Ar galvojate apie tvarų ir ekologišką būdą gauti energiją savo namams ar verslui? Tai gali būti pasiekiama per saulės kolektorių įrengimą. Saulės kolektoriai yra inovatyvi technologija, kuri paverčia saulės šviesą į naudingą energiją, mažindami priklausomybę nuo tradicinių energijos šaltinių.

Saulės kolektorių įrengimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, VANDORAS Vidutinė rinkos kaina
Įvairaus tipo saulės kolektoriai leidžia gauti saulės energiją, kuri pagrinde naudojama vandeniui šildyti, kas ypatingai aktualu vasaros laikotarpiui, kai yra pastebimas maksimalus saulės aktyvumas ir...
Šiaulių raj.
€ 1.00/1 modulis
IĮ, MANSANAS Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorius – įrenginys, naudojamas saulės energijos, pernešamos matomąja šviesa ir infraraudonaisiais spinduliais, surinkimui. Saulės kolektoriai naudojami karštam vandeniui ruošti, patalpoms ir baseinams šildyti. Saulės...
Vilniaus raj.
€ 1.00/1 modulis
UAB, SVEO GRUPĖ Vidutinė rinkos kaina
Atstovaujame Slovakų kompaniją "Thermosolar", kuri gamina saulės kolektorius, skirtus ruošti karštam vandeniui. Prekiaujame saulės kolektoriais bei jų sistemos dalimis, patys montuojame, prižiūrime sumontuotas sistemas. Šiuo...
Visuose miestuose
€ 22.00/1 modulis
UAB, BREMENA Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorių sistema – tai kur kas daugiau nei tik saulės energijos naudojimas. Ji yra efektyvi, ilgaamžiška ir išsiskiria dideliu naudingumo koeficientu. Saulės kolektorių sistema...
Tauragėje
€ 1.00/1 modulis
Algirdas Avyžius Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektorius – įrenginys, naudojamas saulės energijos, pernešamos matomąja šviesa ir infraraudonaisiais spinduliais, surinkimui. Saulės kolektoriai naudojami karštam vandeniui ruošti, patalpoms ir baseinams šildyti
Klaipėdoje
€ 1.00/1 modulis
UAB, ELATERMA Vidutinė rinkos kaina
Šiuo metu efektyviausias tiesioginio šildymo metodas stikliniai vamzdeliniai saulės kolektoriai.Tai įrenginys, panašus į buitinį vakuuminį termosą,tik jo veidrodinis paviršius padengtas keliais šilumą ir šviesą absuorbuojančių...
Kaune
€ 1.00/1 modulis
UAB, CIGLIDA Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektoriai tai vandens šildymo sistemos, kurios integruojamos į pastatus norint ruošti karštą vandenį ar padengti šilumos nuostolius pastate. Plačiai naudojami visame pasaulyje, saulės kolektorių...
Vilniuje
€ 1.00/1 modulis
UAB, TERMOSERVISAS Vidutinė rinkos kaina
Saulės kolektoriai. Saulės energijos naudojimas vandens šildymui taupo naftos ir dujų išteklius. Kuo mažiau naudojama iškastinio kuro, tuo mažesnė teršalų emisija į atmosferą ir geresnės...
Klaipėdoje
€ 1.00/1 modulis
UAB, SOLARAS Vidutinė rinkos kaina
Terminiai saulės kolektoriai. Saulės spinduliai, per kolektoriuje cirkuliuojantį šilumnešį, šilumą perduoda į vandens talpyklą. Gali būti naudojami karšto vandens ruošimui, patalpų bei baseinų šildymui. Fotoelektros...
Trakuose
€ 1.00/1 modulis
PLUMBING Vidutinė rinkos kaina
Dirbame su saulės kolektoriais, montuojame ir paleidžiame pilną šildomąją vandens sistemą. Mūsų įrenginėjamos saulės kolektorių sistemos padengia apie 60 proc. šilumos energijos poreikių karštam vandeniui...
Vilniuje
€ 1.00/1 modulis

Kaip įrengiami saulės kolektoriai?


Saulės kolektorių įrengimas yra kruopštus procesas, kuris turėtų būti atliktas tik patyrusių ir sertifikuotų specialistų. Štai kaip paprastai įrengiami saulės kolektoriai:

Vietos parinkimas ir projektavimas: Pirmiausia, inžinieriai lankosi kliento namuose arba įrengimo vietoje, norėdami įvertinti saulės energijos gavimo galimybes. Remiantis šios vietos geografinėmis ir klimatinėmis sąlygomis, jie sukurią kolektorių įrengimo planą.

Stogo arba fasado paruošimas: Jei kolektorius bus montuojamas ant stogo ar fasado, specialistai atlieka būtinus darbus, kad užtikrintų tinkamą paviršiaus būklę ir tvirtumą.

Montavimas: Tikslią kolektorių padėtį ir kampą nustato specialistai, vadovaudamiesi saulės keliavimo kryptimi ir optimaliu efektyvumu. Tada jie saulės kolektorius tvirtina prie stogo arba fasado.

Elektrinių jungčių suvedimas: Kolektorius yra sujungiamas su namų elektros sistema. Šį darbą atlieka elektrikai, užtikrinantys saugų energijos perdavimą.

Testavimas ir patikra: Po montavimo kolektorius yra išbandomas, kad būtų įsitikinta, jog jis veikia tinkamai ir generuoja energiją.

Saulės kolektorių priežiūra: Paslaugų teikėjai gali pasiūlyti palaikymo paslaugas, kurios apima periodines patikras, valymą ir galimas gedimų taisymus.


Į ką atkreipti dėmesį renkantis specialistus saulės kolektoriams įrengti?


Saulės kolektorių įrengimas yra sudėtingas procesas, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus specialistus, kurie atliktų darbą kokybiškai ir efektyviai. Atkreipkite dėmesį į šiuos kriterijus, renkantis saulės kolektorių montavimo specialistus:

Patirtis ir sertifikatai: Pasitikrinkite, ar specialistai turi pakankamai patirties ir atitinkamus sertifikatus, patvirtinančius jų įgūdžius.

Rekomendacijos: Kreipkitės į ankstesnius klientus ir sužinokite jų patirtį su šiais specialistais.

Paslaugų kaina: Palyginkite skirtingų specialistų kainas ir pasirinkite tinkamiausią pasiūlymą.

Garantijos: Patikrinkite, kokias garantijas teikia specialistai savo  atliktiems darbams.

Technologijos ir įrangos naudojimas: Įsitikinkite, kad specialistai naudoja pažangią technologiją ir kokybišką įrangą saulės kolektorių montavimui.


Saulės kolektorių įrengimo kaina


Saulės kolektorių įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, tokių kaip kolektorių skaičius, jų talpa, montavimo sudėtingumas ir darbo valandų skaičius. Taip pat gali įtakoti ir regionas, kurioje gyvenate, bei pasirenkamų specialistų kainų skirtumai. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį, kad saulės kolektorių įrengimas yra investicija į ilgalaikę energijos taupymo galimybę.


Saulės kolektorių įrengimo paslaugos


Specialistai, kurie atlieka saulės kolektorių įrengimą, dažnai teikia visapusiškas paslaugas, kurios apima visą montavimo procesą. Šios paslaugos gali apimti:

Konsultacijas ir planavimą: Specialistai padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą pagal jūsų poreikius ir galimybes, taip pat sudarys detalų montavimo planą.

Montavimą: Patyrę specialistai atliks saulės kolektorių montavimą pagal sudarytą planą ir naudodamiesi pažangia technologija.

Sistemos patikrinimą: Po montavimo specialistai atliks sistemos patikrinimą, kad užtikrintų, jog viskas veikia kaip numatyta.

Priežiūrą ir aptarnavimą: Kai kurie specialistai taip pat gali teikti periodinę saulės kolektorių priežiūrą ir aptarnavimą.

Pasirinkdami saulės kolektorių įrengimo paslaugas, užtikrinkite, kad jų teikiamos paslaugos atitiktų jūsų lūkesčius ir būtų kokybiškos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.