Kamino mūrijimas yra svarbus ir techniškai sudėtingas procesas, kuris reikalauja profesionalių mūrininkų įgūdžių ir žinių. Pasitikėjimas kvalifikuotais specialistais užtikrins aukštos kokybės kaminą, kuris saugiai tarnaus jums ilgą laiką.

Kamino mūrijimas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Montuoju kaminus tipo ,,Shidel" ir panasius,tai pat, statau murinius kaminus.
Visuose miestuose
€ 20.00/val
IV, Degantis akmuo Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai montuojame pristatomus kaminus, mūrijame „švinderio“ tipo kaminus. Į remontuojamus ar naujai sumūrytus kaminus dedame įdėklus iš nerūdijančio ir rūgštims atsparaus plieno. Turime ilgalaikę kaminų...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: Visos kaminkrėčių paslaugos; Kaminų, dūmtraukių valymas Mūrijimas; Krosnių valymas ir remontas; Kaminų restauracija, mūrijimas; Kaminų vidaus betonavimas; Židinių priežiūra ir valymas; Ventiliacijų...
Kaune, Kiti miestai
€ 45.00/val
Debomi Vidutinė rinkos kaina
Kaminų įdėklai, katilų pajungimo į kaminą elementai. Pristatomi kaminai. Nestandartiniai įdėklai. Kaminų įdėklų bei kaminų remontas, kaminų mūrijimas. Gamyba bei montavimas. KAMINŲ VALYMAS, KOKYBIŠKAS KAMINŲ...
Molėtuose
€ 1.00/val
Gediminas Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Kaminų įdėklų valymas; Kaminų įdėklų montavimas; Kaminų mūrijimas.
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Beno Dragūno I.V. Vidutinė rinkos kaina
Statant namą ar renovuojant seną neišvengiamai susiduriate su dūmtraukio sprendimais, kuriuos būtina išspręsti tinkamai ir kvalifikuoto specialisto rankomis. Tarkim, jei remonto metu nepasirūpinate seno dūmtraukio...
Kaune
€ 0.29/val
UAB „Aukstata“ Vidutinė rinkos kaina
Atliekame paprastąjį bei kapitalinį kaminų remontą. Mūrijame, torkretuojame futeruotę ir kamieną, įrengiame futeruotės hidroizoliaciją. Projektuojame, gaminame ir montuojame įdėklus iš nerūdijančio plieno, stiklo pluošto, anglies...
Šiauliuose
€ 0.29/val
UAB "Skardlanksta" Vidutinė rinkos kaina
Kaminų įdėklai. Gaminame ir montuojame kaminų įdėklus. Atvykstame į kliento namus, matuojame, patariame. Įdėklus gaminame tik iš kokybiškos nerūdijančio plieno skardos. Kaminų mūrijimas. Mūrijame, remontuojame...
Kaune
€ 0.29/val

Kaip vyksta kamino mūrijimas?


Kamino mūrijimas yra proceso, kuriame sukuriamas tvirtas ir efektyvus kaminas, saugiai nukreipiantis dūmus ir dujas nuo židinio ar kitų šildymo prietaisų. Štai kamino mūrijimo etapų detalus aprašymas:

Pradinis vertinimas ir planavimas: Prieš pradedant statybas, specialistas vertins vietą ir supras jūsų reikalavimus. Bus atsižvelgiama į tokias aplinkybes kaip kaminas, jo aukštis ir suderinamumas su šildymo sistema. 

Medžiagų rinkimas: Baigus planavimą, bus surenkamos reikiamos medžiagos. Plytos, glaistas, kanalų plytelės ir kiti būtini komponentai bus atrinkti pagal jų kokybę ir tinkamumą.

Pagrindo paruošimas: Stabilus pamatas yra svarbus kaminui išlaikyti. Mūrininkas pasiruoš tam tikra bazę, užtikrindamas, kad ji išlaikys struktūros svorį ir atlaikys išorines sąlygas.

Plytų mūras: Kamino statyba prasideda nuo plytų mūro darbų. Kiekviena plyta kruopščiai dedama naudojant mūrijimo mišinį, kad būtų sukurtas tvirtas ir ilgaamžis kaminas. 

Ventiliacija ir izoliacija: Efektyviam kaminui veikti būtina tinkama ventiliacija ir izoliacija. Mūrininkas užtikrins, kad kaminas leistų laisvai cirkuliuoti oro ir išlaikytų minimalų šilumos nuostolį.

Saugumo patikra: Baigus statybas, mūrininkas atliks išsamias saugumo patikras, kad įsitikintų, jog kaminas atitinka visus reikalavimus ir veikia saugiai.


Į ką kreiptis kamino mūrijimui atlikti?


Renkantis kamino mūrijimo paslaugas, svarbu pasitikėti kvalifikuotais specialistais, turinčiais patirties ir žinių atlikti šį aukštos kokybės darbą . Čia yra svarbios sąlygos, kaip atrasti tinkamus mūrinimo paslaugas:

Sertifikuotos mūrininkų įmonės: Ieškokite patikimų mūrininkų įmonių, turinčių galiojančiUs sertifikacijas ir licencijas. 

Rekomendacijos ir atsiliepimai: Kreipkitės į draugus ar kaimynus ir paklauskite, ar pastaruoju metu jie statė kaminą. Be to, skaitykite interneto atsiliepimus, kad įvertintumėte potencialių mūrinimo paslaugų patikimumą ir veiklos rezultatus.

Ekspertų konsultacija: Susitarkite su skirtingomis mūrininkų įmonėmis, kad aptartumėte savo projekto reikalavimus ir gautumėte pasiūlymus. Tiesioginis susitikimas padės įvertinti jų profesionalumą ir įsipareigojimą kliento patenkinimui.

Išsamios paslaugos: Rinkitės mūrininkų įmonę, kuri teikia įvairias paslaugas, įskaitant kaminų mūrijimą, remontą, patikrinimus ir priežiūrą. Tai užtikrina, kad ateityje turėsite patikimą partnerį visiems savo poreikiams.

Kaina ir skaidrumas: Nors kaina yra svarbus veiksnys, vengite pasirinkti pigiausią variantą. Koncentruokitės į paslaugas, kurios siūlo skaidrią kainodarą, nurodydamos naudojamą medžiagą ir darbo kaštus.


Kamino mūrijimo kaina


Kamino mūrijimo kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių, įskaitant kaminų dydį, dizaino sudėtingumą, vietą ir naudojamas medžiagas. Nors tikrosios kainos priklauso nuo individualių projektų, štai bendras kainų apžvalga:

Medžiagų kainos: Pagrindinė kaminų statybai naudojama medžiaga yra plytos. Aukštesnės kokybės ir specializuotos plytos gali kainuoti daugiau, bet jos užtikrina didesnį atsparumą ir izoliaciją.

Darbo kaina: Kamino mūrijimo darbo kaina priklauso nuo kaminų sudėtingumo ir dydžio. Individualūs dizainai ar sudėtingi modeliai gali reikalauti daugiau laiko ir pastangų, o tai įtakos bendrai kainai.

Vieta ir prieinamumas: Jūsų namų vieta ir prieinamumas gali turėti įtakos kainai. Nutolę ar sunkiai pasiekiami rajonai gali reikalauti didesnių transporto ir logistikos išlaidų.


Kamino mūrijimo paslaugos


Kai samdote profesionalią mūrininkų įmonę kamino mūrijimui, galite tikėtis įvairių paslaugų, kurios viršija tik statybą. Štai keletas vertingų kamino mūrijimo paslaugų, kurias siūlo šie ekspertai:

Kamino patikrinimai: Reguliarūs patikrinimai yra būtini užtikrinant, kad jūsų kaminas veiktų saugiai ir efektyviai. Mūrininkų įmonės atliks išsamius patikrinimus, nustatydamos visas problemas, reikalaujančias dėmesio.

Kamino remontas ir atstatymas: Jei jūsų kaminas pažeidžiamas dėl natūralaus nusidėvėjimo ar išorinių veiksnių, mūrininkai atliks remontą ir atstatymą, grąžindami kaminui pilną funkcionalumą.

Kamino valymas: Kamino valymas yra būtinas, kad pašalintumėte dervą, nuolaužas ir blokavimus, kurie gali trukdyti tinkamam oro cirkuliavimui. 

Skubiosios pagalbos remontas: Nenumatytų kamino problemų atveju profesionalios mūrininkų paslaugos teikia skubiosios pagalbos remonto paslaugas, kad jūsų kaminas būtų saugus ir veiktų tinkamai.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.