Telekomunikaciniai tinklai

Telekomunikaciniai tinklai  yra esminiai infrastruktūros elementai, kurie plačiai paplitę mūsų skaitmeniname amžiuje ir sparčiai augančiame technologijų pasaulyje. Šis tinklas susideda iš išorinio telekomunikacinio tinklo, įvado į pastatą, vidinio pastato tinklo. paprastai išorinis telekomunikacinis tinklas priklauso paslaugos tiekėjui, o įvadas ir pastato tinklas paslaugos klientui. 

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Vidutinė rinkos kaina
IoT ir LoRaWAN tinklo bei išmaniųjų jutiklių sprendimai verslui ir viešajam sektoriui: pramonė, žemės ūkis, išmanieji pastatai ir biurai, prekybos centrai, mokyklos, ligoninės, kitos viešo...
Kaune
STAMATA, MB Vidutinė rinkos kaina
Ruošiame projektus šioms dalims: Elektroninių ryšių (telekomunikacijų) (ER); Apsauginės signalizacijos (AS) (CCTV); Gaisrinės signalizacijos (GASS); Elektrotechnikos (iki 1000 V įtampos) (E); Procesų valdymo ir automatizacijos...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB SP industries Vidutinė rinkos kaina
Parduodame ir montuojame vaizdo stebėjimo sistemas (pasaulyje pirmaujančių gamintojų - HIKVISION, DAHUA, Geovision, Mobotix ir kt.), kamerų komplektus, jų priedus. Greitas montavimas, instaliavimas, konsultavimas, remontas,...
Visuose miestuose
€ 100.00/vnt
UAB “Alternetas” Vidutinė rinkos kaina
Mūsų patyrę specialistai pataria, suprojektuoja bei padeda išsirinkti tinkamiausią sistemos variantą būtent Jums. Pateikiame sprendimus, suprojektuojame sistemas bei pateikiame konkretų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius. Bendradarbiaujame...
Vilniaus raj.
€ 1.00/vnt
UAB LT projektų grupė Vidutinė rinkos kaina
Mūsų pagrindinės veiklos sritys: Lauko inžineriniai tinklai: ✔ Elektros tinklų iki 10kV iškėlimas,perkėlimas, įrengimas. ✔ Elektroninių ryšių (telekomunikacijos) projektavimas. Projektus pilnai suderiname su visomis atsakingomis...
Vilniaus raj., Kiti miestai
€ 0.20/val
IV, Elektrikas Klaipėdoje Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame, įrengiame ir aptarnaujame visų tipų ir paskirčių silpnųjų srovių sistemas. Atliekame kompiuterinio tinklo įrengimą, kompiuterinių darbo vietų paruošimą kartu įrengiant elektros instaliaciją, įrengiame telefoninius,...
Visuose miestuose
€ 1.00/vnt
Algirdas Vidutinė rinkos kaina
Atlieku silpnų srovių tinklų montavimo darbus. Montuoju praėjimo kontrolės, apsaugines, vaizdo stebėjimo sistemas, garso ir audio, telefoninius, televizinius ir kompiuterinius tinklus. Montuoju ir aptarnauju įvairias...
Vilniaus aps.
€ 1.00/vnt
UAB, Ausjula Vidutinė rinkos kaina
Įvairios paskirties pastatams projektuojame silpnųjų srovių tinklus. Ruošiame apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo ir praėjimo kontrolės sistemų projektus - projektuojame įvadą į pastatą, statinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Valtraksa Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame silpnųjų srovių tinklus. Projektuojame apsaugines ir gaisrines signalizacijas, vaizdo stebėjimo sistemas, įeigos kontrolę, pastatų ir statinių priešgaisrinę automatiką. Atliekame elektroninių ir telekomunikacinių ryšių, kompiuterinio...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Vakarinė Šviesa Vidutinė rinkos kaina
Projektuojame silpnųjų srovių tinklus. Projektuojame patalpų apsaugos signalizaciją, vaizdo stebėjimo sistemas, įeigos kontrolę, gaisro signalizaciją, pastatų ir statinių priešgaisrinę automatiką. Atliekame ryšių, kompiuterinio tinklo sistemų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Telekomunikacinių tinklų svarba


Telekomunikaciniai tinklai yra esminė infrastruktūros dalis, suteikianti galimybę nevaržomai ir greitai keistis informacija per daugelį skirtingų ryšių priemonių. Šie tinklai apima ne tik laidinį ryšį, bet ir belaidžius būdus, pavyzdžiui, mobiliuosius tinklus. Jų svarba yra neapsakoma, nes be jų nebūtų galima užtikrinti sklandų interneto, telefono ar televizijos ryšio.

Viena iš pagrindinių telekomunikacinių tinklų sferų yra verslas. Dauguma įmonių ir organizacijų priklauso nuo sklandaus ir patikimo interneto ryšio. Nuotolinis darbas, internetinė prekyba, duomenų saugojimas debesyje, visi šie veiksniai priklauso nuo efektyvaus telekomunikacinio tinklo.

Taip pat, telekomunikaciniai tinklai labai svarbūs visuomenės ryšiams ir informacijos sklaidai. Socialiniai tinklai, internetiniai naujienų portalai, pramogų platformos, visi jie priklauso nuo gero tinklo. Šie tinklai naudojami neatidėliotinų skubios pagalbos paslaugų teikimui, tokiose srityse kaip medicina, gaisrinės ir gelbėjimo tarnybos.


Į ką kreiptis dėl telekomunikacinio įvado įrengimo darbų?


Norėdami įsirengti ar atnaujinti telekomunikacinį įvadą, reikia kreiptis į patikimą ir profesionalų telekomunikacinių paslaugų teikėją. Taigi, kada reikėtų susisiekti su specialistais?

Naujų statybų atveju: Jei statote naują pastatą, tokį kaip būstas, biuro pastatas ar prekybos centras, svarbu užtikrinti, kad jame būtų įrengtos tinkamos telekomunikacijų sistemų struktūros. Kreipkitės į specialistus, kurie padės jums suplanuoti tinklo išdėstymą.

Esamos infrastruktūros atnaujinimas: Jei jums reikia atnaujinti telekomunikacinį įvadą ar tinklo komponentus, profesionalios paslaugos padės jums tai padaryti sklandžiai ir efektyviai.

Tinklo gedimai: Jei patiriate telekomunikacinio tinklo sutrikimus, prastą ryšį ar kitokius gedimus, specialistai gali atlikti diagnostiką ir atkurti tinklo veikimą.

Optimizavimas: Norint pasiekti geriausią tinklo veikimą, galite kreiptis į specialistus, kad jie patartų dėl tinklo optimizavimo ir efektyvumo.


Telekomunikacinių tinklų kaina


Telekomunikacinių tinklų kaina gali skirtis priklausomai nuo kelias veiksnių. Skirtingi projektai, poreikiai ir poreikiai lemia skirtingas išlaidas. Pateiksime apytikslį apžvalginį kainų diapazoną, kad turėtumėte bendrą supratimą apie telekomunikacinių išorės tinklų kainą.

Projekto apimtis: Kaina dažnai priklauso nuo projekto apimties ir dydžio. Dideli projektai, reikalaujantys daugiau komponentų ir darbo, gali būti brangesni už mažesnius projektus.

Infrastruktūros kompleksiškumas: Jei reikalingos sudėtingos infrastruktūros sistemos ar specialios technologijos, tai taip pat gali turėti įtakos kainai.

Darbo apimtis: Darbo apimtis yra dar vienas veiksnys, įtakojantis kainą. Kuo daugiau darbo ir laiko reikės investuoti, tuo didesnė kaina.

Naudotos medžiagos ir įrangos kaina: Kainos taip pat gali priklausyti nuo naudojamų medžiagų ir įrangos kokybės bei kainos.


Telekomunikacinių tinklų paslaugos


Telekomunikaciniai išorės tinklai teikia įvairias paslaugas, kurios padeda sklandžiam ir patikimam ryšiui. Štai keletas pagrindinių paslaugų, kurias teikia telekomunikaciniai tinklai:

Internetas: Interneto paslaugos yra viena iš populiariausių telekomunikacinių paslaugų. Tai apima tiek belaidį, tiek laidinį ryšį, kad žmonės galėtų naršyti internete, komunikuoti elektroniniu paštu, žaisti žaidimus ir žiūrėti video.

Telefonija: Telefoniniai ryšiai yra esminė telekomunikacinė paslauga. Tai apima fiksuotą ryšį, mobilųjį ryšį, o dabar taip pat ir VoIP paslaugas (balso skambučiai per internetą).

Televizija: Telekomunikaciniai tinklai dažnai teikia televizijos paslaugas per IPTV (Internet Protocol Television), leidžiantį žiūrėti televiziją per internetą.

Duomenų perdavimas: Telekomunikaciniai tinklai leidžia perduoti duomenis, įskaitant failus, vaizdo įrašus ir kito tipo informaciją, tarp skirtingų įrenginių.

Mobilusis internetas: Šiuolaikiniai telekomunikaciniai tinklai taip pat siūlo mobilųjį internetą, leidžiantį naudotis internetu išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, nepriklausomai nuo vietos.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.