Židinių krosnelės

Smagiai praleisti laiką šaltuoju metų laiku draugų būryje yra mūsų visuomenės sena tradicija. Norėdami sukurti jaukumą ir šilumą namuose, židinio krosnelės yra puikus pasirinkimas. Židinių krosnelės išsiskiria daugeliu aspektų, todėl yra svarbu žinoti, kaip rinktis tinkamiausią variantą.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Židinių montavimas,statyba, židiniai su ortakine šildymo sistema, lauko židiniai, kapsulės su vandens kontūru. Termo zidiniai ir krosnys islaikancios siluma /pasibaigus degimui / iki 6-9 val....
Kauno raj.
€ 40.00/val
Fumat, MB Vidutinė rinkos kaina
+ Židinių montavimas + Krosnelių pajungimas + Kaminų montavimas
Kaune (Šančiai)
€ 20.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Šildoma Senele krosnelems Tinka bet kuriai Jusu pasirinktai krosnelei. Akumuliuoja, kaupia ir spinduliuoja šiluma.Veikia kaip krosnis. Galima jungti prie jau veikiancios krosneles - akumuliuosite (kaupsite)...
Visuose miestuose
€ 800.00 - 1450.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Židiniu (ugniakuru),šilumą akumuliuojančių krosnių,krosnelių,koklinių krosnių,kaminų įdėklų,dūmtraukių montavimas ir pardavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Vinco židiniai Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius statau ir mūriju vidaus ir lauko židinius, aukurus (mangalus), picos kepimo krosnis, kaukazietiškas lauko krosnis - tandirus, daugiafunkcinius lauko židinius, atramines lauko...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, NIROMA Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės nestandartinių židinių statyboje. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą - nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio statybos ir montavimo darbų su pilna apdaila. Pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Statome naujus židinius ir renovuojame senus. Montuojame orinį šildymą, o kaimo turizmo sodybose galime sumontuoti židinius, galinčius šildyti konvekcijos ir/arba akumuliaciniu principu. Židinio konstrukcijas montuojame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame židinius ir pajungiame krosneles. Mūsų specialistai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą, parengs projektą, apskaičiuos ir sukomplektuos visas medžiagas ir gaminius, reikalingus židinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo it įrengimo paslaugas. Atliksime apdailos darbus Jūsų pasirinktomis medžiagomis, sumontuosime kaminą. Galime pasiūlyti „TONA“ bei „Schiedel“ kaminus ir kaminų sistemas. Parduodame ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo, statybos ir montavimo paslaugas. Išvedžiojame karšto oro šildymo ortakius, montuojame įdėklus ir kaminus, montuojame ir pajungiame kapsules. Atliekame apdailą Jūsų pasirinktomis medžiagomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kuo išskirtinės židinių krosnelės


Židinių krosnelės pasižymi puikiu šilumos išsklaidymu, suteikdamos nuostabią atmosferą ir jaukumą. Jų efektyvumas leidžia optimaliai panaudoti kūrenamosios medžiagos energiją.

Stilingas dizainas: Židinių krosnelės atveria galimybes įvairioms apdailos ir dizaino sprendimams, pritaikant jas prie įvairių interjero stilių.

Natūrali medžiaga: Dauguma židinių krosnelių yra pagamintos iš natūralių medžiagų, tokių kaip akmuo arba keramika, kas pabrėžia jų ekologiškumą ir estetiškumą.

Atsparumas ir ilgaamžiškumas: Kruopščiai pagamintos židinių krosnelės gali tarnauti ilgus metus, atsparios mechaniniams pažeidimams ir ilgalaikiam naudojimui.

Romantinė atmosfera: Niekas negali prilygti romantiškumui, kurį sukuria skleidžianti ugnis, padedanti mums atsipalaiduoti ir pasinerti į svajones.


Kokią židinių krosnelės apdailą pasirinkti?


Akmens apdaila: Akmens židinių krosnelės suteikia natūralią ir rustika išvaizdą. Jos yra tinkamos tiek moderniam, tiek tradiciniam interjerui.

Keraminės plytelės: Keraminės plytelės suteikia židinių krosnelėms elegantiškumo ir modernumo. Plytelės yra įvairiausių spalvų ir formų, leisdamos realizuoti įvairius dizaino sprendimus.

Metalinės apdailos: Metalinės židinių krosnelės apdailos puikiai tinka industriniam ar moderniam interjerui, suteikdamos kontrastingą ir išskirtinį akcentą.

Medinė apdaila: Medinės židinių krosnelės apdailos yra šilta ir jauki, suteikiančios namams tradicinį charakterį.

Stiklas ir metalas: Šiuolaikiškos židinių krosnelės su stiklo ir metalo apdaila tinka minimalistiniam interjerui ir prideda modernumo.


Židinių krosnelės pigiau


Rinkoje galima rasti daug kokybiškų naudotų židinių krosnelių už patrauklią kainą. Tai puiki galimybė sutaupyti, tačiau būtina atidžiai patikrinti jų būklę ir efektyvumą.

Sezoninės nuolaidos: Kai kurie židinių krosnelių tiekėjai siūlo sezonines nuolaidas, ypač ne sezono metu, tad stebėkite akcijas ir sutaupykite.

Vietinės parduotuvės: Pasikonsultuokite su vietinėmis parduotuvėmis ir gaukite pasiūlymus. Kartais galima derėtis dėl kainos ar gauti papildomų dovanų.

Išpardavimai: Sezoninės išpardavimai ir akcijos gali suteikti puikią galimybę įsigyti norimą židinių krosnelę pigiau.

Internetinės prekybos platformos: Internetinės parduotuvės dažnai siūlo geresnes kainas nei įprastos parduotuvės. Taip pat galite lengvai palyginti kainas ir rasti geriausią pasiūlymą


Židinių krosnelės internetu


Perkant židinių krosnelę internetu, galite išvengti kelionių ir eilės parduotuvėje, taip sutaupant laiko ir pastangų.

Platus pasirinkimas: Internetinėse parduotuvėse dažnai rasite didesnį židinių krosnelių pasirinkimą nei įprastose parduotuvėse.

Naudingos apžvalgos: Interneto parduotuvėse galite perskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus ir įvertinimus, padėsiančius jums pasirinkti tinkamiausią variantą.

Praktiški pirkimai: Pasirinkę židinių krosnelę internetu, galite ją greitai ir patogiai užsisakyti, o ji bus pristatyta tiesiai į jūsų namus.

Nuolaidos ir akcijos: Daugelis internetinių parduotuvių siūlo nuolaidas, išpardavimus ir akcijas, kurios leidžia sutaupyti ir gauti papildomų privalumų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.