Centriniai dulkių siurbliai

Sveiki atvykę į centrinių dulkių siurblių pasaulį - inovatyvų ir efektyvų valymo sprendimą, kuris pakeičia būdą, kaip išlaikyti savo namus ir erdves švarias.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB "Moderni statyba LT" Vidutinė rinkos kaina
- Prekyba centriniais dulkių siurbliais - Centrinių dulkių siurblių montavimas - Prekyba instaliacinėmis medžiagomis bei priedais Tai veiksminga, paprastai įdiegiama ir naudojama centrinio siurbimo sistema....
Vilniuje (Paneriai)
€ 50.00/val
IDV GROUP, UAB Vidutinė rinkos kaina
Centriniai Dulkių Siurbliai DrainVac Esame oficialūs DrainVac atstovai Lietuvoje. Užsiimame mažmenine ir didmenine centrinių dulkių siurblių DrainVac prekyba, atliekame montavimo darbus, teikiame garantinį aptarnavimą ir...
Visuose miestuose
€ 100.00/val
UAB, Josuvė Vidutinė rinkos kaina
Montuojame centrines dulkių siurbimo sistemas. Centrinė vakuuminė siurbimo sistema namams - tai galingas dulkių siurbimo įrenginys, kuris patalpinamas šalia gyvenamųjų patalpų (garaže, rūsyje, lauke), o...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Vėdinimo meistrai Vidutinė rinkos kaina
Pagal Jūsų poreikius galime įrengti centrinio dulkių siurblio sistemą įvairiose patalpose: statomuose ar jau pastatytuose namuose, administracinėse, gamybinėse, komercinėse ir kitos paskirties patalpose. Atliekame projektavimo,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, ORO KRYPTIS Vidutinė rinkos kaina
Siūlome Jums savo paslaugas įrengiant centrinį vakuuminį namų siurblį, pasižymintį itin geru darbu visose patalpose. Vakuuminis siurblys turi uždarą variklį, kuris neleidžia dulkėms patekti į...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Alpara Vidutinė rinkos kaina
Jeigu Jūs statotės, planuojate statytis ar jau esate pasistatę namą, siūlome Jums centrinio dulkių siurblio įrengimo paslaugas. Pasiūlysime racionalų vamzdyno išplanavimą su kuo mažesniu rozečių...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB "ETS centras" Vidutinė rinkos kaina
Valyti patalpas centriniu dulkių siurbliu daug patogiau, nes nereikia paskui save vežioti, ar nešioti viso dulkių siurblio. Viskas ko Jums reikia - tai persinešti į...
Visuose miestuose
€ 0.29/val

Centriniai dulkių siurbliai - kas tai?


Centriniai dulkių siurbliai yra moderni dulkių siurblio versija, išsiskirianti iš tradicinių namų siurblių. Skirtingai nuo įprastų siurblių, kurie veikia autonomiškai, centrinių dulkių siurblių sistema sukuria centrinę siurbimo sistemą, kurioje pagrindinis siurblys yra įmontuotas pastato viduje, dažniausiai rūsyje arba kitoje paslėptoje erdvėje. Naudojant centrinių dulkių siurblių sistemą, per sieninius kištukus galima prijungti specialias dulkių siurblio siurbimo žarnas, kurie yra išdėstytos po visą namą arba patalpas. Tai suteikia unikalią galimybę efektyviai ir patogiai valyti patalpas be varginančio ir sunkaus rankinio siurblio naudojimo.


Centrinių dulkių siurblių privalumai


Nepakeičiami privalumai, kuriuos teikia centriniai dulkių siurbliai, padarė juos populiariais visame pasaulyje. Panagrinėkime pagrindinius šių nuostabių siurblių privalumus:

Galingumas ir efektyvumas: Centriniai siurbliai yra išskirtinai galingi, leidžiantys jums greitai ir efektyviai išvalyti didelį plotą. 

Tylumas: Šie dulkių siurbliai yra nuostabiai tylūs. Kadangi pagrindinis siurblys yra nutolęs nuo jūsų patalpų, triukšmas ir vibracijos nejuntami.

Patogumas: Naudojant centrinius dulkių siurblius, jums nereikės nešiotis sunkaus siurblio per visą namą. Tiesiog prijunkite siurbimo žarną prie sieninio kištuko ir lengvai valykite patalpas.

Valymo efektyvumas: Centrinė siurbimo sistema užtikrina galingą siurbimą, leisdama jums giliai valyti kilimus, kampus ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Higieniškumas: Kadangi centrinis siurblys yra įmontuotas rūsyje ar paslėptoje tarpinėje erdvėje, jūsų patalpose nebus sukeltų dulkių, alergenų ar nešvarumų, kuriuos išmeta įprasti siurbliai.

Ilgalaikė Investicija: Centriniai dulkių siurbliai yra ilgaamžiai ir patvarūs. Tai reiškia, kad tai yra ilgalaikė investicija, kuri sutaupys jums laiko ir pinigų ateityje.


Centrinių dulkių siurblių paslaugos


Centriniai dulkių siurbliai ne tik siūlo patogumą ir efektyvumą, bet ir gausybę paslaugų, kurios pagerina jų našumą ir funkcionalumą. Detaliai panagrinėkime svarbiausias centrinių dulkių siurbliai paslaugas:

Montavimo paslaugos: Patikimi gamintojai paprastai siūlo montavimo paslaugas, kurios užtikrina, kad jūsų centrinių dulkių siurblių sistema bus tinkamai ir profesionaliai įdiegta.

Dulkių siurblio filtrų priežiūra: Rūpestingi gamintojai taip pat gali teikti paslaugas, susijusias su dulkių siurblio filtravimo maišelių ir filtrų valymu bei pakeitimu, užtikrinant optimalų jų veikimą.

Tinklo valdymo sprendimai: Kai kurios centrinių dulkių siurblių sistemos gali būti valdomos per išmanųjį telefoną ar kitus tinklo valdymo sprendimus, suteikdamos jums papildomą patogumą ir kontrolę.

Garantinės paslaugos: Dauguma centrinių dulkių siurblių ateina su ilga garantija, taip užtikrinant, kad jūsų investicija yra apsaugota.


Centrinių dulkių siurblių kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria žmonės, svarstydami centrinių dulkių siurblių įsigijimą, yra kaina. Centrinių dulkių siurblių kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip sistemos galingumas, montavimo apimtis ir papildomos paslaugos. Norint išsiaiškinti optimalų pasirinkimą, reikia kruopščiai apsvarstyti savo poreikius ir atlikti išsamią pasiūlų analizę.

Reikia nepamiršti, kad investuodami  į centrinius dulkių siurblius, jūs taip pat investuojate į efektyvesnį ir patogesnį valymo sprendimą, kuris gali ilgam laikui palengvinti jūsų kasdienį gyvenimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.