Šilta, jauki ugnis židinyje - tai vienas iš džiaugsmo šaltinių, kurį labiausiai mėgsta žmonės šaltuoju metų laiku. Tačiau norint turėti veikiančią ir saugią židinio sistemą, būtina tinkamai įdiegti kamino įdėklą.

Kamino įdėklo įdėjimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, Artūro kaminai Vidutinė rinkos kaina
Individualiuose, daugiabučiuose namuose, gamybinėse patalpose ir kitos paskirties pastatuose montuojame įvairių tipų kaminus, dūmtraukius, kaminų įdėklus, apšildytus dvisienius ir metalinius kaminus. Konsultuojame įvairiais kaminų montavimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Ramūnas ir sūnūs Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės kaminų įdėklų, pristatomųjų kaminų ir modulinių kaminų (Schiedel, Tona, Icopal ir kt.) montavimo srityje. Jums patarsime, kokį įdėklą ar pristatomąjį kaminą geriau pasirinkti prie...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai montuojame pristatomus kaminus, mūrijame „švinderio“ tipo kaminus. Į remontuojamus ar naujai sumūrytus kaminus dedame įdėklus iš nerūdijančio ir rūgštims atsparaus plieno. Turime ilgalaikę kaminų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pristatomus dvisienius apšiltintus kaminus iš atsparaus karščiui nerūdijančio plieno, keramikinius kaminus ir kaminus iš blokelių. Kad dervos neįsigertų į sienas ir jų neteptų, įleidžiame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame kaminus, atliekame jų priežiūros ir remonto darbus. Siūlome Jums ilgaamžius, su nepriekaištingais priešgaisrinės saugos duomenimis „Schiedel“ ir „TONA“ kaminus ir kaminų sistemas. Atliekame visus...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB "DUMTRA" Vidutinė rinkos kaina
MB “Dumtra” - prekyba pristatomaisiais kaminais, kaminų įdėklais bei jų montavimas. Šioje srityje esame sukaupę ilgametę darbo patirtį. Dirba atsakingi profesionalai. Garantuojame darbų kokybę, lanksčiai...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
Lauris Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Kaminų valymas, kaminų indėklų valymas, katilų valymas, židinių valymas; Kaminų skardinimas, stogo kraigų skardinimas, vėjalančių tvirtinimas, palangių skardinimas; Kaminų įdėklų montavimas, šildymo sistemų...
Klaipėdoje
€ 1.00/val
UAB "STIKSAS" Vidutinė rinkos kaina
Užsisakę mūsų įmonėje projektavimo, montavimo, renovavimo, valymo paslaugas, juos jums atliks kvalifikuoti specialistai. Specializuojamės šioje srityje pakankamai daug metų, tad labai atsakingai galime Jums patarti...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB Dumtra Vidutinė rinkos kaina
Įmonė siūlo: • Aukštos kokybės, dvisienius apšildytus dūmtraukius (pristatomus kaminus), kaminų įdėklus ir jų dalis, konkurencingomis kainomis.• Aukšto lygio dūmtraukių sistemų montavimo paslaugas, kurias atliks...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB "KAD NEBŪTŲ ŠALTA" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: Kaminų valymas, renovacija. Yra keletas svarbių priežasčių kviesti kaminkrėtį: Kaminkrėčiai atnešą laimę; Dūmtraukis ne tik išvalomas, bet visada patikrinama techninė jo būklė,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kaip vyksta kamino įdėklo įdėjimas?


Kamino įdėklo įdėjimas yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja profesionalumo ir patirties. Štai pagrindiniai žingsniai, kaip vyksta kamino įdėklo įdėjimas:

Kamino įdėklo parinkimas. Pirmas žingsnis - tinkamo kamino įdėklo pasirinkimas. Kamino įdėklai gali skirtis dydžiu, formos ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Pasitarkite su specialistu, kad jis galėtų rekomenduoti tinkamiausią variantą jūsų namams.

Paruošiamieji darbai. Kamino įdėklo įdėjimas prasideda nuo paruošiamųjų darbų. Tai apima kamino valymą ir šilumokaičio patikrinimą. 

Kamino įdėklo montavimas. Montavimo etapas yra itin svarbus. Specialistai turės tiksliai įdėti kamino įdėklą į atitinkamą vietą ir tinkamai sujungti su dūmtraukiu. 

Tinkamo veikimo užtikrinimas. Baigus montavimo darbus, atliekamas išsamus patikrinimas,  kad kamino įdėklas veikia tinkamai, nėra taršos šaltinių.


Kam reikalingas kamino įdėklas?


Kamino įdėklas yra būtinas, norint turėti veikiančią ir saugią židinio sistemą. Tokie kamino įrenginiai turi keletą privalumų, o pagrindiniai iš jų yra:

Kuro medžiagos efektyvumas. Kamino įdėklas užtikrina, kad kuras  dega efektyviai ir jo nesunaudojama per daug.

Saugumas. Siekiant saugumo, kamino įdėklas yra nepakeičiamas. Jis užkerta kelią ugnies sklaidai ir sumažina gaisro galimybę.

Efektyvi šilumos sklaida. Kamino įdėklas padeda optimaliai paskleisti šilumą į patalpas, padarydamas namus šiltesnius ir jaukesnius.


Kamino įdėklo įdėjimo kaina


Kamino įdėklo įdėjimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant:

Kamino įdėklo medžiagos. Kamino įdėklai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant akmenį, metalą ir keramiką. Kiekviena medžiaga turi skirtingas kainas, todėl tai turės įtakos galutinei kainai.

Kamino įdėklo dydis ir sudėtingumas. Didesni ir sudėtingesni kamino įdėklai gali reikalauti daugiau darbo ir resursų, todėl jų kaina bus aukštesnė.

Darbo užmokestis. Darbo užmokestis priklauso nuo specialisto patirties ir regiono, kuriame atliekami darbai. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai gali prašyti aukštesnio užmokesčio.


Kamino įdėklo įdėjimo paslaugos


Kamino įdėklo įdėjimas yra sudėtingas ir preciziškas procesas, todėl daugelis žmonių ieško profesionalios pagalbos. Čia yra keletas paslaugų, kurias gali teikti kamino įdėklo įdėjimo specialistai:

Kamino įdėklo parinkimas ir konsultacijos. Specialistai padės jums pasirinkti tinkamiausią kamino įdėklą jūsų namams, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir interjero stilių.

Kamino įdėklo įrengimas. Patyrę specialistai atliks visus būtinus darbus, susijusius su kamino įdėklo įrengimu, užtikrindami aukštą darbo kokybę.

Kamino priežiūra ir remontas. Jei jūsų kamino įdėklas reikalauja priežiūros ar remonto, specialistai tai atliks profesionaliai ir kokybiškai.

Patikrinimas ir sertifikavimas. Specialistai gali atlikti kamino įdėklo patikrinimus ir suteikti atitinkamus sertifikatus, įrodydami, kad jūsų židinys yra saugus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.