Židinių apdaila yra vienas iš puikiausių būdų pridėti jaukumo savo namams. Skirtingi židinių apdailos sprendimai suteikia galimybę individualizuoti interjerą ir sukurti jums tinkančią atmosferą.

Židinių apdaila

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Fumat, MB Vidutinė rinkos kaina
+ Židinių montavimas + Krosnelių pajungimas + Kaminų montavimas
Kaune (Šančiai)
€ 20.00/val
Termožidiniai Vidutinė rinkos kaina
Šildoma Senele krosnelems Tinka bet kuriai Jusu pasirinktai krosnelei. Akumuliuoja, kaupia ir spinduliuoja šiluma.Veikia kaip krosnis. Galima jungti prie jau veikiancios krosneles - akumuliuosite (kaupsite)...
Visuose miestuose
€ 800.00 - 1450.00/val
IV, Vinco židiniai Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius statau ir mūriju vidaus ir lauko židinius, aukurus (mangalus), picos kepimo krosnis, kaukazietiškas lauko krosnis - tandirus, daugiafunkcinius lauko židinius, atramines lauko...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, NIROMA Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės nestandartinių židinių statyboje. Savo klientams siūlome pilną paslaugų kompleksą - nuo idėjos, projektavimo iki originalaus židinio statybos ir montavimo darbų su pilna apdaila. Pagal...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Statome naujus židinius ir renovuojame senus. Montuojame orinį šildymą, o kaimo turizmo sodybose galime sumontuoti židinius, galinčius šildyti konvekcijos ir/arba akumuliaciniu principu. Židinio konstrukcijas montuojame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame židinius ir pajungiame krosneles. Mūsų specialistai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią šildymo sistemą, parengs projektą, apskaičiuos ir sukomplektuos visas medžiagas ir gaminius, reikalingus židinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo it įrengimo paslaugas. Atliksime apdailos darbus Jūsų pasirinktomis medžiagomis, sumontuosime kaminą. Galime pasiūlyti „TONA“ bei „Schiedel“ kaminus ir kaminų sistemas. Parduodame ir...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame židinių projektavimo, statybos ir montavimo paslaugas. Išvedžiojame karšto oro šildymo ortakius, montuojame įdėklus ir kaminus, montuojame ir pajungiame kapsules. Atliekame apdailą Jūsų pasirinktomis medžiagomis...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Gintaro židiniai Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame židinius, krosnis, duonkepes, virykles su šildoma sienele ir kaminus. Darbams atlikti naudojame įvairias medžiagas - koklius, plytas, akmenis ir kt. Atliekame įvairaus tipo židinių...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Statau įvairių tipų židinius nuo tradicinių iki moderniausių.
Kauno raj., Kiti miestai
€ 1.00/val

Koks židinių apdailos pasirinkimas populiariausias?


Židinys yra daugiau nei paprasčiausia šildymo priemonė. Tai gali būti jūsų namų dėmesio taškas ir suteikti nepakartojamą jaukumo pojūtį. Yra daugybė židinių apdailos variantų, bet kokie yra populiariausi?

Marmuro apdaila - prabangus ir išskirtinis pasirinkimas. Marmuras yra laikomas prabangos simboliu ir suteikia patikimo ir švelnaus grožio židiniui. Jis pasižymi unikaliomis spalvomis ir raštais, todėl jūsų židinys taps išskirtinis ir išskirtinis.

Rudos plytelės - modernus ir natūralus stilius. Rudos plytelės židiniui suteikia modernų ir natūralų stilių. Jos puikiai tinka minimalistiniam ar ekologiškam interjerui, suteikdamos gamtos akcentą.

Granito apdaila - išliekantis ir patvarus pasirinkimas. Granitas yra vienas iš patvariausių židinių apdailos variantų. Tai atspari dėvėjimui ir šilumai medžiaga, todėl jūsų židinys išliks nepakitęs daugelį metų.

Plytelių mozaika - kūrybiškas ir įspūdingas dizainas. Plytelių mozaika suteikia galimybę išreikšti savo kūrybiškumą ir sukurti įspūdingą dizainą židiniui. Šis sprendimas puikiai tinka meno mėgėjams.


Židinio apdailos plytelėmis privalumai


Židinio apdailai naudojamos plytelės turi daugybę privalumų, kurie daro šią apdailos formą labai populiarų tarp namų savininkų.

Išskirtinis dizainas ir spalvų įvairovė. Židinio plytelės yra įvairių formų ir spalvų ir dizaino. Tai leidžia lengvai pritaikyti židinio apdailą prie savo interjero stiliaus ir nuotaikos.

Atsparumas šilumai ir dėvėjimuisi. Plytelės yra atsparios aukštai šilumai ir dėvėjimuisi, todėl jos išliks nepakitusios ir nepakenks apdailai ilgą laiką.

Lengvas priežiūra ir valymas. Židinio plytelės lengvai valomos ir išlaiko savo pradinį grožį. Pakanka reguliariai jas valyti, kad jos visada atrodytų puikiai.

Aplinkai draugiškos medžiagos. Dauguma židinio apdailos plytelių pagamintos iš natūralių arba atsinaujinančių šaltinių, todėl tai aplinkai draugiškas pasirinkimas.


Židinio apdailos paslaugos


Židinio apdaila yra svarbus etapas, norint sukurti jaukumą ir patogumą savo namuose. Yra įvairių židinio apdailos paslaugų, kiekviena iš jų suteikia unikalią estetiką ir charakterį jūsų interjerui. Štai kelios populiarios židinio apdailos paslaugų rūšys:

Židinio apdailos paslaugos. Židinio apdailos paslaugos yra viena iš populiariausių ir plačiausiai pasirenkamų paslaugų.

Be židinio apdailos kūrimo, specialistai taip pat teikia montavimo ir remonto paslaugas. Tai apima židinio montavimą, atnaujinimą ir remontą, suteikiant jūsų židiniui naują gyvenimą.

Konsultacijos ir dizaino planavimas. Prieš pradėdami židinio apdailos darbus, specialistai gali suteikti konsultacijas ir padėti planuoti dizainą. Tai padeda išsiaiškinti geriausią apdailos sprendimą jūsų namams.

Židinio apdailos priežiūra ir valymas. Židinio apdaila reikalauja reguliarios priežiūros ir valymo, kad išliktų tvarkinga ir graži. Specialistai gali suteikti patarimų ir pasiūlyti tinkamus valymo metodus.

Projektavimo ir vizualizacijos paslaugos. Norint įsivaizduoti galutinį židinio dizainą, specialistai gali suteikti projektavimo ir vizualizacijos paslaugas. Tai padeda geriau suprasti, kaip atrodys jūsų židinio apdaila.

Židinio apdailos montavimas gali būti sudėtingas ir reikalaujantis specialių įgūdžių užduotis. Todėl daugelis žmonių renkasi pasitelkti specialistus, kurie suteikia profesionalias židinio apdailos paslaugas.


Židinio apdaila su www.Paslaugos24.lt


Ieškote patikimos platformos, kurioje galite rasti patikimus židinio apdailos darbų specialistus? Tuomet apsilankykite www.Paslaugos24.lt. Ši vartotojams draugiška internetinė paslaugų platforma supaprastina vietinių specialistų paiešką ir įdarbinimą. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

Įveskite savo buvimo vietą: Nurodykite savo vietą, kad rastumėte vietinius paslaugų teikėjus, aptarnaujančius jūsų regioną.

Aprašykite problemos esmę: Pateikite trumpą norimos paslaugos aprašymą.

Gaukite kainos pasiūlymus: Gaukite kainos pasiūlymus iš kelių specialistų, kad galėtumėte palyginti kainas ir paslaugas.

Pasirinkite: Pasirinkite specialistą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus, ir įdarbinkite jį židinio apdailos darbų atlikimui.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.