Krovininių automobilių nuoma

Krovininių automobilių nuoma yra paslauga, leidžianti laikinai išsinuomoti transporto priemonę, skirtą vežti ar pervežti įvairius krovinius. Šie automobiliai yra pritaikyti didelių ar sunkių krovinių pervežimui ir dažniausiai turi didelį kėbulo talpumą bei galingą variklį.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
Siūlome automobilinių teleskopinių kranų paslaugas. Šio metu turime tokius kranus: 1. Ks-3577 "MAZ" 12,5 t.// strėlė 14,5m. 2. Ks-3579 "MAZ" 15 t. // strėlė 22m....
Vilniuje
€ 30.00 - 90.00
Virgis Vidutinė rinkos kaina
Sunkvežimiu su kranu bei greiferiniu kaušu pats pasikraunu ir pervežu įvairius krovinius: statybines medžiagas, statybines atliekas, žemes, birius produktus, šiukšles, medieną iki 4 tonų. Telefonas...
Molėtuose
€ 1.00/para
uab "sunaforta" Vidutinė rinkos kaina
Krovininių Mikroautobusų nuoma Marijampolėje. Siūlome išsinuomoti krovininius mikroautobusus be vairuotojo. Tinka "B" kategorija. Visi mūsų automobiliai apdrausti kasko, civilinės atsakomybės draudimu, apmokėti kelių mokesčiai. Galime...
Marijampolėje
€ 30.00/para
UAB, IRVYTIS Vidutinė rinkos kaina
užsiima birių medžiagų pervežimu, tvenkinių kasimu, melioracija. Įmonė visada sutartu laiku ir priimtinomis kainomis pristatys Jums smėlį, žvyrą, skaldą, juodžemį ir kt. Pagal Jūsų poreikius,...
Kauno aps., Kiti miestai
€ 300.00/para
UAB, Kasatonas Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame savivarčius 6x4, Gak tipo sunkvežimius su kranu ir priekaba, sunkvežimį pritaikytą vežti statybiniams konteineriams, sunkvežimį platformą su kranu ir priekaba. Krano ilgis 10 metru...
Visuose miestuose
€ 1.00/para
Kraustoma.lt Vidutinė rinkos kaina
Krovininio mikroautobuso nuoma su vairuotoju: Krovininis mikroautobusas (13 kb.m), Krovininis mikroautobusas su liftu (18 kb.m). Galite pasinaudoti krovėjo - pakuotojo paslaugomis.
Vilniuje
€ 1.00/para
UAB, Ūkio projektai Vidutinė rinkos kaina
Nuomojame automobilinį kraną MAZ: keliamoji galia 12,5 t, kėlimo aukštis 14,5 m, strėlės siekis 13 metrų. Krano atliekami darbai: kanalizacijos šulinių, pamatinių blokų, denginio plokščių,...
Visuose miestuose
€ 30.00/para
UAB, ALDMA Vidutinė rinkos kaina
Siūlome krovininių automobilių nuomos paslaugas. Nuomojame 27t tralą MAN TGA 18.360 - 1 val. kaina be PVM 35 €, važiavimo kaina 1 km. be PVM...
Rokiškyje
€ 30.00/para
UAB "Dalvikas" Vidutinė rinkos kaina
Ford Transit Jumbo kebulo kroviniu skyriaus ismatavaimai: Ilgis - 4100 cm Aukstis - 1900 cm Plotis - 1750 cm Nuomos kainos: 1-2 dienos 45 Eur/parai...
Vilniuje (Fabijoniškės)
€ 30.00/para
UAB, Hernita Vidutinė rinkos kaina
Teikiame savivarčių, skirtų vežti birius krovinius, nuomos paslaugas. Išrašome sąskaitas faktūras. Dėl transporto nuomos galima kreiptis darbo dienomis ir savaitgaliais. Kaina priklauso nuo nuomojamo laiko,...
Kaune (Šilainiai)
€ 1.00/para
 

Kur ieškoti informacijos apie krovininių automobilių nuomą?


Informaciją apie krovininių automobilių nuomą galima rasti įvairiose vietose:

Internetinės svetainės: Daugelis krovininių automobilių nuomos įmonių turi savo internetines svetaines, kuriose galima rasti informaciją apie jų teikiamas paslaugas, kainas, automobilių tipus ir rezervavimo galimybes.

Klientų atsiliepimai: Svarbu peržiūrėti klientų atsiliepimus ir įvertinimus apie skirtingas krovininių automobilių nuomos įmones. Tai gali suteikti jums aiškesnį vaizdą apie paslaugų kokybę ir patikimumą.

Socialiniai tinklai: Sekite krovininių automobilių nuomos įmones socialiniuose tinkluose (pvz., Facebook, Instagram), kur jos gali skelbti specialius pasiūlymus ir naujienas.

Nuomos palyginimo svetainės: Kai kurios nuomos palyginimo svetainės gali parodyti geriausius pasiūlymus iš skirtingų paslaugų teikėjų, palyginti kainas ir pasiūlyti klientams geriausias sąlygas.

Transporto įmonių svetainės: Daugelis transporto įmonių taip pat siūlo krovininių automobilių nuomos paslaugas, todėl galima ieškoti informacijos apie tai jų oficialiose svetainėse.


Kaip pasirinkti tinkamą krovininį automobilį pagal užduotį?


Pasirinkti tinkamą krovininį automobilį pagal užduotį yra svarbu, norint užtikrinti sėkmingą krovinio pervežimą. Štai keletas patarimų:

Įvertinkite, kokio dydžio ar svorio yra pervežamas krovinys. Pasirinkite automobilį, kurio krovinio talpa ir dydis atitiktų jūsų poreikius. 

Jei krovinys yra sunkus ar didelis, verta pasirinkti automobilį su galingesniu varikliu, kuris galėtų efektyviai judėti su kroviniu..

Jei planuojate ilgesnę kelionę, būtina pasirinkti patikimą ir patvarų automobilį, kuris būtų tinkamas jūsų kelionės tipui ir nuotoliui.

Atsižvelkite į automobilio papildomas funkcijas ar priedus, kurie gali būti svarbūs jūsų krovinio pervežimui. Pavyzdžiui, specialios krovinių fiksavimo sistemos arba kiti įrangos priedai gali būti labai naudingi.

Prieš nuomojant krovininį automobilį, pasitikrinkite draudimo ir sutarties sąlygas. Būtina patikrinti, ar draudimas dengia visus jūsų kelionės aspektus ir ar sutarties sąlygos yra jums priimtinos.


Ar yra pasiūlymai ar specialios sąlygos šios kategorijos nuomai?


Dauguma krovininių automobilių nuomos įmonių siūlo specialius pasiūlymus ir specialias sąlygas, ypač ilgesniam nuomos laikotarpiui arba dideliam krovinio kiekiui, pavyzdžiui:.

Nuolaidos ilgesniam laikotarpiui: Jei planuojate ilgesnę nuomos trukmę, kai kurios įmonės gali suteikti nuolaidą arba specialius tarifus.

Specialūs sezoniniai pasiūlymai: Kai kurios įmonės gali turėti pasiūlymus ar nuolaidas pagal metų laiką arba sezonus.

Nemokamas papildomų paslaugų įtraukimas: Kartais nuomos įmonės gali įtraukti papildomas paslaugas ar įrangą nemokamai, pavyzdžiui, papildomas krovinių fiksavimo sistemas ar kitą naudingą įrangą.

Nuolaidos daugiametėms sutartims: Jei reikia reguliariai naudotis krovininiais automobiliais, kai kurios įmonės gali siūlyti nuolaidas  ilgalaikėms nuomos sąlygoms.

Geriausiai yra tiesiogiai susisiekti su pasirinkta nuomos įmone ir pasiteirauti apie galimus pasiūlymus arba specialias sąlygas. 


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.