Santechnikos darbai

Santechnikos darbai yra svarbus ir integralus kiekvienos namų ir verslo patalpos aspektas. Kaip pagrindinė sanitarijos sistemos dalis, santechnikos darbai užtikrina vandens tiekimą, kanalizacijos šalinimą ir šildymo efektyvumą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Gervėnita Žema rinkos kaina
Katilu remontas ir priežiūra.
Visuose miestuose
€ 30.00 - 300.00
UAB LT Aqua Vidutinė rinkos kaina
UAB “LT Aqua” profesionaliai konsultuoja vandens kokybės ir vandens tyrimo rezultatų klausimais. Vandens kokybės ar vandens tyrimo rezultatų klausimais profesionaliai konsultuojame telefonu ir el. paštu,...
Vilniuje
€ 20.00/val
UAB „Algirdo santechnika“ Vidutinė rinkos kaina
UAB „Algirdo santechnika“ - patyrusių ir profesionalių santechnikų komanda, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti klientai. Teikiame visas santechnikos paslaugas, atliekame tiek smulkius montavimo ir remonto...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/val
Česlav Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus, susijusius su vidaus santechnika, darbus butuose ir individualiuose namuose. Vamzdžiu išvedžiojimas, sanitariniu prietaisu pajungimas. Vonios ir dušo kabinos montavimas Boilerio montavimas, Unitazo,...
Vilniaus raj.
€ 10.00/val
SantechnikasVytautas Vidutinė rinkos kaina
www.santechnikasvytautas.eu Prašau skambinti +37067613979, o neatsiliepus parašyti sms/ Viber/ Mesenger(Santechnikas Vytautas) ar [email protected] Atlieku įvairius santechnikos montavimo ir remonto darbus: * statau/keičiu maišytuvus – atskirus,...
Vilniuje (Lazdynai)
€ 20.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Panevėžio raj., Kiti miestai
€ 11.00/val
Silvestras Vidutinė rinkos kaina
Santechniko iškvietimas Atlieku visus santechnikos remonto ir montavimo darbus: *kriauklių, unitazų remontas ir vamzdynų valymas *indaplovių ir skalbimo mašinų pajungimas *vamzdyno remontas *kiti santechnikos darbai
Vilniaus raj.
€ 12.00/val
Santechnikas Kauno regione Vidutinė rinkos kaina
Visi santechniniai darbai, vandentiekis, kanalizacija, šildymas. Suvirinimo darbai. Naujo vidaus vandentiekio ir kanalizacijos vazdynų įrengimas. Kanalizacijos ir vandentiekio stovų keitimas. Vandentiekio ventilių, skaitliukų, filtrų keitimas....
Kaune
€ 5.00/val
UAB "Gervėčiai" Vidutinė rinkos kaina
Atliekame vidaus vandentiekio bei nuotekyno montavimo bei demontavimo darbus, pajungiame įvairios paskirties įrangą: nuo čiaupo iki šildymo katilo su priedais.
Visuose miestuose
€ 40.00/val
Darius Vidutinė rinkos kaina
Trūko senas vamzdis? O galbūt norite atsinaujinti ir pakeisti senus vamzdžius? Galbūt pabodo nuolat varvantis čiaupas, senas klozetas ar vonia? Kreipkitės, ir atsinaujinkite! Atliksime visus...
Vilniuje (Antakalnis), Kiti miestai
€ 20.00/val

Dažniausiai atliekami santechnikos darbai


Santechnikos darbai apima įvairius veiksmus, kurie padeda užtikrinti, kad vandentiekio ir kanalizacijos sistemos veiktų sklandžiai. Populiariausi santechnikos darbai yra:

Vandentiekio vamzdžių montavimas ir remontas: Atliekamas naujų vandentiekio sistemų diegimas arba senųjų remontas. 

Kanalizacijos valymas: Atliekamas kanalizacijos šalinimas ir valymas. Išvalius kanalizaciją, išvengiama užsikimšimų ir nemalonaus kvapo.

Šildymo sistemų montavimas ir remontas: Montuojamos arba taisomos šildymo sistemos, kurios užtikrina patalpų šilumos palaikymą.

Vandens šildytuvų diegimas ir taisymas: Vandens šildytuvai užtikrina šiltą vandenį namuose. Jų montavimas ir taisymas yra esminis santechnikos darbas.

Vonios kambario remontas: Įvairūs vonios kambario darbai, įskaitant vonios, praustuvų ir kitų santechnikos įrenginių montavimą ir taisymą.


Kodėl svarbu kokybiškai atlikti santechnikos darbai?


Tinkamai atliekami santechnikos darbai yra svarbūs dėl daugelio priežasčių. Kokybiškai atlikus šiuos darbus, galima pasiekti daugybę privalumų:

Saugumas: Kvalifikuotų santechnikų darbas užtikrina, kad vandentiekio ir kanalizacijos sistemos veiks saugiai ir be nuotekų.

Efektyvumas: Kvalifikuotai atlikti santechnikos darbai užtikrina, kad vandens ir šilumos tiekimo sistemos veiks efektyviai, o tai leidžia taupyti energijos išteklius.

Ilgaamžiškumas: Kokybiškai atlikti santechnikos darbai garantuoja, kad sistemos tarnaus ilgą laiką, nereikalaudamos nuolatinių taisymų arba keitimo.

Higiena: Kvalifikuotų specialistų darbas užtikrina higienišką vandens tiekimą ir kanalizacijos šalinimą, taip išvengiant sveikatos problemų.

Mažesnės išlaidos: Tinkamai atlikti santechnikos darbai padeda išvengti galimų avarijų ir didelių remonto išlaidų ateityje.

Teisės aktų atitikimas: Kvalifikuoti santechnikai dirba laikydamiesi visų svarbių statybos ir saugos taisyklių.

Taigi, pasirinkdami profesionalius santechnikos specialistus, galite būti tikri, kad jūsų namai ar verslas turės kokybišką, saugią ir veiksmingą vandentiekio ir kanalizacijos sistemą.


Santechnikos darbų kaina


Vienas iš dažniausiai kylančių klausimų, kai kalbama apie santechnikos darbus, yra jų kaina. Santechnikos darbų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo reikalingų medžiagų, darbo apimties ir suteikiamų paslaugų. Prieš renkantis santechnikos paslaugų teikėją, svarbu žinoti, kas įtakoja santechnikos darbų kainą:

Darbo apimtis: Kiekis ir sudėtingumas lemia, kiek laiko ir pastangų reikės atlikti darbus. Sudėtingesni darbai gali kainuoti daugiau.

Reikalingos medžiagos: Kainą gali įtakoti ir tai, kiek ir kokių medžiagų bus naudojama darbams atlikti.

Darbo valandos: Santechnikos darbų kaina taip pat priklauso nuo darbo valandų skaičiaus.

Skubos poreikis: Jei reikalingi skubūs santechnikos darbai, tai taip pat gali padidinti kainą.

Paslaugų teikėjo kvalifikacija: Patyrę ir kvalifikuoti santechnikai gali būti brangesni, bet tai užtikrina, kad darbai bus atlikti profesionaliai.


Santechnikos darbų atlikimo paslaugos


Kai reikalingi santechnikos darbai, svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusį paslaugų teikėją. Paslaugų teikėjai gali teikti įvairias santechnikos darbų paslaugas, įskaitant:

Santechnikos remontas: Taisymo darbai, skirti pašalinti vandens nutekėjimus, įvairius gedimus ar kitas problemas.

Naujų sistemų montavimas: Montavimo darbai naujų vandentiekio, kanalizacijos ar šildymo sistemų įrengimui.

Santechnikos apžiūra: Profesionalios apžiūros, skirtos nustatyti galimas problemas arba leisti tinkamai prižiūrėti santechnikos sistemą.

Nuotekų valymas: Kanalizacijos valymo paslaugos, skirtos išvengti užsikimšimų ir nemalonaus kvapo.

Vandens šildytuvų paslaugos: Vandens šildytuvų įrengimas, remontas ar priežiūra .


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.