Kaminai

Kaminas, tai pastato konstrukcijos dalis skirta šalinti susikaupusius dūmus bei kietąsias daleles iš namuose esančių ugnies židinių, tokių kaip krosnys, pečiai, židiniai ar katilai.Norint pasiekti efektyvų ir saugų kaminų veikimą, svarbu tinkamai atlikti kaminų skardinimo darbus ir pasirinkti tinkamą kaminų tipą.

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Kaminų valymas Mažeikiai, KAMINU VALYMAS, KAMINO VALYMAS, KAMINKREČIAI, MAŽEIKIAI Patyrę, Kvalifikuoti Meistrai. Kaminų, pečių, dūmtraukių valymas. Pečiukų, krosnių, židinių, įvairių tipų kaminų valymas Kaminų valymas,...
Mažeikiuose, Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Montuoju kaminus tipo ,,Shidel" ir panasius,tai pat, statau murinius kaminus.
Visuose miestuose
€ 20.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos atliekamos pagal tdp, sukaupta ilgametę patirtį
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Z. Kuriazovo iį Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pramoninių kaminų ir dūmtraukių remonto ir techninės priežiūros darbus: remontuojame, atliekame sezonines ir technines apžiūras, vidines foto - video apžiūras, konservavimo darbus. Matuojame varžas,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Kaminų,židinių,krosnių,krosnelių,katilų valymas.Darbus atliekame tiek nuo stogo ,tiek iš apačios.Susikaupusių suodžių pašalinimui naudojame siurblį.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 25.00/val
UAB, Artūro kaminai Vidutinė rinkos kaina
Individualiuose, daugiabučiuose namuose, gamybinėse patalpose ir kitos paskirties pastatuose montuojame įvairių tipų kaminus, dūmtraukius, kaminų įdėklus, apšildytus dvisienius ir metalinius kaminus. Konsultuojame įvairiais kaminų montavimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kamikana Vidutinė rinkos kaina
Teikiame kaminų valymo paslaugas. Naudodami modernią įrangą, galime nelipdami ant stogo išvalyti kaminą iš apačios į viršų. Kad į patalpą nepatektų teršalų, turime galimybę reguliuoti...
Visuose miestuose
€ 46.00/val
IĮ, Jūsų kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius įvairios paskirties pastatuose teikiame kaminų ir ventiliacijos valymo paslaugas. Valome dūmtraukius ir kaminus naudodami specialius prietaisus ar atliekame cheminį dūmtraukio valymą. Atliekame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame kaminų, ventiliacijos, dūmtakių valymo ir suodžių išvalymo paslaugas. Surandame kaminus, šachtas pastatuose, atliekame video patikrą ir video analizę. Valome ir ardome krosnis, geriname kamino...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Ramūnas ir sūnūs Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės kaminų įdėklų, pristatomųjų kaminų ir modulinių kaminų (Schiedel, Tona, Icopal ir kt.) montavimo srityje. Jums patarsime, kokį įdėklą ar pristatomąjį kaminą geriau pasirinkti prie...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip vyksta kaminų skardinimo darbai?


Kaminų skardinimo darbai yra svarbus etapas, norint sukurti efektyvų ir saugų kaminą. Tai reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, todėl geriausia kreiptis į profesionalus. Skardinimo darbų procesas apima keletą etapų:

Konsultacija su specialistu. Norint pradėti kaminų skardinimo darbus, būtina pasitarti su patyrusiais specialistais. Jie įvertins jūsų poreikius, kaminų tipą, kuriuo norite pasinaudoti, ir patars dėl geriausio sprendimo. 

Kaminų skardinimo medžiagos. Pasirinktos kaminų skardinimo medžiagos turi būti aukštos kokybės ir atsparios aukštai temperatūrai. Dažniausiai naudojamos skardinimo medžiagos yra plienas, keramika arba akmuo.

Skardinimo medžiagos montavimas. Skardinimo medžiaga montuojama aplink kaminą tam, kad būtų užtikrinta, jog dūmai ir karštis nepatektų į aplinką. Šis etapas yra itin svarbus užtikrinant kaminų saugumą.

Patikrinimas ir priežiūra. Po kaminų skardinimo darbų baigimo svarbu reguliariai atlikti patikrinimus ir priežiūrą, siekiant užtikrinti kaminų veiksmingumą ir ilgaamžiškumą. Periodiškai valykite dūmų kanalus ir užtikrinkite, kad skardinimas būtų nesugedęs.


Metalinis ar mūrinis kaminas?


Planuojant kaminų įrengimą, vienas iš svarbių sprendimų yra pasirinkti tarp metalinio ir mūrinio kamino. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų:

Metalinis kaminas. Privalumai:

Greitas montavimas: Metaliniai kaminai greičiau ir lengviau montuojami, palyginti su mūriniais.

Mobilumas: Jie gali būti lengvai perstatomi ar net perkelti į kitą vietą.

Modernus dizainas: Metaliniai kaminai dažnai turi modernų ir stilingą išvaizdą.

Trūkumai:

Mažesnis šilumos kaupimas: Palyginus su mūriniais kaminas, metalinis kaminas išlieka šiltas mažiau laiko.

Mažiau patvarus: Metalas gali būti jautrus korozijai ir pažeidimams.

Mūrinis kaminas. Privalumai:

Ilgaamžiškumas: Mūriniai kaminai yra patvarūs ir gali tarnauti ilgą laiką.

Efektyvus šilumos kaupimas: Mūriniai kaminai gali ilgiau išlaikyti šilumą.

Estetika: Mūriniai kaminai dažnai turi natūralią ir šilto namų jaukumą suteikiančią išvaizdą.

Trūkumai: 

Ilgesnis montavimo laikas: Mūrinio kamino įrengimas gali užtrukti daugiau laiko.

Aukštesnės kainos: Mūriniai kaminai gali būti brangesni nei metaliniai.


Kaminai ir jų paslaugos pigiau


Kaminai gali būti didelis investicijos išlaidų šaltinis, tačiau yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti ir įsigyti kaminus ir susijusias paslaugas pigiau:

Pirkite kaminus iš didmenininkų. Kai renkatės kaminą, stenkitės jį įsigyti iš didmenininkų. Tai dažnai yra pigesnis būdas, nes didmenininkai gali pasiūlyti konkurencingesnes kainas ir nuolaidas didesniems užsakymams.

Išnaudokite akcijas ir nuolaidas. Stebėkite akcijas ir nuolaidų pasiūlymus, kurie gali pasirodyti kaminų pardavėjų svetainėse arba specializuotuose parduotuvėse. 

Palyginkite kainas. Prieš įsigydami kaminą, palyginkite kainas skirtingose parduotuvėse ir internetinėse platformose. Tai padės jums rasti geriausią pasiūlymą.

Rinkitės patikimas įmones. Nors siekiant sutaupyti galite būti linkę rinktis pigiausias paslaugas, tačiau tai gali kelti pavojų kokybei. Renkantis paslaugas, susijusias su kaminų įrengimu ar priežiūra, rinkitės patikimas ir patyrusias įmones, kurios turi gerus klientų atsiliepimus.


Kaminų įrengimo paslaugos


Norint įdiegti kaminą savo namuose, daugeliui žmonių reikalinga specialistų pagalba. Kaminų įrengimo paslaugos apima platų veiksmų spektrą, kuriuos atlieka patyrę meistrai:

Konsultacija ir projektavimas. Kaminų įrengimo paslaugos prasideda nuo konsultacijos ir projektavimo etapo. 

Kamino parinkimas. Po konsultacijos specialistai padės jums pasirinkti tinkamiausią kaminą jūsų namams. 

Kaminų skardinimo darbai. Po kaminų parinkimo prasideda skardinimo darbai. Patyrę meistrai įrengia skardinimą aplink kaminą, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas ir veiksmingumas.

Dūmų kanalų ir vėdinimo sistemos įrengimas. Kaminų įrengimo paslaugos taip pat apima dūmų kanalų ir vėdinimo sistemų įrengimą, kad būtų užtikrinta tinkamas dūmų išvedimas ir gera oro cirkuliacija.

Kaminų priežiūra ir remontas. Patyrę specialistai taip pat gali teikti kaminų priežiūros ir remonto paslaugas. Periodiškai atliekama kaminų priežiūra padidins jų veikimo efektyvumą ir prailgins jų tarnavimo laiką.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.