Saulės kolektoriai

Šiandieniame pasaulyje, kai aplinkosaugos klausimai yra svarbesni nei bet kada anksčiau, atsinaujinančios energijos šaltiniai tampa esminiais tvariai ateičiai. Viena tokių ekologiškų technologijų yra vis labiau populiarėjantys saulės kolektoriai.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, VANDORAS Vidutinė rinkos kaina
Įvairaus tipo saulės kolektoriai leidžia gauti saulės energiją, kuri pagrinde naudojama vandeniui šildyti, kas ypatingai aktualu vasaros laikotarpiui, kai yra pastebimas maksimalus saulės aktyvumas ir...
Šiaulių raj.
€ 1.00/1 modulis
IĮ, MANSANAS Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorius – įrenginys, naudojamas saulės energijos, pernešamos matomąja šviesa ir infraraudonaisiais spinduliais, surinkimui. Saulės kolektoriai naudojami karštam vandeniui ruošti, patalpoms ir baseinams šildyti. Saulės...
Vilniaus raj.
€ 1.00/1 modulis
UAB, SVEO GRUPĖ Vidutinė rinkos kaina
Atstovaujame Slovakų kompaniją "Thermosolar", kuri gamina saulės kolektorius, skirtus ruošti karštam vandeniui. Prekiaujame saulės kolektoriais bei jų sistemos dalimis, patys montuojame, prižiūrime sumontuotas sistemas. Šiuo...
Visuose miestuose
€ 22.00/1 modulis
UAB, BREMENA Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorių sistema – tai kur kas daugiau nei tik saulės energijos naudojimas. Ji yra efektyvi, ilgaamžiška ir išsiskiria dideliu naudingumo koeficientu. Saulės kolektorių sistema...
Tauragėje
€ 1.00/1 modulis
Algirdas Avyžius Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorius – įrenginys, naudojamas saulės energijos, pernešamos matomąja šviesa ir infraraudonaisiais spinduliais, surinkimui. Saulės kolektoriai naudojami karštam vandeniui ruošti, patalpoms ir baseinams šildyti
Klaipėdoje
€ 1.00/1 modulis
UAB, ELATERMA Vidutinė rinkos kaina
Šiuo metu efektyviausias tiesioginio šildymo metodas stikliniai vamzdeliniai saulės kolektoriai.Tai įrenginys, panašus į buitinį vakuuminį termosą,tik jo veidrodinis paviršius padengtas keliais šilumą ir šviesą absuorbuojančių...
Kaune
€ 1.00/1 modulis
UAB, CIGLIDA Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektoriai tai vandens šildymo sistemos, kurios integruojamos į pastatus norint ruošti karštą vandenį ar padengti šilumos nuostolius pastate. Plačiai naudojami visame pasaulyje, saulės kolektorių...
Vilniuje
€ 1.00/1 modulis
UAB, TERMOSERVISAS Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektoriai. Saulės energijos naudojimas vandens šildymui taupo naftos ir dujų išteklius. Kuo mažiau naudojama iškastinio kuro, tuo mažesnė teršalų emisija į atmosferą ir geresnės...
Klaipėdoje
€ 1.00/1 modulis
UAB, SOLARAS Vidutinė rinkos kaina
Terminiai saulės kolektoriai. Saulės spinduliai, per kolektoriuje cirkuliuojantį šilumnešį, šilumą perduoda į vandens talpyklą. Gali būti naudojami karšto vandens ruošimui, patalpų bei baseinų šildymui. Fotoelektros...
Trakuose
€ 1.00/1 modulis
PLUMBING Vidutinė rinkos kaina
Dirbame su saulės kolektoriais, montuojame ir paleidžiame pilną šildomąją vandens sistemą. Mūsų įrenginėjamos saulės kolektorių sistemos padengia apie 60 proc. šilumos energijos poreikių karštam vandeniui...
Vilniuje
€ 1.00/1 modulis

Saulės kolektorių privalumai


Saulės kolektoriai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie tampa patrauklia alternatyva tradiciniams energijos šaltiniams. Štai keletas pagrindinių privalumų:

Saugo aplinką: Saules energijos naudojimas yra ekologiškas ir nekenksmingas aplinkai. Naudojant saulės kolektorius, mažėja teršalų emisija ir neigiamas poveikis klimatui.

Nemokama energija: Saules šviesa yra nemokama ir visur prieinama. Saules kolektoriai leidžia nemokamai pasinaudoti saulės energija.

Mažesnės energijos sąskaitos: Naudojant saulės kolektorius, galima sumažinti energijos sąskaitas, nes namuose ar versle galima gauti nemokamą energiją iš saulės.

Ilgaamžiškumas: Kolektorių gamybai naudojami aukštos kokybės medžiagos, todėl jie gali tarnauti ilgą laiką be reikiamų pakeitimų.

Finansinės paskatos: Kai kuriose šalyse ir regionuose vyriausybė teikia finansines paskatas arba mokesčių lengvatas tiems, kurie įdiegia saulės kolektorius.

Nepriklausomybė nuo energijos tiekėjų: Naudojantis saulės energija, sumažėja priklausomybė nuo tradicinių energijos tiekėjų ir energijos kainų nepastovumo.

Tvarus sprendimas: Saules energija yra begalinė ir tvariai palaiko mūsų energijos poreikius.


Saulės kolektoriai - kas tai?


Saulės kolektoriai veikia keisdami saulės energiją į šilumą ir elektrą. Šie kolektoriai yra pagaminti iš specialių medžiagų, kurios sugeria saulės šviesą ir įkaista. Juose yra varinis arba aliuminio vamzdis, kuris yra užpildytas vandeniu arba šilumos nešikliu. Kai saulės šviesa krinta ant kolektoriaus, vanduo arba šilumos nešiklis įšyla, šilumos energija paskui perduodama šildytuvui, kuris šildo kasdieninėms reikmėms naudojamą vandenį.

Be šilumos kolektorių, yra ir saulės kolektorių, kurie gali generuoti elektros energiją. Šie kolektoriai yra sudaryti iš fotoelementų, kurie sugeria saulės šviesą ir konvertuoja ją į elektros energiją. Ši elektros energija gali būti naudojama tiek namų ūkiuose, tiek pramonėje, taip pat gali būti perduodama į elektros tinklą.


Saulės kolektorių kaina


Vienas iš svarbiausių klausimų, susijusių su saulės kolektoriais, yra jų kaina. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip kolektorių tipas, dydis, efektyvumas ir montavimo sąnaudos.

Įsigyjant saulės kolektorius, svarbu atsižvelgti į jų efektyvumą ir kokybę. Pigesni kolektoriai gali būti mažiau efektyvūs ir greičiau sugesti. Ilguoju laikotarpiu kokybiški saulės kolektoriai gali sutaupyti daugiau pinigų energijai.

Norint sužinoti tikslų kainų diapazoną ir galimus finansavimo variantus, geriausia kreiptis į vietinį saulės kolektorių tiekėją arba specialistą. Jie padės nustatyti jūsų poreikius ir pateiks pasiūlymus, atitinkančius jūsų biudžetą.


Saulės kolektorių montavimo paslaugos


Saulės kolektorių montavimas yra sudėtingas procesas, kurį geriausia palikti profesionalams. Montavimo paslaugos apima visą kolektoriaus įrengimo procesą, pradedant nuo tinkamo vietos pasirinkimo, galutinio montavimo, prijungimo prie elektros tinklo ir kitų techninių detalių.

Montavimui reikalinga tinkama įranga ir techninė įranga, taip pat įgūdžiai ir žinios apie saulės kolektorių veikimą. Pasitikėdami profesionaliais montavimo specialistais, galite būti tikri, kad jūsų saulės kolektoriai bus tvarkingai ir efektyviai įrengti.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.