Pastatų sistemos

Pastatų sistemos yra svarbi statybos ir nekilnojamojo turto pramonės dalis. Jos teikia įvairias paslaugas, kurios padeda optimizuoti statybų procesą ir užtikrinti pastatų efektyvumą bei ilgaamžiškumą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB "Visual solutions" Vidutinė rinkos kaina
Visoje Lietuvoje
Rekuperacija Jūsų Namams Vidutinė rinkos kaina
"Rekuperacija Jūsų Namams" yra patikima ir patyrusi įmonė, kuri specializuojasi vėdinimo/rekuperacijos, kondicionierių bei šilumos siurblių pardavimu, montavimu, priežiūra ir remontu. Mes siekiame padėti savo klientams...
Visuose miestuose
€ 50.00 - 5000.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Vėdinimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui. Rekuperatorių, minirekuperatorių, orlaidžių, ventiliatorių pardavimas ir montavimas
Visuose miestuose
€ 100.00 - 800.00
Edgaras Gerulaitis Vidutinė rinkos kaina
Kondicionavimo sistemos jūsų namui, biurui, butui ar kitos paskirties pastatui Galime pasiūlyti konkurencingą kainą DAIKIN,Mitsubishi Heavy Industries,ELECTROLUX,Samsung,FUJITSU,Cooper&Hunter ir kitų gamintojų kondicionierius, šilumos siurblius oras-oras
Visuose miestuose
€ 180.00 - 250.00
UAB Elrodis Vidutinė rinkos kaina
Elektros skydų projektavimas, surinkimas, gamyba Alytuje. Statybinių (laikinų) elektros skydų gamyba Alytuje. Elektros instaliacijos montavimo darbai Alytuje ir Alytaus rajone.
Alytaus aps., Kiti miestai
€ 60.00 - 800.00
UAB Elrodis Vidutinė rinkos kaina
Statybinių elektros įvadų montavimo darbai. Elektros įvadų į pastatus montavimo, rangovo akto ruošimo-pateikimo ESO paslauga. Pastatų elektros instaliacijos montavimo darbai. Elektromobilių stotelių įrengimas. Elektriko konsultacija...
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 100.00 - 600.00
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Kaminų valymas Mažeikiai, KAMINU VALYMAS, KAMINO VALYMAS, KAMINKREČIAI, MAŽEIKIAI Patyrę, Kvalifikuoti Meistrai. Kaminų, pečių, dūmtraukių valymas. Pečiukų, krosnių, židinių, įvairių tipų kaminų valymas Kaminų valymas,...
Mažeikiuose, Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
UAB "Saulės broliai" Vidutinė rinkos kaina
Šilumos siurbliai oras vanduo – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Individualius šildymo sprendimus parenkame jau daugiau nei 10 metų. Esame šios srities ekspertai. Sekame šildymo sistemų...
€ 50.00 - 10000.00
Įrengiame kokybišką lietaus nuotekų surinkimo sistemą, kad Jūsų kieme nesikauptų vanduo. Teisingai įrengta lietaus surinkimo sistema prailgins grindinio trinkelių tarnavimo amžių, nereikės bijoti didesnio lietaus....
Kauno aps.
€ 1.00/m

Kokiomis pastatų sistemos paslaugomis galima pasinaudoti?


Pastatų sistemos paslaugos yra skirtos padėti statybos projektų savininkams ir vykdytojams optimizuoti ir valdyti pastatų konstrukcijas bei sistemas. Šios paslaugos apima įvairias sritis, pradedant projektavimu ir baigiant technine priežiūra. Čia pateiksime kelias pagrindines pastatų sistemos paslaugas:

Projektavimo paslaugos. Tai yra svarbi pastatų sistemų paslaugų spektro dalis. Kvalifikuoti inžinieriai ir architektai užsiima pastatų projektavimu, taikydami pažangias technologijas ir geriausias praktikas. Šios paslaugos padeda sukurti optimalius pastatų planus ir konstrukcijas, atsižvelgiant į kliento poreikius ir aplinkos reikalavimus.

Energetinio naudingumo vertinimas. Energetinis naudingumas yra vienas iš svarbiausių pastatų efektyvumo aspektų. Pastatų sistemos paslaugų teikėjai gali atlikti išsamų pastato energinio naudingumo vertinimą. Tai apima energijos suvartojimo analizę, šilumos perdavimo ir izoliacijos tyrimus bei pasiūlymus energijos taupymui.

Pastato automatizavimas. Pastatų automatizavimo paslaugos suteikia galimybę valdyti ir stebėti pastato sistemas per integruotą valdymo sistemą. Tai apima šviesos, šilumos, ventiliacijos ir saugumo sistemų valdymą. 

BIM modeliavimas. Pastatų Informacinio Modeliavimo (BIM) paslaugos yra plačiai naudojamos statybos projektų valdymui ir darnios informacijos perdavimui. BIM modeliavimas leidžia kurti ir valdyti pastato virtualią 3D modelį, kuris apima visus projekto aspektus, nuo architektūros iki inžinerijos. 

Pastato valdymas ir techninė priežiūra. Pastatų sistemos paslaugų teikėjai taip pat gali užtikrinti pastato valdymą ir techninę priežiūrą. Tai apima reguliarią sistemų patikrą, gedimų prevenciją, remontą ir energijos efektyvumo monitoringą. Šios paslaugos padeda išlaikyti pastato funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.


Pastatų sistemų paslaugų privalumai


Pastatų sistemų paslaugos teikia daugybę privalumų statybos projektų savininkams ir vykdytojams. Štai kelios pagrindinės naudos:

Efektyvesnis projektų valdymas. Naudojant pastatų sistemų paslaugas, projektų valdymas tampa efektyvesnis ir struktūrizuotas. BIM modeliavimas, automatizavimas ir nuolatinė techninė priežiūra leidžia kontroliuoti ir optimizuoti pastatų sistemas bei proceso eigą.

Energijos taupymas. Pastatų sistemų paslaugos gali padėti sumažinti energijos sąnaudas. Energetinio naudingumo vertinimas, automatizavimas ir kitos technologijos padeda identifikuoti energijos vartojimo spragas ir pasiūlyti efektyvesnes alternatyvas.

Geriausios praktikos taikymas pastatų sistemų projektavime ir techninėje priežiūroje užtikrina pastatų ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Tai leidžia sumažinti eksploatacijos sąnaudas ir padidinti investicijų grąžą.

Patogumas ir vartotojų patirtis. Pastatų automatizavimas ir valdymo sistemos suteikia patogumą gyventojams ir darbuotojams. Jie gali reguliuoti šviesos, šilumos ir ventiliacijos sistemas, prisitaikyti prie individualių poreikių ir padidinti bendrą patirtį.


Pastatų sistemos paslaugų kainos


Pastatų sistemų paslaugų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo paslaugų apimties, projekto dydžio ir kompleksiškumo bei regiono, kuriame vykdomas projektas. Norint gauti tikslias kainas, reikia kreiptis į specialistus ir gauti individualų pasiūlymą. Orientacinės kainos yra maždaug tokios.

Projektavimo paslaugos: nuo 5000 EUR iki 20 000 EUR priklausomai nuo projekto dydžio ir sudėtingumo.

Energetinio naudingumo vertinimas: nuo 1000 EUR iki 5000 EUR priklausomai nuo pastato dydžio ir analizės gilumo.

Pastato automatizavimas: nuo 10 000 EUR iki 50 000 EUR priklausomai nuo pastato dydžio ir sistemų kompleksiškumo.

BIM modeliavimas: nuo 5000 EUR iki 30 000 EUR priklausomai nuo projekto dydžio ir reikalavimų.

Techninė priežiūra: nuo 1000 EUR per metus priklausomai nuo pastato dydžio ir sistemų skaičiaus.


Pastatų sistemų paslaugos


Pastatų sistemos paslaugos yra dalis modernios statybos ir nekilnojamojo turto pramonės svarbi . Jos suteikia klientams daugybę galimybių optimizuoti pastatų konstrukcijas, taupyti energiją, užtikrinti ilgaamžiškumą ir pagerinti vartotojų patirtį. Nepaisant to, kiekvienas projektas turi savo specifinius poreikius, todėl svarbu kreiptis į specialistus, kurie galės pasiūlyti tinkamas ir individualiai pritaikytas paslaugas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.