papildomų kilometrų ar laiko už vėlavimą grąžinti automobilį.

Automobilio būklės patikrinimas: Prieš pasirašydami sutartį, atidžiai patikrinkite automobilį, kad pastebėtumėte bet kokius galimus pažeidimus ar defektus ir užfiksuotumėte juos sutartyje.

Atidžiai perskaitykite sutarties sąlygas ir įsitikinkite, kad suprantate visus mokesčius ir taisykles, susijusias su pasirinktu automobilio nuomos variantu. Tai padės jums pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą ir išvengti nepageidaujamų nesusipratimų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.