Židinių darbai

Židinių darbai namuose turi ypatingą reikšmę, kuriant šiltą ir jaukią atmosferą. Žinodami, kur kreiptis pagalbos, kaip pasirinkti tinkamus specialistus ir suprasdami įvairias teikiamas paslaugas, galite drąsiai pradėti savo židinio projektą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Židinių montavimas,statyba, židiniai su ortakine šildymo sistema, lauko židiniai, kapsulės su vandens kontūru. Termo zidiniai ir krosnys islaikancios siluma /pasibaigus degimui / iki 6-9 val....
Kauno raj.
€ 40.00/val
Fumat, MB Vidutinė rinkos kaina
+ Židinių montavimas + Krosnelių pajungimas + Kaminų montavimas
Kaune (Šančiai)
€ 20.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Šildoma Senele krosnelems Tinka bet kuriai Jusu pasirinktai krosnelei. Akumuliuoja, kaupia ir spinduliuoja šiluma.Veikia kaip krosnis. Galima jungti prie jau veikiancios krosneles - akumuliuosite (kaupsite)...
Visuose miestuose
€ 800.00 - 1450.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Židiniu (ugniakuru),šilumą akumuliuojančių krosnių,krosnelių,koklinių krosnių,kaminų įdėklų,dūmtraukių montavimas ir pardavimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Vinco židiniai Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius statau ir mūriju vidaus ir lauko židinius, aukurus (mangalus), picos kepimo krosnis, kaukazietiškas lauko krosnis - tandirus, daugiafunkcinius lauko židinius, atramines lauko...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, NIROMA Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės nestandartinių židinių statyboje. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą - nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio statybos ir montavimo darbų su pilna apdaila. Pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Statome naujus židinius ir renovuojame senus. Montuojame orinį šildymą, o kaimo turizmo sodybose galime sumontuoti židinius, galinčius šildyti konvekcijos ir/arba akumuliaciniu principu. Židinio konstrukcijas montuojame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame židinius ir pajungiame krosneles. Mūsų specialistai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą, parengs projektą, apskaičiuos ir sukomplektuos visas medžiagas ir gaminius, reikalingus židinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo it įrengimo paslaugas. Atliksime apdailos darbus Jūsų pasirinktomis medžiagomis, sumontuosime kaminą. Galime pasiūlyti „TONA“ bei „Schiedel“ kaminus ir kaminų sistemas. Parduodame ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo, statybos ir montavimo paslaugas. Išvedžiojame karšto oro šildymo ortakius, montuojame įdėklus ir kaminus, montuojame ir pajungiame kapsules. Atliekame apdailą Jūsų pasirinktomis medžiagomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Į ką kreiptis židinio darbams atlikti?


Kai kalbame apie židinio projektus, svarbu pasirinkti tinkamą pagalbą. Galbūt kyla klausimas, kurie specialistai gali užtikrinti patikimas paslaugas ir ekspertinį vadovavimą. Štai geriausi variantai:

Židinių statybos specialistai. Židinių statybos specialistai yra profesionalūs ekspertai, puikiai išmanantys židinių darbus. Jie turi žinių ir įgūdžių, kad galėtų tvarkingai įrengti židinius, atlikti remontus ir prižiūrėti jų veikimą. 

Namų remonto kompanijos. Daugelis namų remonto kompanijų siūlo židinių darbus kaip vieną iš savo paslaugų. Bendradarbiaudami su šiomis įmonėmis, galėsite pasinaudoti ne tik židinių darbais, bet ir kitais namų projektų sprendimais.

Židinių gamintojai. Jei planuojate įrengti naują židinį, rekomenduojama kreiptis į židinių gamintojus. Jie gali patarti, kokią židinio rūšį pasirinkti ir rekomenduoti įgaliotus specialistus..


Kaip pasirinkti tinkamus specialistus židinio darbams atlikti?


Tam, kad jūsų židinio projektas būtų sėkmingas, svarbu pasirinkti tinkamus specialistus. Štai keletas svarbių patarimų:

Visada patikrinkite specialistų kvalifikaciją ir patirtį, su kuriais ketinate dirbti. Ieškokite sertifikatų ir licencijų, patvirtinančių jų žinias apie židinių darbus.

Skaitykite atsiliepimus. Klientų atsiliepimai internete suteikia vertingų žinių apie specialistų teikiamų paslaugų kokybę. Ieškokite patikimų platformų, kur galite perskaityti klientų nuomones ir įvertinti specialistų reputaciją.

Prašykite kainos pasiūlymų ir lyginkite. Prieš priimdami galutinį sprendimą, paprašykite kainos pasiūlymų iš kelių židinių specialistų. Lygindami kainas, paslaugas ir garantijas, galėsite priimti sprendimą, atitinkantį jūsų biudžetą ir poreikius.

Vertinkite klientų aptarnavimą. Įvertinkite potencialių specialistų bendravimo stilių ir atsakomybę. Įmonė, kuri vertina klientų aptarnavimą, tikėtina, greitai atsilieps į jūsų klausimus ir dirbs su jumis sąmoningai.


Židinio darbų atlikimo paslaugos


Židinių darbai apima įvairias paslaugas, kurios tenkina jūsų individualius poreikius. Čia yra pagrindinės židinio specialistų teikiamos paslaugos:

 Židinių įrengimas. Jei norite įsirengti židinį savo namuose, profesionalūs specialistai padės jums nuo pat pradžių iki galo. Jie padės pasirinkti tinkamą židinio rūšį, užtikrins tinkamą vėdinimą ir saugumą bei atliks visus būtinus darbus.

Židinių atnaujinimas. Namų šeimininkams, turintiems senus židinius, atnaujinimas ir modernizavimas gali suteikti naują gyvenimą jau esantiems židiniams. Specialistai gali atnaujinti dizainą, pakeisti pažeistas dalis ir pagerinti židinio veikimą.

Kaminų valymas ir tikrinimas. Reguliarus kaminų valymas ir tikrinimas yra būtinas, norint išlaikyti saugų ir veiksmingą židinį. Patyrę specialistai pašalins sukauptą kaminų kietųjų dalelių sluoksnį, nustatys potencialius defektus ir atliks būtinus remontus.

Židinio aksesuarai ir priedai. Norint padaryti židinį patraukliu akcentu namuose, galite įsigyti įvairių priedų ir aksesuarų. Specialistai gali patarti ir įrengti įvairius elementus, tokius kaip židinio lentynos, durys, ekranai ir medžio papuošalai.


Židinio darbų atlikimo kaina


Židinių darbų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip projekto apimtis, židinio rūšis, naudojamos medžiagos ir specialistų honorarai. Čia pateikiame kainos aspektų apžvalgą:

Židinio rūšis. Židinio rūšis ženkliai įtakoja kainą. Medžiu kūrenamų židinių įrengimas paprastai yra pigesnis, o dujinių ir elektrinių židinių įsigijimo kaina gali būti didesnė.

Medžiagos ir dizainas. Medžiagų kokybė ir dizaino sudėtingumas daro įtaką bendrai kainai. Sudėtingi dizainai ar aukštos kokybės medžiagos gali padidinti išlaidas.

Darbo ir specialistų apmokėjimas. Darbo ir specialistų mokėjimai skiriasi priklausomai nuo jų paslaugų kainodaros. Palyginę įvairių specialistų pasiūlymus, galėsite rasti optimalų santykį tarp kainos ir kokybės.

Papildomi priedai. Jei pasirenkate papildomus aksesuarus ar patobulinimus, pvz., specialius lentynas ar ekranus, nepamirškite priderinti biudžetą prie šių išlaidų.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.