Vamzdynai yra neišvengiama mūsų namų ir verslo patalpų dalis. Jų funkcionalumas ir būklė gali turėti didelę įtaką vidaus oro kokybei, energijos taupymui ir netgi sveikatai. Todėl vamzdynų valymas yra gyvybiškai svarbus procesas, kurį reikia reguliariai atlikti.

Vamzdynų valymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
MB Gervėnita Žema rinkos kaina
Katilu remontas ir priežiūra.
Visuose miestuose
€ 30.00 - 300.00
UAB „Algirdo santechnika“ Vidutinė rinkos kaina
UAB „Algirdo santechnika“ - patyrusių ir profesionalių santechnikų komanda, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti klientai. Teikiame visas santechnikos paslaugas, atliekame tiek smulkius montavimo ir remonto...
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 1.00/val
Česlav Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus darbus, susijusius su vidaus santechnika, darbus butuose ir individualiuose namuose. Vamzdžiu išvedžiojimas, sanitariniu prietaisu pajungimas. Vonios ir dušo kabinos montavimas Boilerio montavimas, Unitazo,...
Vilniaus raj.
€ 10.00/val
SantechnikasVytautas Vidutinė rinkos kaina
www.santechnikasvytautas.eu Prašau skambinti +37067613979, o neatsiliepus parašyti sms/ Viber/ Mesenger(Santechnikas Vytautas) ar [email protected] Atlieku įvairius santechnikos montavimo ir remonto darbus: * statau/keičiu maišytuvus – atskirus,...
Vilniuje (Lazdynai)
€ 20.00/val
Silvestras Vidutinė rinkos kaina
Santechniko iškvietimas Atlieku visus santechnikos remonto ir montavimo darbus: *kriauklių, unitazų remontas ir vamzdynų valymas *indaplovių ir skalbimo mašinų pajungimas *vamzdyno remontas *kiti santechnikos darbai
Vilniaus raj.
€ 12.00/val
Darius Vidutinė rinkos kaina
Trūko senas vamzdis? O galbūt norite atsinaujinti ir pakeisti senus vamzdžius? Galbūt pabodo nuolat varvantis čiaupas, senas klozetas ar vonia? Kreipkitės, ir atsinaujinkite! Atliksime visus...
Vilniuje (Antakalnis), Kiti miestai
€ 20.00/val
MB Vladingsta Vidutinė rinkos kaina
Atliekame visus santechnikos darbus jau ne vienerius metus. Klientams siūlome profesionalią bei išsamią konsultaciją, įrenginių parinkimą, kokybišką šildymo, šaldymo bei vėdinimo sistemų montavimą, bei patrauklią...
Vilniuje
€ 10.00/val
UAB, Giraitės vandenys Vidutinė rinkos kaina
Į mus gyventojai gali kreiptis dėl vandentiekio, nuotekų įvadų į gyvenamuosius namus įrengimo bei remonto.
Kauno raj.
€ 1.00/val
MB, Nuotėkis Vidutinė rinkos kaina
Mūsų santechnikas teikia tokias paslaugas: Smulkus santechnikos remontas; Dušo kabinos montavimas, pajungimas, pastatymas; Maišytuvo montavimas, pajungimas, pakeitimas; Praustuvo, kriauklės montavimas, pajungimas, pakeitimas; Unitazo, klozeto montavimas,...
Vilniuje
€ 1.00/val
UAB „EDMESA“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame įvairius remonto, montavimo darbus nuosavuose namuose, butuose įmonėse. Tai: smulkių prietaisų keitimas (dušo kabinos, tualeto, kriauklės, maišytuvų, gyvatukų, skaitiklių, radiatorių); Daugiabučių, įmonių, nuosavų namų...
Kaune
€ 1.00/val

Vamzdynų valymas - kodėl reikalingas?


Nors daugelis žmonių pamiršta apie vamzdynų būklę ir nesuteikia jiems pakankamai dėmesio, ši sritis yra tiesiogiai susijusi su jūsų namų ar verslo patalpų komfortu, efektyvumu ir saugumu. Kodėl vamzdynų valymas yra tokia svarbi procedūra?

Išlaikoma puiki oro kokybė: Vamzdynai kaupia dulkes, alergenus, pelėsį ir kitus nešvarumus, kurie gali pakenkti vidaus oro kokybei. Valant vamzdynus, pašalinamos šios kenksmingos medžiagos, užtikrinant sveiką ir švarų orą.

Užtikrinamas efektyvumas: Neprižiūrimi vamzdynai gali būti užkimšti nešvarumais, dėl kurių oro cirkuliacija tampa neefektyvi. Tai gali padidinti šildymo ir vėsinimo sąskaitas bei sumažinti šildymo ir vėsinimo sistemos veiksmingumą.

Ilgalaikis vamzdynų išsaugojimas: Reguliariai valant vamzdynus, išvengiama jų sugadinimo, o tai padidina visos sistemos gyvavimo trukmę. Išvengiama brangių remontų ir pakeitimų.

Sveikata ir sauga: Vamzdynai, kaupiantys pelėsius ir mikrobus, gali sukelti alergines reakcijas, kvėpavimo sutrikimus ir kitas sveikatos problemas. Valant vamzdynus, sumažinate šią riziką ir užtikrinate patogią, saugią aplinką savo namuose ar verslo patalpose.


Vamzdynų valymas - kas atlieka?


Vamzdynų valymas yra specializuota procedūra, kuriai reikia atitinkamos įrangos, žinių ir patirties. Kas atlieka šias vamzdynų valymo paslaugas?

Profesionalios vamzdynų valymo įmonės: Dauguma žmonių nėra tinkamai įgudę valyti vamzdynus pačių jėgomis, nes tai reikalauja specifinių žinių ir įrangos. Todėl geriausia pasirinkti patyrusią ir profesionalią vamzdynų valymo įmonę, kuri turi žinių ir patirties šioje srityje.

Profesionalios vamzdynų valymo įmonės turi paruoštus specialistus, turi  ir licencijas, kurios leidžia jiems saugiai ir efektyviai atlikti vamzdynų valymą. Jie yra žinomi ir atpažįstami dėl savo darbo kokybės ir patikimumo.

Specializuota įranga: Vamzdynų valymas reikalauja specializuotos įrangos, tokios kaip vamzdžių valymo robotai, dulkių siurbliai, vamzdžių šepetėliai ir kt. Profesionalios įmonės turi visą reikiamą įrangą, kuri leidžia atlikti valymo darbus efektyviai ir kokybiškai.

Tikslumas ir efektyvumas: Profesionalios įmonės užtikrina, kad vamzdynai būtų valomi tiksliai ir efektyviai. Jie žino, kurie vietos ir sritys gali būti ypač užterštos ir susikoncentruoja į šias vietas, kad pasiektų geriausius rezultatus.


Vamzdynų valymo paslaugos


Vamzdynų valymo įmonės siūlo įvairias paslaugas, atsižvelgdamos į klientų poreikius ir vamzdynų būklę. Kokios yra pagrindinės vamzdynų valymo paslaugos, kurias galite pasirinkti?

Vamzdynų mechaninis valymas: Tai yra pagrindinė vamzdynų valymo paslauga. Mechaninis valymas pašalina nešvarumus ir dulkes, kurios kaupiasi vamzdynuose.

Ozono valymas: Ozono valymas yra naudingas, jei yra problemų su kvapu, pelėsiu ar kitais nemaloniais kvapais. Ozono valymas pašalina kvapus ir pagerina orą patalpose.

Bakterijų ir grybelio valymas: Ši paslauga skirta pašalinti bakterijas, grybelius ir mikrobus, kurie gali būti pavojingi sveikatai ir vidaus oro kokybei.

Santechnikos tikrinimas: Vamzdynų valymo įmonės gali atlikti ir papildomą sanitarinį tikrinimą, kad būtų nustatytos galimos vamzdynų problemos ir galimi sutrikimai.

Kondicionierių ir vėdinimo sistemų valymas: Jei turite kondicionierių ar vėdinimo sistemą, vamzdynų valymo įmonės taip pat gali atlikti šių sistemų valymą.


Vamzdynų valymo kaina


Vamzdynų valymo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo skirtingų veiksnių. Kiekvienoje valymo įmonėje kainos gali skirtis, tačiau yra keli veiksniai, kurie daro įtaką galutinei kainai:

Patalpų dydis: Dažniausiai vamzdynų valymo įmonės apskaičiuoja kainą pagal patalpų dydį. Kuo didesnės patalpos, tuo didesnė valymo kaina.

Vamzdynų būklė: Jei vamzdynai yra stipriai užteršti arba reikalingas didesnis darbas, gali būti taikoma didesnė kaina.

Paslaugų tipas: Skirtingos paslaugos turi skirtingas kainas. Pvz., paprastas mechaninis valymas gali būti pigesnis nei sudėtingesnės paslaugos, pvz., ozono valymas.

Papildomos paslaugos: Jei pageidaujate papildomų paslaugų, pvz., bakterijų valymo ar kondicionierių valymo, tai gali turėti įtakos galutinei kainai.

Svarbu pasakyti, kad pigiausia paslauga ne visada yra geriausia. Svarbiausia rinktis patikimą ir profesionalią vamzdynų valymo įmonę, kad būtų užtikrinta darbo kokybės ir rezultatų efektyvumas.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.