Prikabinamų namelių nuoma

Prikabinamų namelių nuoma yra paslauga, kuria metu galite laikinai išsinuomoti prikabinamą namelį, kuris yra pritvirtinamas prie transporto priemonės, dažniausiai prie automobilio.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
5 nameliu nuoma 11.05-11.30
Visuose miestuose
€ 16.00/para
Oksana Vidutinė rinkos kaina
Prikabinamo namelio nuoma Ukmergėje.
Ukmergėje (Deltuva)
€ 15.00/para
MB “Su priekaba” Vidutinė rinkos kaina
Išnuomojami gerai įrengti, jaukūs, tvarkingi prikabinami nameliai ant ratų. Įranga: ekonomiškas šildytuvas su oro paskirstymu ortakiais po kambarį, šaldytuvas su šaldymo kamera, patogus dušas, normalus...
Vilniaus raj. (Sudervė)
€ 1.00/para
„Fortax“ Vidutinė rinkos kaina
Nuomojami prikabinami mobilūs nameliai ant ratų nuo 3 iki 4 miegamųjų vietų su visa reikalinga įranga – patogiam ir nepriklausomam poilsiui. Šiame namelyje ant ratų...
Kaune
€ 1.00/para
UAB ''AUTOSRITIS " Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame MOBILŲ NAMELĮ ANT RATŲ. Keturios miegamos vietos; saldytuvas; Šildytuvas; Dujinė viryklė; Biotualetas. Pristatoma palapinė ;
Visuose miestuose
€ 23.17/para
UAB “Trijūna” Vidutinė rinkos kaina
Hobby De Luxe aesy puikus pasirinkimas keliaujantiems. Gyvenimo kokybė neblogesnė negu kemperyje ar viešbutyje, o kainos santykis vienam žmogui tiesiog juokingas nuo 20 Lt žmogui...
Visuose miestuose
€ 37.65/para
Kemperių klubas Vidutinė rinkos kaina
Prikabinamų namelių ant ratų nuomos paslaugos teikiamos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje bei kituose Lietuvos miestuose. Prikabinami nameliai ant ratų - laisvę ir aktyvų poilsį mėgstantiems keliautojams,...
Visuose miestuose
€ 28.96/para
UAB „Soteras“ Vidutinė rinkos kaina
Nuomojami karavanai (prikabinami nameliai) nuo 4 iki 7-8 miegamųjų vietų su visa reikalinga įranga – greitai ir lengvai prijungiamomis palapinėmis, pilnai sukomplektuota įrangai patogiam ir...
Visuose miestuose
€ 34.75/para

Kur rasti patikimą informaciją apie prikabinamų namelių nuomos paslaugas?


Patikimą informaciją apie prikabinamų namelių nuomos paslaugas galima rasti iš įvairių šaltinių:

Internetinės svetainės: Daugelis prikabinamų namelių nuomos įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose pateikia išsamias paslaugų sąlygas, nuotraukas ir nuomos kainas. Svetainėse dažnai būna klientų atsiliepimai ir rezervavimo galimybės.

Klientų atsiliepimai: Peržiūrėkite klientų atsiliepimus ir įvertinimus apie skirtingas prikabinamų namelių nuomos įmones. Tai gali suteikti jums aiškesnį vaizdą apie paslaugų kokybę ir patikimumą.

Kempingų svetainės: Kempingai ir stovyklavietės dažnai turi informaciją apie prikabinamų namelių nuomos paslaugas. Jie gali siūlyti nuorodas į patikimus nuomos teikėjus.

Kelionių Forumai: Internete yra specializuoti kelionių forumų, kur žmonės dalinasi savo patirtimi ir patarimais apie prikabinamų namelių nuomos paslaugas, todėl tai gali būti naudingas šaltinis.


Kaip pasirinkti tinkamą prikabinamą namelį atsižvelgiant į kelionės pobūdį?


Pasirinkti tinkamą prikabinamą namelį atsižvelgiant į kelionės pobūdį yra svarbu, norint patogiai keliauti ar atostogauti. Štai keletas patarimų kaip rinktis:

Atsižvelkite į kelionės dalyvius ir jų skaičių. Mažesnis prikabinamas namelis gali būti tinkamas porai ar mažai kompanijai, tuo tarpu didesnis - šeimai ar didesnei kompanijai. 

Įvertinkite, kokių patogumų jums reikia kelionėje. Kai kurie prikabinami nameliai turi virtuvę, vonią, tualetą ir miegamuosius, tuo tarpu kiti gali būti paprastesni. Pasirinkite pagal tai, kokiai patogumų ir komforto lygiui jums reikia.

Atsižvelkite į savo transporto priemonę. Prikabinamieji nameliai gali skirtis pagal tai, ar juos galima lengvai pritvirtinti prie jūsų transporto priemonės. Pasirinkite tokį, kuris būtų lengvai pritaikomas jūsų automobiliui.

Jei planuojate ilgesnę kelionę, svarbu pasirinkti prikabinamą namelį, kuriame būtų patogu gyventi ilgesnį laiką ir kuris atitiktų jūsų ilgalaikius poreikius.

Patikrinkite prikabinamo namelio būklę, saugumo elementus ir patvarumą. Svarbu, kad prikabinamas namelis būtų patikimas ir saugus jūsų kelionės metu.


Ar yra specialūs pasiūlymai prikabinamų namelių nuomai internetu?


Daugelis prikabinamų namelių nuomos įmonių siūlo specialius pasiūlymus ir nuolaidas internetu. Šie pasiūlymai gali skirtis priklausomai nuo sezono, paslaugų teikėjo ir nuomojamo laikotarpio. Kaip rasti specialius pasiūlymus?

Patikrinkite nuomos įmonių internetines svetaines. Dažnai jose būna akcijos ir nuolaidos, kurias galima pasinaudoti užsirezervavus prikabinamą namelį tiesiai per svetainę.

Prenumeruokite nuomos įmonės elektroninį naujienlaiškį. Tokiu būdu gausite informaciją apie specialius pasiūlymus ir nuolaidas tiesiogiai į savo el. paštą.

Sekite nuomos įmones socialiniuose tinkluose (pvz., Facebook, Instagram). Ten dažnai skelbiami specialūs pasiūlymai ir akcijos.

Verta periodiškai stebėti įmonių svetaines ir socialinius tinklus, nes specialūs pasiūlymai gali pasirodyti bet kuriuo metu. Tai gali suteikti galimybę internetu gauti geriausią kainą už prikabinamą namelį jūsų kelionei.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.