Kaminų darbai

Kaminas, tai pastato konstrukcijos dalis skirta šalinti susikaupusius dūmus bei kietąsias daleles iš namuose esančių ugnies židinių, tokių kaip krosnys, pečiai, židiniai ar katilai.

Kaminų darbai yra svarbi ir atsakinga užduotis, kuri reikalauja profesionalių žinių ir patirties. Valant, taisant ar įrengiant kaminą, verta pasitikėti tik patikimais specialistais.


Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Kaminai Vidutinė rinkos kaina
Kaminų valymas Mažeikiai, KAMINU VALYMAS, KAMINO VALYMAS, KAMINKREČIAI, MAŽEIKIAI Patyrę, Kvalifikuoti Meistrai. Kaminų, pečių, dūmtraukių valymas. Pečiukų, krosnių, židinių, įvairių tipų kaminų valymas Kaminų valymas,...
Mažeikiuose, Kiti miestai
€ 50.00 - 100.00
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Montuoju kaminus tipo ,,Shidel" ir panasius,tai pat, statau murinius kaminus.
Visuose miestuose
€ 20.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Paslaugos atliekamos pagal tdp, sukaupta ilgametę patirtį
Visuose miestuose
€ 30.00/val
Z. Kuriazovo iį Vidutinė rinkos kaina
Atliekame pramoninių kaminų ir dūmtraukių remonto ir techninės priežiūros darbus: remontuojame, atliekame sezonines ir technines apžiūras, vidines foto - video apžiūras, konservavimo darbus. Matuojame varžas,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB LABESA Vidutinė rinkos kaina
Kaminų,židinių,krosnių,krosnelių,katilų valymas.Darbus atliekame tiek nuo stogo ,tiek iš apačios.Susikaupusių suodžių pašalinimui naudojame siurblį.
Klaipėdoje, Kiti miestai
€ 25.00/val
UAB, Artūro kaminai Vidutinė rinkos kaina
Individualiuose, daugiabučiuose namuose, gamybinėse patalpose ir kitos paskirties pastatuose montuojame įvairių tipų kaminus, dūmtraukius, kaminų įdėklus, apšildytus dvisienius ir metalinius kaminus. Konsultuojame įvairiais kaminų montavimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kamikana Vidutinė rinkos kaina
Teikiame kaminų valymo paslaugas. Naudodami modernią įrangą, galime nelipdami ant stogo išvalyti kaminą iš apačios į viršų. Kad į patalpą nepatektų teršalų, turime galimybę reguliuoti...
Visuose miestuose
€ 46.00/val
IĮ, Jūsų kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Pagal kliento poreikius įvairios paskirties pastatuose teikiame kaminų ir ventiliacijos valymo paslaugas. Valome dūmtraukius ir kaminus naudodami specialius prietaisus ar atliekame cheminį dūmtraukio valymą. Atliekame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Kaminkrėtys Vidutinė rinkos kaina
Teikiame kaminų, ventiliacijos, dūmtakių valymo ir suodžių išvalymo paslaugas. Surandame kaminus, šachtas pastatuose, atliekame video patikrą ir video analizę. Valome ir ardome krosnis, geriname kamino...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Ramūnas ir sūnūs Vidutinė rinkos kaina
Specializuojamės kaminų įdėklų, pristatomųjų kaminų ir modulinių kaminų (Schiedel, Tona, Icopal ir kt.) montavimo srityje. Jums patarsime, kokį įdėklą ar pristatomąjį kaminą geriau pasirinkti prie...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Dažniausiai atliekami kaminų darbai


Kaminų įrengimo ir priežiūros darbai gali skirtis, tačiau yra keletas dažniausiai atliekamų darbų, kurie padės užtikrinti jūsų kamino efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Štai keletas iš jų:

Kaminų valymas. Kaminų valymas yra būtinas procesas, kuris turėtų būti atliekamas reguliariai. Valydami kaminą, užtikrinsite, kad jis dirbs efektyviai ir saugiai.

Kaminų tinkavimas ir remontas. Dauguma senesnių kamino konstrukcijų reikalauja tinkavimo ir remonto darbų. Tinkavimas padės pašalinti plyšius, įtrūkimus ir kitas deformacijas. 

Kaminų durelių ir kaminų kanalų pakeitimas. Kaminų durelės ir kanalai gali susidėvėti laikui bėgant ir prarasti savo veikimo efektyvumą. Pakeitus senas dureles naujomis ir atlikus kanalų valymą, pagerinsite kamino veikimą ir sumažinsite dūmų ir anglies dvideginio kiekį.

Kaminų apšiltinimas. Norint padidinti kamino efektyvumą, būtina jį apšiltinti. Apšiltinimas padės sumažinti šilumos nuostolius ir efektyviau naudoti kūrenimo medžiagas.

Kaminų restauracija. Senoms, istorinėms kamino konstrukcijoms dažnai reikalinga restauracija. Tai apima pagrindo tvarkymą, dekoracijų atkūrimą ir kitus darbus, kad būtų atkurtas unikalus kamino grožis.

Kaminų modernizavimas. Jeigu jūsų senas kaminas neatitinka šiuolaikinių standartų, jį galima modernizuoti. Tai gali apimti efektyvumo padidinimą, automatinį degimo valdymą ir kitas naujas funkcijas.


Į ką kreiptis dėl kamino įrengimo?


Kamino įrengimas yra sudėtingas procesas, kuriam reikia profesionalių žinių ir įgūdžių. Rinkdamiesi specialistą kamino įrengimui, turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų.

Patirtis ir sertifikavimas. Ieškodami kamino įrengimo specialisto, pasidomėkite jo patirtimi šioje srityje ir galimais sertifikatais. 

Rekomendacijos ir klientų atsiliepimai. Pasikliaukite rekomendacijomis ir ankstesnių klientų įvertinimais, kad galėtumėte pasirinkti patį geriausią kamino įrengimo paslaugų teikėją.

Kainos ir paslaugų apimtis. Gaukite pasiūlymus iš kelių skirtingų kamino įrengimo specialistų ir palyginkite jų siūlomas kainas ir paslaugų apimtį. Taip galėsite rasti tinkamiausią paslaugų teikėją savo biudžetui.

4. Profesionalių paslaugų teikėjų platformos. Vienas iš patogiausių būdų rasti patikimus kamino įrengimo specialistus yra naudotis profesionalių paslaugų teikėjų platformomis, pvz., www.Paslaugos24. Tokiose platformose rasite įvertintus ir patikrintus specialistus su ilga patirtimi šioje srityje.


Kamino įrengimo darbų kaina


Kaminų įrengimo darbų kaina gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Svarbu suprasti, kad kaminas yra ilgalaikė investicija, todėl verta investuoti į aukštos kokybės paslaugas. Kainos gali būti įtakotos šių veiksnių:  kamino tipo ir dydžio, darbų apimties ir sudėtingumo, pasirinktų medžiagų ir pan.

Kaminų įrengimo darbų kainos gali svyruoti nuo kelių šimtų  eurų ir daugiau, priklausomai nuo minėtų veiksnių. Rinkitės paslaugų teikėją atsakingai ir neatsisakykite kokybiškų paslaugų dėl mažesnės kainos.


Kamino darbai su www.Paslaugos24.lt


Ieškote patikimos platformos, kurioje galite rasti patikimus kamino darbų specialistus? Tuomet apsilankykite www.Paslaugos24.lt. Ši vartotojams draugiška internetinė paslaugų platforma supaprastina vietinių specialistų paiešką ir įdarbinimą. Tiesiog laikykitės šių žingsnių:

Įveskite savo buvimo vietą: Nurodykite savo vietą, kad rastumėte vietinius paslaugų teikėjus, aptarnaujančius jūsų regioną.

Aprašykite problemos esmę: Pateikite trumpą norimos paslaugos aprašymą.

Gaukite kainos pasiūlymus: Gaukite kainos pasiūlymus iš kelių specialistų, kad galėtumėte palyginti kainas ir paslaugas.

Pasirinkite: Pasirinkite specialistą, kuris geriausiai atitinka jūsų reikalavimus, ir įdarbinkite jį atlikti kamino darbus.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.