Lengvųjų automobilių nuoma

Lengvųjų automobilių nuoma yra paslauga, kai galite išsinuomoti automobilį savo asmeniniam naudojimui trumpam laikotarpiui.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB „BMS Technologija“ Vidutinė rinkos kaina
Mes esame įvairiapusiška automobilių nuomos įmonė, kuri teikia trumpalaikės automobilių nuomos su pilnu draudimu paslaugas, ilgalaikės nuomos bei automobilių parko valdymo paslaugas.
Vilniuje
€ 1.00/para
SIXT Vidutinė rinkos kaina
SIXT yra viena iš pasaulinių automobilių nuomos paslaugų lyderių, teikianti geriausius automobilių nuomos paslaugų pasiūlymus internetu – pas mus rasite visų komforto ir kokybės lygių...
Vilniuje
€ 1.00/para
Diversas UAB Vidutinė rinkos kaina
Lengvųjų automobilių, keleivinių mikroautobusų ir limuzinų nuoma
Šiauliuose (Centras)
€ 13.00/para
Geriausi automobilių nuomos pasiūlymai Lietuvoje. Automobilio nuomos užsakymas ir rezervavimas.
Vilniuje
€ 1.00/para
Volodia Vidutinė rinkos kaina
Automobiliu nuoma vakaru lietuvoje, paros kaina nuo 10euru. Galima isankstine rezervacija! El.p. [email protected] Tel. +37064577475
Klaipėdos raj.
€ 13.00/para
Vitoldas Vidutinė rinkos kaina
Autombilių pristatymas nuomai į visus oro uostus Kaune Vilniuje Palangoje visą parą be išeiginių dienų. Nuomojami automobiliai tik tvarkingi ir be defektų.
Kaune (Šilainiai)
€ 15.00/para
UAB Autogamus Vidutinė rinkos kaina
autoGOrental - Vairuotojų, automobilių nuoma, užsakomasis keleivių pervežimas. Jums galime pasiūlyti patikimus, komfortiškus minivenus: Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Opel Zafira. Taip pat turime ir 9viečių...
Vilniuje (Karoliniškės)
€ 25.00/para
Vytautas Vidutinė rinkos kaina
Pigi-Greita-Patikima automobiliu nuoma Siauliuose ir Lietuvoje. Visa info: www.vytautonuoma.lt
Šiauliuose (Dainiai)
€ 20.00/para
AUTORENT24 Vidutinė rinkos kaina
AutoRent24 – už patrauklią kainą išnuomos Jums tinkantį ir patinkantį automobilį. Mūsų įmonė garantuoja išskirtinę kainą ir patrauklias kainas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl įsiklausome į...
Kaune (Dainava)
€ 20.00/para
ATN BUS RENT, UAB Vidutinė rinkos kaina
Automobilių nuoma Vilniuje kaina nuo 5 Eur para.
Vilniuje (Verkiai)
€ 5.00/para

Kur ieškoti informacijos apie lengvųjų automobilių nuomą?


Informaciją apie lengvųjų automobilių nuomą galima rasti įvairiose vietose:

Interneto svetainėse: Daugybė automobilių nuomos įmonių turi savo interneto svetaines, kuriose pateikiamos visos reikalingos nuomos sąlygos, pasiūlymai, automobilių pasirinkimas ir rezervavimo galimybės.

Kelionių portaluose: Kelionių svetainėse ar portaluose taip pat gali būti skelbiami automobilių nuomos pasiūlymai. Daugelis šių platformų siūlo palyginti skirtingų nuomos įmonių kainas ir sąlygas.

Skaitmeninėse programose: Keletas programų yra sukurtos specifiškai lengvųjų automobilių nuomos paslaugoms. Jos leidžia lengvai rezervuoti automobilį tiesiai iš savo telefono ir gali pasiūlyti specialius pasiūlymus ir nuolaidas.

Bendruomenės forumuose: Dalijimasis patirtimi ir rekomendacijomis gali būti vertingas būdas sužinoti apie patikimas automobilių nuomos įmones. Daugelis žmonių dalinasi savo patirtimi internetiniuose bendruomenių forumuose.

Klientų atsiliepimuose: Skaitant klientų atsiliepimus apie automobilių nuomos įmones arba jų paslaugas, galima gauti išsamų įvertinimą apie kokybę, paslaugas ir sąlygas.

Pasirinkus automobilį ir įmonę, svarbu atidžiai perskaityti visas nuomos sąlygas ir patikrinti automobilį prieš pasirašant sutartį, kad būtų išvengta nesklandumų ar nenumatytų išlaidų vėliau.


Kaip pasirinkti tinkamą automobilį pagal kelionės tipą ir skaičių keleivių?


Pasirinkti tinkamą automobilį pagal kelionės tipą ir keleivių skaičių gali būti svarbu, siekiant kelionės patogumo ir efektyvumo. Štai kelios rekomendacijos:

Jei kelionėje dalyvaus nedaug žmonių, ekonomiškas ir mažesnis automobilis gali būti geras pasirinkimas. Jei reikalingas didesnis vietų skaičius, daugiau patogumo ar vietos bagažui, galite rinktis vidutinio dydžio automobilį ar netgi mini-autobusą.

Jei keliaujate  į kalnus ar sudėtingo reljefo  teritorijas, galbūt reikės visureigio arba galingo automobilio. Ilgesnėms kelionėms gali būti geriau pasirinkti komfortiškesnį automobilį su daugiau saugos ir patogumo funkcijų.

Jei planuojate vežti daug bagažo ar reikalinga speciali įranga (pvz., dviračiai, slidės), verta pasirinkti automobilį su didesniu bagažo skyriumi ar galimybe pritvirtinti papildomą įrangą.

Jei planuojate ilgesnę kelionę, galbūt geriau pasirinkti ekonomiškesnį automobilį.

Svarbu atsižvelgti į kelionės tikslus, reikalavimus ir patogumą, kad pasirinktas automobilis atitiktų jūsų poreikius. 


Ar yra pasiūlymai ar nuolaidos lengvųjų automobilių nuomai?


Daugybė automobilių nuomos įmonių siūlo įvairius pasiūlymus ir nuolaidas savo klientams. Štai keli dažni pasiūlymai:

Ilgalaikės nuomos nuolaidos: Jei planuojate ilgesnę kelionę ar ilgalaikę automobilio nuomą, įmonės dažnai siūlo nuolaidas už ilgesnį nuomos laikotarpį.

Ankstyvoji rezervacija: Užsisakius automobilį iš anksto, kai kurios įmonės siūlo papildomas nuolaidas ar kitas privalumus.

Sezono nuolaidos: Atsižvelgiant į metų laiką, tam tikrais sezonais gali būti siūlomos specialios nuolaidos ar pasiūlymai, ypač švenčių laikotarpiu arba žiemą.

Internetinės nuolaidos: Dažnai užsakant internetu gali būti teikiamos papildomos nuolaidos arba unikalūs pasiūlymai.

Klientų lojalumo programos: Daugybė įmonių turi lojalumo programas, kurios suteikia nuolaidas arba privalumus dažniems klientams.

Dovanų kuponai: Įmonės kartais siūlo nuolaidų kuponus, kurias galima panaudoti tam tikroms nuomos paslaugoms.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.