Vandens gręžiniai

Ar esate susidūrę su problema, kai jūsų namuose ar versle trūksta vandens? Ar jaučiatės nepatogiai nuolat naudojant vandenį iš bendrojo vandentiekio? Vandens gręžiniai gali būti jūsų sprendimas!

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Gręžiniai Žema rinkos kaina
Vandens Gręžiniai su giluminių siurblių Adatos-iplovimas į šulinį ir nuo viršaus. Visi darbai susiję su vandens radimu. Gręžinių registravimas. Gręžinio pasas.
Klaipėdos raj.
€ 123.00
MB „Hidrogeologas“ Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame požeminio vandens gręžinius, geoterminius gręžinius, rengiame gręžinių projektus, registruojame gręžinius, likviduojame gręžinius. Įmonė gali atlikti visus darbus su gręžiniais.
Visoje Lietuvoje
€ 30.00 - 150.00/m
UAB ELDEIROMAS Vidutinė rinkos kaina
Arteziniai vandens gręžiniai – laiku ir atsakingai VANDENS GRĘŽINAI nuo A iki Z. Sutvarkysime dokumentus, išgręšime gręžinį, parinksime Jums tinkamiausią įrangą ir padarysime viską, kad...
Vilniaus raj.
€ 28.00/m
UAB "Geogręžiniai" Vidutinė rinkos kaina
Vandens gręžinių gręžimas iki 30metru sausu būdu ir iki 150m šlapiu būdu, geoterminiai gręžiniai - šildymas, vandens filtrai (nugeležinimo, minkštinimo, osmoso ir tt) , valymo...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
Melkerlita Vidutinė rinkos kaina
Vandens gręžiniai, geoterminis šildymas. ARTEZINIAI VANDENS GRĘŽINIAI, GEOTERMINIS ŠILDYMAS. NUOTEKŲ SISTEMOS ĮRENGIMAS. www.Melkerlita.lt Tel.: Rolandas +37068683265 Linas +37061608020
Visuose miestuose
€ 1.00/m
UAB, Geotermik Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame giluminius vandens gręžinius. Nuosavas vandens gręžinys Jums suteiks galimybę vartoti aukštos kokybės geriamąjį šaltinio vandenį ir būti nepriklausomiems nuo centralizuoto vandentiekio. Atliekame projektavimo ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/m
UAB Gręžinys LT Vidutinė rinkos kaina
Vandens gręžinys , geoterminis šildymas Atliekame pilną geoterminio šildymo ir vandens gręžinio sistemos montavimą iš vienų rankų : - Parenkame tinkamą šilumos siurblį pagal jūsų...
Šiauliuose (Centras)
€ 1.00/m
UAB, JUSDEKA Vidutinė rinkos kaina
Vandens gręžinys - tai ekologiškai švaraus vandens šaltinis jums ir jūsų šeimai. Įsirengdami vandens gręžinį jūs investuojate į savo namų ir šeimos ekonominę nepriklausomybę ir...
Vilniaus raj.
€ 1.00/m
UAB, VANDENSPŪDIS Vidutinė rinkos kaina
Vandens gręžimo darbai atliekami su vokiečių gamybos agregatu KB30. Tai labai kompaktiškas ir manevringas agregatas, nereikalaujantis daug vietos darbams atlikti. Agregato plotis tik 1,53 cm.,...
Molėtuose
€ 1.00/m
UAB, AKVATERMA Vidutinė rinkos kaina
Gręžinio gylis gali būti iki 150 m, o skersmuo iki 400 mm. Darbai atliekami naudojant polivinilchlorido (PVC) vamzdžius. Gręžinio filtras apipilamas frakcionuotu žvyru. Statybiniam vandens...
Klaipėdoje
€ 1.00/m

Dažniausiai atliekami vandens gręžinių darbai


Vandens gręžinių darbai yra techninė procedūra, kai specialiais gręžimo įrankiais, siekiama rasti švarų ir gilią vandens šaltinį. Jo etapai.

Vandens gręžinio paieška ir planavimas. Pirmasis žingsnis yra tinkamos vandens gręžinio vietos paieška ir planavimas. Svarbu išsirinkti tinkamą vietą, kur galima gauti kokybišką vandenį ir užtikrinti, kad vandens gręžinys nekenktų aplinkiniams pastatams ar augalijai.

Gręžinio gylis ir skersmuo. Gręžinio gylis ir skersmuo yra svarbūs veiksniai, nusakantys, kiek vandens galima gauti iš gręžinio. Skirtingos vietovės gali turėti skirtingą gręžinio gylį ir skersmenį, todėl svarbu tinkamai juos nustatyti.

Gręžinio gręžimas. Po planavimo prasideda gręžimo procesas. Gręžimo įrankiai rausiasi į žemę, kol pasiekiama tinkama vandens gelmė. Procesas gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo dirvos sąlygų.

Gręžinio apsauga. Baigus gręžinį, būtina užtikrinti jo apsaugą nuo paviršinio užterštumo ir galimų nelaimingų atsitikimų. 


Kodėl svarbu kokybiškai atlikti vandens gręžinių darbus?


Kokybiškai atlikti vandens gręžinių darbai yra esminiai užtikrinant patikimą ir ilgalaikį vandens tiekimą jūsų namuose ar versle. Remiantis statistika, vandens gręžinys gali tarnauti ne vienerius metus ir užtikrinti nuolatinį vandens tiekimą.

Išvengiama vandens trūkumo. Vandens gręžiniai teikia gilaus požeminio vandens šaltinio vandenį, kuris paprastai yra labai geros kokybės. Turėdami savo vandens gręžinį, galite būti nepriklausomi nuo bendrojo vandentiekio ir išvengti vandens trūkumo.

Švarus ir sveikas vanduo. Gilaus požeminio vandens šaltinio vanduo paprastai yra mažiau paveiktas aplinkos teršėjų, tokių kaip cheminiai medžiagų ir bakterijų, nei paviršinis vanduo. 

Ilgaamžiškumas ir patikimumas. Kokybiškai atliktas vandens gręžinys gali tarnauti dešimtmečius. Tai reiškia, kad investuojant į vandens gręžinį, galite tikėtis ilgalaikio ir patikimo vandens tiekimo.


Vandens gręžinių įrengimo kaina


Kiekvieno vandens gręžinio įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugybės veiksnių. Vandens gręžinio įrengimo kainą lemia žemės geologiniai sluoksniai, gręžimo gylis, naudojamų įrankių tipas, regiono geografinė padėtis ir darbo apimtis.

Žemės geologiniai sluoksniai. Vandens gręžiniai turi būti gręžiami pro skirtingus žemės geologinius sluoksnius, kurie gali skirtis savo kietumu ir sudėtimi. Jei yra daugiau kietų sluoksnių, reikia naudoti specialius ir brangesnius gręžimo įrankius, todėl darbai gali kainuoti daugiau.

Gręžimo gylis. Kuo giliau norite gręžti, tuo daugiau laiko, darbo ir resursų prireiks. Giliems gręžiniams reikia specialių gręžimo įrankių ir patyrusių specialistų, todėl darbai gali būti brangesni.

Naudojamų įrankių tipas. Skirtingi vandens gręžinio įrankiai turi skirtingas kainas. Kai kurie įrankiai gali būti pigesni, bet reikalauti ilgesnio darbo laiko, tuo tarpu kiti gali būti brangesni, bet efektyvesni.

Regiono geografinė padėtis. Kai kuriose vietovėse gali būti sunkiau pasiekti tinkamą vandens gręžinio vietą, o tai gali padidinti darbo išlaidas.

Darbų apimtis. Didelio masto vandens gręžiniai su kompleksiniais projektavimo ir įrengimo darbais gali kainuoti daugiau nei paprastesni projektai.


Vandens gręžinių įrengimo paslaugos


Jei planuojate įrengti vandens gręžinį, yra kelios pagrindinės paslaugos, kuriomis galite pasinaudoti. Skirtingos paslaugos atitinka skirtingas klientų poreikius ir projektų mastus.

Vandens gręžinių paieška ir planavimas. Kai kurios įmonės specializuojasi tik gręžinių paieškoje ir vietos planavime. Jos atliks geologinius tyrimus, išsirinks tinkamiausią vietą ir parengs visą reikalingą dokumentaciją, kad vandens gręžinys būtų tinkamai įrengtas.

Vandens gręžinio įrengimas. Kitos įmonės gali užsiimti tik paties gręžinio įrengimu. Jos atliks visas technines procedūras, gręš žemę, įrengs gręžinį ir užtikrins jo veikimą.

Visapusiškos paslaugos. Taip pat yra paslaugų teikėjų, kurie siūlo visapusiškas vandens gręžinio įrengimo paslaugas. Tai reiškia, kad jie parengs projekyą, įrengs gręžinį ir užtikrins ilgalaikį gręžinio veikimą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.