Saulės kolektorių montavimas yra vienas iš tvariausių būdų gauti energiją iš saulės spinduliavimo. Šis proceso etapas yra nepaprastai svarbus siekiant efektyviai panaudoti saulės energiją ir sumažinti energijos sąnaudas.


Saulės kolektorių montavimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, VANDORAS Vidutinė rinkos kaina
Įvairaus tipo saulės kolektoriai leidžia gauti saulės energiją, kuri pagrinde naudojama vandeniui šildyti, kas ypatingai aktualu vasaros laikotarpiui, kai yra pastebimas maksimalus saulės aktyvumas ir...
Šiaulių raj.
€ 1.00/1 modulis
UAB, ŠVARI ENERGIJA Vidutinė rinkos kaina
Tiekiame saulės kolektorius, saulės baterijas, vandens šildytuvus, šilumos siurblius ir kitus įrenginius šildymui ir elektrai namuose. Mūsų tiekiami U-Pipe saulės kolektoriai efektyviai dirba visus metus,...
Visuose miestuose
€ 210.00/1 modulis
Mindaugas Vidutinė rinkos kaina
Montuojame įvairių tipų saulės kolektorius ir sistemas.Prijungiame saulės kolektorių valdiklius ir automatiką.integruojame saulės kolektorius į bendrą namo šilumos ūkio sistemą.Pajungiame saulės tūrinius vandens šildytuvus (boilerius)...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "EV Sprendimai" Vidutinė rinkos kaina
Saulės šviesos elektrinę galima statyti tiek ant pastato stogo, tiek ant žemės paviršiaus.Fotomoduliai gali būti montuojami ir vietoj stogo dangos ar apdailinių medžiagų dengti pastatų...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "Prekursorius" Vidutinė rinkos kaina
Siūlome vakuminius saulės kolektorius (ŠILTO VANDENS RUOŠIMUI). Saulės baterijas (GAMINA ELEKTROS ENERGIJĄ).
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "Alternatyvi energija" Vidutinė rinkos kaina
PLOKŠTIEJI saulės kolektoriai; VAKUUMINIAI vamzdiniai saulės kolektoriai; MODULINIAI saulės kolektoriai skirti didelėms sistemoms; SAULĖS KOLEKTORIAI SU INTEGRUOTA LAUKO TALPA yra nepakeičiamas variantas sodyboms, poilsinėms, ar...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis
UAB "ETS centras" Vidutinė rinkos kaina
Naudodami saulės kolektorius geriamojo vandens pašildymui, sutaupysite iki 70 % metinio energijos poreikio šiltam vandeniui ruošti. Papildomai naudojama dar ir namo šildymui sistema leidžia sutaupyti...
Visuose miestuose
€ 0.29/1 modulis

Saulės kolektorių montavimo privalumai


Saulės kolektorių montavimas turi daugybę privalumų, kuriuos verta išnagrinėti:

Taršos mažinimas: Saulės kolektoriai naudoja natūralų saulės šviesos šaltinį, tad jie yra ekologiški ir nekenkia aplinkai. 

Ilgaamžiškumas: Saulės kolektoriai yra patvarūs ir ilgaamžiai. Kolektorių konstrukcija yra sukurti iš atsparių medžiagų, kurios gali atlaikyti įvairias oro sąlygas, tad galite tikėtis, kad kolektoriai tarnaus daugelį metų.

Mažesnės energijos sąskaitos: Sumontavus saulės kolektorius, galite sumažinti savo elektros energijos sąskaitas, Tai padės jums sutaupyti pinigų ir tuo pačiu prisidėti prie energijos efektyvumo.

Didesnis savarankiškumas: Montuodami saulės kolektorius sumažinsite priklausomybę nuo tradicinių energijos šaltinių. Tai ypač svarbu vietose, kur elektros tiekimas yra nepastovus arba sunkiai prieinamas.

Vertinga investicija: Saulės kolektorių montavimas yra investicija į ateitį. Laikui bėgant, kolektoriai atsiperka, nes sumažės mokėjimai už energiją iš elektros tinklų.


Kas atlieka saulės kolektorių montavimo darbus?


Saulės kolektorių montavimo darbus dažniausiai atlieka specifiškai apmokyti ir įgalioti ekspertai. Tai gali būti:

Inžinieriai: Inžinieriai yra pagrindiniai žmonės, kurie projektuoja saulės kolektorių sistemos išdėstymą ir montavimą. 

Montuotojai: Montuotojai yra specialistai, kurie atlieka tiesioginį saulės kolektorių montavimą ant stogo, fasadų arba kitų panašių paviršių. 

Elektrikai: Elektrikai atsakingi už saulės kolektorių elektros tinklo integraciją. Jie prijungia kolektorius prie jūsų elektros sistemos, užtikrindami optimalų energijos naudojimą ir saugų energijos perdavimą.

Ekspertai energijos efektyvumo srityje: Šie specialistai gali įvertinti jūsų energijos vartojimo modelius ir patarti, kaip dar efektyviau panaudoti išgautą energiją.


Saulės kolektorių montavimas pigiau


Norėdami montuoti saulės kolektorius pigiau, turite atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:

Grąžos laikas: Pirmiausia įvertinkite saulės kolektorių montavimo grąžos laiką. Tai yra laikas, per kurį jūsų investicija į kolektorius atsipirks per elektros energijos sutaupymą. Dažnai investicijos atsiperka per 5-10 metų.

Finansavimo galimybės: Daugelyje šalių yra skatinami ekologiški energijos gamybos projektai, ir galbūt galite gauti finansinę paramą arba mokesčių lengvatas, įdiegdami saulės kolektorius. 

Kainų palyginimas: Palyginkite skirtingų saulės kolektorių tiekėjų kainas. Rinkitės patikimas ir patyrusias kompanijas, tačiau būkite atsargūs su pernelyg žemomis kainomis.

Papildomi energijos taupymo būdai: Prieš montuodami saulės kolektorius, pasitarkite su energijos efektyvumo ekspertais, kaip dar papildomai sutaupyti energiją. Efektyvūs šildymo, vėdinimo ir apšvietimo sprendimai taip pat gali prisidėti prie energijos sąnaudų mažinimo.


Saulės kolektorių montavimo paslaugos


Saulės kolektorių montavimo paslaugos yra svarbus žingsnis, norint įdiegti tvarią energijos gamybą. Pagrindinės, kuriomis galite pasinaudoti:

Saulės kolektorių dizaino ir montavimo paslaugos: Specializuotos kompanijos gali suprojektuoti saulės kolektorių sistemos išdėstymą pagal jūsų poreikius ir atlikti patį montavimą.

Finansinė konsultacija: Jei nežinote, kaip finansuoti saulės kolektorių projektą, galite pasitarti su finansų ekspertais, kurie galės pasiūlyti tinkamiausią finansavimo sprendimą.

Energijos efektyvumo patarimai: Ekspertai gali patarti, kaip efektyviau panaudoti išgautą energiją ir sumažinti visą energijos vartojimą.

Garantinės paslaugos: Patikimos kompanijos dažnai siūlo garantinę priežiūrą ir techninę pagalbą, užtikrinančią kolektorių veikimo efektyvumą.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.