Jei trokštate patogaus ir šilto būsto, židinys su kapsule yra puiki galimybė tai pasiekti. Nuo modernaus dizaino iki efektyvaus šildymo, šie židiniai turi daug privalumų, kurie pritraukia vis daugiau žmonių.

Židinys su kapsule yra išskirtinės dizaino ir funkcionalumo kombinacijos pavyzdys. Tai puiki alternatyva tradiciniams židiniams, kuriuos galima lengvai įrengti namuose ar apartamentuose.


Židinio su kapsule įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Židinių montavimas,statyba, židiniai su ortakine šildymo sistema, lauko židiniai, kapsulės su vandens kontūru. Termo zidiniai ir krosnys islaikancios siluma /pasibaigus degimui / iki 6-9 val....
Kauno raj.
€ 40.00/val
Fumat, MB Vidutinė rinkos kaina
+ Židinių montavimas + Krosnelių pajungimas + Kaminų montavimas
Kaune (Šančiai)
€ 20.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Šildoma Senele krosnelems Tinka bet kuriai Jusu pasirinktai krosnelei. Akumuliuoja, kaupia ir spinduliuoja šiluma.Veikia kaip krosnis. Galima jungti prie jau veikiancios krosneles - akumuliuosite (kaupsite)...
Visuose miestuose
€ 800.00 - 1450.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Židiniu (ugniakuru),šilumą akumuliuojančių krosnių,krosnelių,koklinių krosnių,kaminų įdėklų,dūmtraukių montavimas ir pardavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Vinco židiniai Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius statau ir mūriju vidaus ir lauko židinius, aukurus (mangalus), picos kepimo krosnis, kaukazietiškas lauko krosnis - tandirus, daugiafunkcinius lauko židinius, atramines lauko...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, NIROMA Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės nestandartinių židinių statyboje. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą - nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio statybos ir montavimo darbų su pilna apdaila. Pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Statome naujus židinius ir renovuojame senus. Montuojame orinį šildymą, o kaimo turizmo sodybose galime sumontuoti židinius, galinčius šildyti konvekcijos ir/arba akumuliaciniu principu. Židinio konstrukcijas montuojame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame židinius ir pajungiame krosneles. Mūsų specialistai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą, parengs projektą, apskaičiuos ir sukomplektuos visas medžiagas ir gaminius, reikalingus židinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo it įrengimo paslaugas. Atliksime apdailos darbus Jūsų pasirinktomis medžiagomis, sumontuosime kaminą. Galime pasiūlyti „TONA“ bei „Schiedel“ kaminus ir kaminų sistemas. Parduodame ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo, statybos ir montavimo paslaugas. Išvedžiojame karšto oro šildymo ortakius, montuojame įdėklus ir kaminus, montuojame ir pajungiame kapsules. Atliekame apdailą Jūsų pasirinktomis medžiagomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip vyksta židinio su kapsule įrengimas


Kapsuliniai židiniai yra itin patrauklūs ir modernūs, tačiau daugelis žmonių gali nežinoti, kaip vyksta šių židinių įrengimas. Paaiškinsime židinio su kapsule įrengimo procesą.

Pirmas žingsnis, planuojant židinio su kapsule įrengimą, yra nustatyti optimalią židinio vietą. Svarbu atsižvelgti į patalpos architektūrą, sienų konstrukciją ir kitus esminius veiksnius. 

Norint įrengti židinį su kapsule, reikia atlikti tam tikrus statybos darbus. Tai apima tinkamo dydžio angos iškirtimą sienoje, kuriame bus įrengtas židinys, ir paruošiamuosius darbus aplinkinėje erdvėje. 

Montavimo procesas. Židinio su kapsule montavimo procesas yra techniškai sudėtingas ir reikalauja specialių įrankių ir žinių. Montuojant kapsulinį židinį, svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir saugumo reikalavimų. 

Židinys su kapsule ne tik suteiks jūsų namams elegantiškumo ir šilumos, bet ir taps funkcionalia interjero dalimi. Galite pasirinkti iš skirtingų dizaino ir spalvų variantų, kad židinys puikiai įsilietų į jūsų namų aplinką. 


Židinio su kapsule privalumai


Kapsuliniai židiniai yra vis labiau populiarėjantis pasirinkimas dėl jų išskirtinio dizaino ir funkcionalumo. Pagrindiniai židinio su kapsule privalumai.

Modernus dizainas. Židinio su kapsule dizainas paprastai yra modernus, minimalistiškas ir pritaikomas prie įvairių interjero stilių. Tai puiki galimybė pridėti elegancijos ir šilumos jūsų namams ar apartamentui.

Efektyvus šildymas. Kapsuliniai židiniai naudoja naujausias technologijas, kad užtikrintų efektyvų šildymą. Tai reiškia, kad šis židinys suteiks daugiau šilumos ir tuo pačiu sumažins jūsų šildymo sąskaitas.

Patogumas ir valdymo lengvumas. Židinio su kapsule valdymas yra itin patogus ir paprastas. Dauguma šių židinių turi nuotolinio valdymo sistemą, leidžiančią reguliuoti temperatūrą ir deginimo intensyvumą.

Židinio saugumas. Kapsuliniai židiniai yra saugūs naudoti, nes jie dažnai turi uždarą degimo kameros sistemą, kuri neleidžia kibirkštims ir ugniai patekti į išorę. Taip pat dauguma židinių yra aprūpinti automatinės užsidegimo ir užgesinimo funkcijomis.

 Apsaugos nuo anglies monoksido sistema. Dauguma modernių kapsulinių židinių turi specialią apsaugą nuo anglies monoksido, kuri užtikrina jūsų ir jūsų artimųjų saugumą.

Atmosfera ir jaukumas. Kapsuliniai židiniai sukuria ypatingą atmosferą ir jaukumą jūsų namuose. Jūs galėsite mėgautis romantiškais vakarais šiltoje ir jaukioje aplinkoje.


Židinio su kapsule įrengimas www.Paslaugos24.lt


Ieškote patikimos platformos, kurioje galite rasti patikimus židinio su kapsule įrengimo darbų specialistus? Tuomet apsilankykite www.Paslaugos24.lt. Ši vartotojams draugiška internetinė paslaugų platforma supaprastina vietinių specialistų paiešką ir įdarbinimą. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

Įveskite savo buvimo vietą: Nurodykite savo vietą, kad rastumėte vietinius paslaugų teikėjus, aptarnaujančius jūsų regioną.

Aprašykite problemos esmę: Pateikite trumpą norimos paslaugos aprašymą.

Gaukite kainos pasiūlymus: Gaukite kainos pasiūlymus iš kelių specialistų, kad galėtumėte palyginti kainas ir paslaugas.

Pasirinkite: Pasirinkite specialistą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus, ir įdarbinkite jį įrengti židinį su kapsule.


Židinio su kapsule įrengimo kaina


Židinio su kapsule įrengimo kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant židinio dydį, pasirinktas medžiagas ir montavimo darbų sudėtingumą. Tačiau reikėtų atsiminti, kad tai yra ilgalaikė investicija į jūsų namus ar apartamentus. Šilti, jaukūs ir modernūs kapsuliniai židiniai sukurs jums ypatingą atmosferą ir pasižymės ilgaamžiškumu.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.