Kai reikia sukurti jaukią ir šiltą atmosferą savo namuose vėsiomis dienomis, židinys visada buvo populiarus pasirinkimas. Tačiau norint užtikrinti, kad šiltas oras efektyviai cirkuliuotų visoje jūsų gyvenamojoje patalpoje, būtina tinkamai įrengti židinį.

Židinio ortakių išvedžiojimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Židinių montavimas,statyba, židiniai su ortakine šildymo sistema, lauko židiniai, kapsulės su vandens kontūru. Termo zidiniai ir krosnys islaikancios siluma /pasibaigus degimui / iki 6-9 val....
Kauno raj.
€ 40.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Šildoma Senele krosnelems Tinka bet kuriai Jusu pasirinktai krosnelei. Akumuliuoja, kaupia ir spinduliuoja šiluma.Veikia kaip krosnis. Galima jungti prie jau veikiancios krosneles - akumuliuosite (kaupsite)...
Visuose miestuose
€ 800.00 - 1450.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Židiniu (ugniakuru),šilumą akumuliuojančių krosnių,krosnelių,koklinių krosnių,kaminų įdėklų,dūmtraukių montavimas ir pardavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Vinco židiniai Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius statau ir mūriju vidaus ir lauko židinius, aukurus (mangalus), picos kepimo krosnis, kaukazietiškas lauko krosnis - tandirus, daugiafunkcinius lauko židinius, atramines lauko...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, NIROMA Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės nestandartinių židinių statyboje. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą - nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio statybos ir montavimo darbų su pilna apdaila. Pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Statome naujus židinius ir renovuojame senus. Montuojame orinį šildymą, o kaimo turizmo sodybose galime sumontuoti židinius, galinčius šildyti konvekcijos ir/arba akumuliaciniu principu. Židinio konstrukcijas montuojame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame židinius ir pajungiame krosneles. Mūsų specialistai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą, parengs projektą, apskaičiuos ir sukomplektuos visas medžiagas ir gaminius, reikalingus židinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo it įrengimo paslaugas. Atliksime apdailos darbus Jūsų pasirinktomis medžiagomis, sumontuosime kaminą. Galime pasiūlyti „TONA“ bei „Schiedel“ kaminus ir kaminų sistemas. Parduodame ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo, statybos ir montavimo paslaugas. Išvedžiojame karšto oro šildymo ortakius, montuojame įdėklus ir kaminus, montuojame ir pajungiame kapsules. Atliekame apdailą Jūsų pasirinktomis medžiagomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Gintaro židiniai Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame židinius, krosnis, duonkepes, virykles su šildoma sienele ir kaminus. Darbams atlikti naudojame įvairias medžiagas - koklius, plytas, akmenis ir kt. Atliekame įvairaus tipo židinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Židinio ortakių išvedžiojimas - kas tai?


Židinio ortakiai, taip pat žinomi kaip židinio ventiliacija arba židinio šilumos paskirstymo sistema, yra metodas, naudojamas optimizuoti židinio šiluminę galią. Tai apima ortakių arba kanalų naudojimą, kad židinio generuojamas šiltas oras būtų efektyviai ir tolygiai paskirstytas įvairiose jūsų namų vietose. Tikslas yra maksimaliai padidinti šildymo efektyvumą ir sumažinti šilumos nuostolius, kad jūsų židinys taptų ne tik židiniu, bet ir praktišku ir efektyviu šildymo sprendimu.


Kaip vyksta židinio ortakių išvedžiojimas?


Židinio ortakių išvedžiojimas yra gerai suplanuotas ir kruopštus procesas. Suskirstykime jį į etapus, kad suprastume, kaip tai daroma:

Įvertinimas ir planavimas: profesionalūs technikai pradeda vertindami jūsų židinį ir jūsų namų išplanavimą. Jie nustato geriausias kanalų ir grotelių vietas, atsižvelgdami į tokius veiksnius kaip patalpų dydis, esamos sistemos ir galimas kliūtis.

Šilumokaičio montavimas: Šilumokaitis montuojamas židinio viduje, kad gautų šilumą iš liepsnos. Tai užtikrina, kad šiltas oras būtų efektyviai nukreipiamas į kanalus paskirstymui.

Ortakių montavimas: Įdėjus šilumokaitį, įrengiamas ortakis, skirtas prijungti židinį prie grotelių, esančių skirtingose ​​jūsų namų vietose. Ortakiai yra kruopščiai izoliuoti, kad būtų išvengta šilumos nuostolių transportavimo metu.

Grotelių išdėstymas: Grotelės yra strategiškai išdėstytos sienose, lubose ar grindyse, kad šiltas oras įeitų į patalpas, kuriose reikia šildymo.

Testavimas ir reguliavimas: po įdiegimo sistema kruopščiai patikrinama, siekiant užtikrinti, kad ji veiktų efektyviai. Technikai atlieka reikiamus pakeitimus, kad optimizuotų veikimą ir oro srautą.


Židinio ortakių išvedžiojimo paslaugos


Židinio ortakių išvedžiojimo paslaugos gali būti:

Konsultacija ir planavimas: Pradedama nuo konsultacijos, kurioje technikai aptaria jūsų poreikius ir reikalavimus. Po to planuojama ortakių sistema, nustatant tinkamą vamzdžių trasavimą.

Šilumokaičio montavimas: Po planavimo, į židinį montuojamas šilumokaitis, kad būtų sugauta iš židinio išsiskirianti šiluma.


Vamzdyno montavimas: Baigus montuoti šilumokaitį, instaliuojamas vamzdynas, kuris jungia židinį su šilumos išvedimo angomis skirtingose namų vietose.

Šilumos išvedimo angų montavimas: Baigus sumontuoti vamzdyną, įrengiamos šilumos išmetimo angos, kad šiluma galėtų pasklisti po namų erdve.

Testavimas ir derinimas: Po visų komponentų montavimo, sistema yra išbandoma ir sureguliuojama, siekiant užtikrinti optimalų šilumos paskirstymą.


Židinio ortakių išvedžiojimo kaina


Židinio ortakių išvedžiojimo kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių. Štai keletas pagrindinių aspektų, turinčių įtakos kainodarai:

Namo dydis ir išdėstymas: Jūsų namo dydis ir jo išdėstymas turi lemiamą reikšmę nustatant ortakių ilgį ir sudėtingumą, o tai turi tiesioginės įtakos sąnaudoms.

Medžiagos pasirinkimas: ortakiams naudojamų medžiagų tipas ir kokybė gali turėti įtakos bendroms išlaidoms. Aukštos kokybės, patvarios medžiagos gali būti brangesnės.

Darbas ir montavimas: montavimą atliekančių technikų žinios ir patirtis gali turėti įtakos darbo sąnaudoms.

Papildomi komponentai: jei jūsų kanalų sistemai reikia papildomų komponentų, tokių kaip stulpeliai ar grotelės, tai padidins bendras išlaidas.

Židinio ortakių išvedžiojimo kaina gali svyruoti nuo šimtų iki tūkstančių eurų, priklausomai nuo aukščiau paminėtų veiksnių. Norint sukurti realų biudžetą, labai svarbu gauti kainas iš patikimų rangovų ir atsižvelgti į visas galimas papildomas išlaidas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.