Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma yra paslauga, leidžianti laikinai išsinuomoti kompaktišką transporto priemonę su daugiau vietų keleiviams nei standartinis automobilis, tačiau mažesnę nei autobusas - tai mikroautobusas. Šie mikroautobusai gali talpinti įvairių dydžių grupes ar šeimas ir yra idealūs transporto sprendimas įvairioms reikmėms.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nerijus Sviokla Vidutinė rinkos kaina
2017 Opel Vivaro mikroautobuso nuoma (7+1)
Visuose miestuose
€ 30.00 - 50.00/diena
UAB GENIRIKA Vidutinė rinkos kaina
Keleivių pervežimas su mikroautobusu MERSEDES-BENZ SPRINTER Vežame Jūsų turimas keleivių grupes mikroautobusu (19-ietos+1 gido+1 vairuotojas) įvairiomis progomis (vestuvės, krikštynos, mergvakariai, bernvakariai, gimtadieniai, sodybos, keleiviu vezimas...
Ukmergėje
€ 29.99 - 49.99
Ak autotransportas Vidutinė rinkos kaina
Keleivinių ir krovininių mikroautobusų ilgalaikė ir trumpalaikė nuoma. Automobiliai tvarkingi, apdrausti įprastinės transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Yra galimybė išsinuomoti mikroautobusus su vairuotoju....
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 20.00 - 50.00
Nuoma jums Vidutinė rinkos kaina
Mikroautobusų nuomos kaina, keliaujant kartu su mūsų vairuotoju, priklauso nuo keletos aspektų bei klientų pageidavimų. Teikiame kokybiškas paslaugas už protingą kainą. Dažniausiai kainą įvertiname atsižvelgdami...
Kaune (Centras)
€ 10.00/para
Mikroautobusų nuoma keleivių pervežimui vykdoma nuo 1997-02-03. Mikroautobusų nuoma buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 15.00/para
ATN BUS RENT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Mikroautobusų nuoma keleivių pervežimui vykdoma nuo 1997-02-03. Mikroautobusų nuoma buvo ir yra pagrindinė įmonės veikla.
Vilniuje (Viršuliškės)
€ 0.50/para
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
AKCIJA! Nuomojantis mikroautobusą 9-18val. Nuomos kaina tik 35€! Krovininio mikroautobuso nuoma Panevėžyje be vairuotojo (pagal atskirą susitarimą galima nuomotis ir su vairuotoju). Kelių mokesčiai sumokėti,...
Panevėžyje
€ 10.00/para
UAB Kemperija Vidutinė rinkos kaina
Visiškai naujų ir puikiai sukomplektuotų mikroautobusų Opel Vivaro nuoma. Puikios kainos ir jokių *papildomų sąlygų! Visuose mikroautobusuose yra: • oro kondicionavimas priekyje ir gale; •...
Vilniaus raj. (Marijampolis)
€ 45.00/para
Donatas Vidutinė rinkos kaina
Mikroautobusų nuoma puikioms kelionėms. Nuomuojame mikroautobusus kelionėms po Lietuvą ir užsienį. Nauji mikroautobusai nuo 9 iki 19 vietų. Visi papildomi priedai reikalingi jūsų kelionę paversti...
Visuose miestuose
€ 33.00/para
Busrenta Vidutinė rinkos kaina
Nuomojamas naujas 9-ių vietų mikroautobusas "Renault Trafic" su ir be vairuotojo kelionėms į užsienį ir po Lietuvą. Vežame keleivių grupes įvairiomis progomis - vestuvės, krikštynos,...
Visuose miestuose
€ 50.00/para

Kur ieškoti informacijos apie mikroautobusų nuomą?


Informaciją apie mikroautobusų nuomą galite rasti šiose vietose:

Automobilių nuomos įmonių svetainės: Dauguma automobilių nuomos įmonių turi internetines svetaines, kuriose pateikia informaciją apie teikiamas paslaugas, automobilių tipus, kainas ir rezervavimo galimybes.

Telefonas ar el. pašto: Jei norite gauti išsamesnės informacijos arba užsisakyti automobilio nuomą, galite tiesiogiai susisiekti su automobilių nuomos įmonėmis jų nurodytais telefono numeriais arba el. pašto adresu.

Nuomos palyginimo svetainės: Yra interneto svetainių, kuriose galite palyginti skirtingų automobilių nuomos įmonių kainas ir pasiūlymus, tai gali padėti rasti geriausią pasiūlymą.

Socialiniai tinklai: Daugybė automobilių nuomos įmonių turi savo profilius socialiniuose tinkluose, kur jos gali skelbti pasiūlymus ir naujienas apie teikiamas paslaugas


Kaip pasirinkti tinkamą mikroautobusą pagal keleivių skaičių ir kitus kriterijus?


Norint pasirinkti tinkamą mikroautobusą, svarbu atsižvelgti į keleivių skaičių ir kitus svarbius kriterijus:

Pirma, apibrėžkite, kiek žmonių planuojate vežti. Mikroautobusai skiriasi pagal vietų skaičių, todėl reikia pasirinkti automobilį, kuriame patogia tilps jūsų keleiviai.

Atsižvelkite į kelionės trukmę ir patogumus, kurie gali būti svarbūs jūsų keleiviams. Patikrinkite, ar mikroautobusas turi patogias sėdynes, oro kondicionierių, reikiamą bagažo talpą.

Jei planuojate ilgą kelionę, svarbu atsižvelgti į automobilio ekonomiškumą. Pasirinkite mikroautobusą, kuris taupo kurą ir yra efektyvus.

Patikrinkite draudimo ir kitas susijusias sąlygas. Svarbu užtikrinti, kad jūsų kelionė būtų apdrausta nuo bet kokių nelaimingų atsitikimų.

 Jei reikalingos papildomos funkcijos, pvz., navigacija, vaizdo ekranas arba kitos technologijos, įsitikinkite, kad pasirinktas mikroautobusas turi šias funkcijas.

Jei vežamas didelis bagažas arba krovinys, reikia patikrinti, ar mikroautobusas turi pakankamai vietos jo saugojimui.

Renkantis mikroautobusą, svarbu atsižvelgti į konkretų kelionės tikslą, keleivių poreikius ir savo prioritetus, kad galėtumėte pasirinkti transporto priemonę, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius.


Ar yra pasiūlymai ar nuolaidos mikroautobusų nuomai?


Automobilių nuomos įmonės dažnai siūlo įvairias nuolaidas ir pasiūlymus mikroautobusų  nuomai. Kai kurie pasiūlymai:

Nuolaidos ilgesniam laikotarpiui: Nuomojant mikroautobusą ilgesniam laikotarpiui, tokiam kaip savaitės ar mėnesiai, gali būti taikomos nuolaidos ar specialios kainos.

Sezonines nuolaidos: Yra įmonių, kurios taiko sezonines nuolaidas, pavyzdžiui, atostogų metu ar šventinėmis dienomis.

Papildomos paslaugos: Kai kurios nuomos kainos gali įtraukti papildomas paslaugas, pvz., papildomą draudimą, papildomą įrangą arba nemokamą kuro pildymą.

Nuolaidos už ankstyvą užsakymą: Ankstyvam užsakymui gali būti taikoma nuolaida arba speciali kaina.

Lojalumo programų nuolaidos: Kai kurios įmonės turi lojalumo programas arba nuolaidų sistemą pastoviems klientams arba programų dalyviams.

Svarbu išsiaiškinti su konkrečia nuomos įmone dėl galimų pasiūlymų, nes jie gali skirtis priklausomai nuo įmonės politikos ir metų laiko. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.