Priekabų nuoma

Priekabų nuoma yra paslauga, kuri leidžia laikinai išsinuomoti priekabą tam tikram laikotarpiui. Šios priekabos dažnai naudojamos transportuojant krovinius ir  daiktus.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB LIEDRA Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame naujas automobilio priekabas, turime įvairių išmatavimų. Priekabos yra naujos,2023metų, tvirtos plieninės konstrukcijos. Vienašė priekaba(paverčiama): Ilgis:250cm Plotis: 125cm Borto aukštis: 30cm B kategorija Dviašės priekaba:...
Varėnoje
€ 15.00 - 30.00
Algis Simonaitis Vidutinė rinkos kaina
Priekabų ir tralų nuoma Panevėžyje.
Panevėžyje (Molainiai)
€ 20.00/para
UAB "Raideris" Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame dviašes priekabas miniekskavatorių, kompaktinių krautuvų ir kitokios statybinės technikos iki 2,8 tonos pervežimui.
Kaune
€ 1.00/para
Voris Vidutinė rinkos kaina
TRALIUKŲ NUOMA / PLATFORMŲ NUOMA / PRIEKABŲ NUOMA, KROVINIŲ PERVEŽIMAS, KELEIVIŲ PERVEŽIMAS, TECH.PAGALBA KELYJE ALYTUS +37067247506
Alytuje
€ 20.00/para
UAB "ES BALTIC" Vidutinė rinkos kaina
Priekabą su tentu ir stabdžiais gali prikabinti prie savo automobilio vairuotojas, turintis B kategorijos vairavimo pažymėjimą. Keliamoji galia 750 kg. Priekabos ašis sustiprinta iki 1500...
Vilniuje
€ 24.61/para
UAB ʺAlrodisʺ Vidutinė rinkos kaina
Išnuomuojame traliuką ir priekabas lengviesiems automobiliams.
Alytuje
€ 14.60/para
UAB "Autovainera" Vidutinė rinkos kaina
Automobilio Traliuko nuoma Vilniaus mieste. Nuomos trukmė (paros) Kaina už parą 1-2 70Lt (20.27€) 3-5 50Lt (14.48€) 6-10 35Lt (10.14€) 11-20 30Lt (8.69€) 21-29 20Lt...
Vilniuje
€ 11.87/para
UAB "Baltrevis" Vidutinė rinkos kaina
Tralas vienam automobiliui vežti, dviejų ašių. Ratai po platforma. Keliamoji galia 1850kg. Išmatavimai 4500x1960. Priekaba su tentu, vienos ašies. Bendroji masė 700kg. Išmatavimai 2410x1220x1000. Priekaba...
Šiauliuose
€ 20.00/para
Enima, UAB Vidutinė rinkos kaina
Lengvųjų automobilių priekabų nuoma.
Mažeikiuose
€ 1.00/para
UAB "Andarida" Vidutinė rinkos kaina
Universalių dviašių priekabų nuoma su tentu ir kroviniams ir automobiliams vežti. Galime ir mes patys jums vežti krovinį ar transportuoti automobilį Lietuvoje ar Europoje.
Šiaulių raj., Kiti miestai
€ 0.29/para

Kaip pasirinkti tinkamą priekabos nuomos paslaugą?


Norint pasirinkti tinkamą priekabos nuomos paslaugą, verta atsižvelgti į keletą svarbių aspektų:

Pirmiausia įvertinkite, kokio tipo priekabos jums reikia ir kokią talpą ji turi turėti. Priklausomai nuo to, ką ketinate gabenti, gali prireikti skirtingo tipo ar dydžio priekabos.

Patikrinkite priekabos techninę būklę. Būtina įsitikinti, kad priekaba yra saugi, nepažeista ir tinkamai veikianti, kad nebūtų jokių problemų kelionės metu.

Įvertinkite nuomos sąlygas – nuomos laikotarpį, kainodarą, draudimo apsaugą ir galimas papildomas sąlygas. Pasirinkite nuomos variantą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir finansinę galimybę.

Pasirinkite patikimą ir patyrusį priekabos nuomos paslaugų teikėją. Patikrinkite jų klientų atsiliepimus, reputaciją rinkoje ir patikimumą. Rinkitės paslaugų teikėją, kuris siūlo platesnį priekabų pasirinkimą ir galimybę pasirinkti atitinkamą modelį, atitinkantį jūsų poreikius.

Pasitikrinkite, ar įmonė teikia draudimo apsaugą ir kokias paslaugas siūlo avarijos atveju.


Kur gauti informaciją apie priekabos nuomos kainas?


Informaciją apie priekabos nuomos kainas galima rasti įvairiose vietose:

Draudimo įmonių svetainėse: Dauguma draudimo įmonių ar nuomos paslaugų teikėjų turi savo internetines svetaines, kuriose pateikiama informacija apie priekabos nuomos kainas. Dažnai ten galima rasti skaičiuokles arba kontaktinę informaciją, kad galėtumėte gauti tikslų pasiūlymą.

Draudimo palyginimo platformose: Internetinės draudimo palyginimo platformos taip pat gali turėti informaciją apie priekabos nuomos kainas. Čia galite palyginti skirtingų įmonių kainas ir gauti orientacinį supratimą apie rinkos kainų lygį.

Tiesioginėse klientų aptarnavimo linijose: Susisiekite su draudimo įmonėmis ar nuomos paslaugų teikėjais per jų klientų aptarnavimo linijas. Tiesioginė konsultacija gali padėti gauti konkrečią informaciją apie nuomos kainas ir sąlygas.

 Internetiniai įrankiai, kurie leidžia palyginti skirtingų įmonių pasiūlymus, gali taip pat turėti informaciją apie priekabos nuomos kainas.


Kaip pasirinkti tinkamą priekabą atsižvelgiant į vežamų krovinių tipą?


Pasirinkti tinkamą priekabą atsižvelgiant į vežamų krovinių tipą yra svarbu, norint užtikrinti saugų ir efektyvų krovinių transportavimą. Reikėtų atsižvelgti į tokius faktorius:

Krovinių tipas ir svoris: Pirmiausia įvertinkite, kokie kroviniai bus vežami. Jei tai yra sunkūs kroviniai, reikės pasirinkti priekabą su pakankamu svorio limitu.

Krovinio dydis ir forma: Jei vežate didelius krovinius (pvz., ilgas, aukštas, platus), verta rinktis priekabą, kuri turi tinkamą plotį, ilgį ir aukštį, pritaikytą jūsų krovinio formai.

Specialios savybės ar priedai: Kai kurioms vežimo reikmėms gali prireikti specialių priekabų savybių ar priedų, pvz., šoniniai atidarymai, liftai arba šildymo sistemos. Atsižvelkite į šias savybes, jei jos yra svarbios jūsų kroviniams.

Apsauga nuo oro sąlygų: Kai kuriems kroviniams gali reikėti ypatingos apsaugos nuo oro sąlygų. Todėl svarbu rinktis priekabą, kuri gali suteikti tinkamą apsaugą, jei vežami kroviniai yra jautrūs drėgmei ar temperatūros pokyčiams.

Patikrinkite krovinių draudimo sąlygas. Kai kurioms kategorijoms gali reikėti papildomos draudimo apsaugos, todėl būtina rinktis priekabą, atitinkančią draudimo reikalavimus.


Ar yra pasiūlymai priekabų nuomai ilgesniam laikotarpiui?


Dauguma nuomos įmonių siūlo pasiūlymus ir nuolaidas tiems klientams, kurie nori išsinuomoti priekabą ilgesniam laikotarpiui. Ilgesnėms nuomos sutartims dažnai būna specialios sąlygos arba galima gauti palankesnę kainodarą.

Kai kurios nuomos įmonės gali suteikti nuolaidos arba specialūs pasiūlymai, jei klientas nori nuomotis priekabą ilgesniam nei įprastai laikotarpiui. Tokios nuomos sutartys gali būti sudarytos mėnesiams ar net metams.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.