Kamino valymas yra vienas iš svarbiausių užduočių, kurią turėtų atlikti kiekvienas, turintis kaminą savo namuose. Ne tik tai padeda užtikrinti kamino efektyvumą, bet ir svarbiausia - saugumą. Susikaupusi derva ir kitos nuosėdos gali sukelti nemalonų dūmų kvapą, pakenkti oro kokybei patalpose ir, kas svarbiausia, didinti gaisro riziką.

Kamino valymas

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
UAB, Artūro kaminai Vidutinė rinkos kaina
Individualiuose, daugiabučiuose namuose, gamybinėse patalpose ir kitos paskirties pastatuose montuojame įvairių tipų kaminus, dūmtraukius, kaminų įdėklus, apšildytus dvisienius ir metalinius kaminus. Konsultuojame įvairiais kaminų montavimo...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, Aerovalus Vidutinė rinkos kaina
Montuojame pristatomus dvisienius apšiltintus kaminus iš atsparaus karščiui nerūdijančio plieno, keramikinius kaminus ir kaminus iš blokelių. Kad dervos neįsigertų į sienas ir jų neteptų, įleidžiame...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB, A kryptis Vidutinė rinkos kaina
Įrengiame kaminus, atliekame jų priežiūros ir remonto darbus. Siūlome Jums ilgaamžius, su nepriekaištingais priešgaisrinės saugos duomenimis „Schiedel“ ir „TONA“ kaminus ir kaminų sistemas. Atliekame visus...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
MB "DUMTRA" Vidutinė rinkos kaina
MB “Dumtra” - prekyba pristatomaisiais kaminais, kaminų įdėklais bei jų montavimas. Šioje srityje esame sukaupę ilgametę darbo patirtį. Dirba atsakingi profesionalai. Garantuojame darbų kokybę, lanksčiai...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
Lauris Vidutinė rinkos kaina
Teikiamos paslaugos: Kaminų valymas, kaminų indėklų valymas, katilų valymas, židinių valymas; Kaminų skardinimas, stogo kraigų skardinimas, vėjalančių tvirtinimas, palangių skardinimas; Kaminų įdėklų montavimas, šildymo sistemų...
Klaipėdoje
€ 1.00/val
UAB "STIKSAS" Vidutinė rinkos kaina
Užsisakę mūsų įmonėje projektavimo, montavimo, renovavimo, valymo paslaugas, juos jums atliks kvalifikuoti specialistai. Specializuojamės šioje srityje pakankamai daug metų, tad labai atsakingai galime Jums patarti...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
UAB "KAD NEBŪTŲ ŠALTA" Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: Kaminų valymas, renovacija. Yra keletas svarbių priežasčių kviesti kaminkrėtį: Kaminkrėčiai atnešą laimę; Dūmtraukis ne tik išvalomas, bet visada patikrinama techninė jo būklė,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Egidijus Vidutinė rinkos kaina
Mūsų teikiamos paslaugos: Visos kaminkrėčių paslaugos; Kaminų, dūmtraukių valymas Mūrijimas; Krosnių valymas ir remontas; Kaminų restauracija, mūrijimas; Kaminų vidaus betonavimas; Židinių priežiūra ir valymas; Ventiliacijų...
Kaune, Kiti miestai
€ 45.00/val
Debomi Vidutinė rinkos kaina
Kaminų įdėklai, katilų pajungimo į kaminą elementai. Pristatomi kaminai. Nestandartiniai įdėklai. Kaminų įdėklų bei kaminų remontas, kaminų mūrijimas. Gamyba bei montavimas. KAMINŲ VALYMAS, KOKYBIŠKAS KAMINŲ...
Molėtuose
€ 1.00/val
Vitalio židiniai Vidutinė rinkos kaina
Profesionaliai montuojame Schiedel – Rondo Plius sistemos kaminus, kurie yra vieni geriausių ir moderniausių. Taip pat montuojame ir Schiedel - ISOKERN modulinius kaminus. ISOKERN –...
Kaune
€ 1.00/val

Kada reikalingas kamino valymas?


Kamino valymas yra procedūra, kurią reikia atlikti reguliariai ir laiku. Pasvarstykite apie kamino valymą, kai pastebite šiuos požymius:

Susikaupusi derva ir nuosėdos: Pastebėjote, kad kamino sienelėse susikaupia derva ir nuosėdos? Tai gali ne tik pakenkti efektyvumui, bet ir tapti gaisro faktoriumi.

Dūmų užterštumas: Jei pastebite, kad kamino dūmai neįprastai tamsūs arba jaučiate nemalonų dūmų kvapą, tai rodo, kad jūsų kaminas turi perteklinį dervų ir nešvarumų kiekį.

Mažas kamino efektyvumas: Kaminas netraukia taip gerai kaip anksčiau, ir jums tenka naudoti daugiau medžio ar kitų degalų norint sukurti pakankamai šilumos. Tai rodo, kad jūsų kaminas gali būti užsikimšęs derva.


Kodėl svarbu reguliariai atlikti kamino valymą?


Reguliarus kamino valymas yra esminis veiksnys užtikrinant jo efektyvumą ir saugumą. Štai kodėl tai yra tokia svarbi procedūra:

Saugumas: Pirmiausia ir svarbiausia - kamino valymas padidina jūsų namų saugumą. Nuosėdos ir derva, kaupiamos kamino kanaluose, gali tapti gaisro šaltiniu.

Efektyvumas: Valydami kamino kanalus, užtikrinsite gerą oro cirkuliaciją, todėl kuras gaus daugiau deguonies, o tai reiškia, kad kuras degs efektyviau ir jums prireiks mažiau kuro šilumos generavimui.

Ilgalaikė taupymo galimybė: Reguliariai valydami kaminą, išvengsite brangiai kainuojančių remonto darbų ateityje. 

Geresnė oro kokybė: Kamino valymas pagerina oro kokybę jūsų patalpose. Jei jūsų kaminas nėra valytas, dūmai gali įsiskverbti į jūsų patalpas, o tai gali sukelti alergiją ir kitus kvėpavimo sutrikimus.

Aplinkosaugos aspektas: Reguliariai valydami kaminą, taip pat prisidedate prie mažesnio oro taršos lygio. Neteisingai veikiantis kaminas gali išmesti daugiau teršalų į atmosferą, taigi kamino valymas yra ir aplinkosaugos žingsnis.


Kamino valymo paslaugos


Kamino valymo procedūra nėra paprasta užduotis, kurią galėtumėte atlikti patys. Tai reikalauja specialių įrankių, žinių ir patirties. Todėl dauguma žmonių renkasi pasitelkti profesionalias kamino valymo paslaugas. Tokios paslaugos dažniausiai apima šiuos žingsnius:

Kaminų būklės tikrinimas: Prieš pradėdami valyti, specialistai tikrins kamino būklę ir ieškos bet kokio pažeidimo ar blokavimo.

Kamino valymas: Valymo specialistai naudosis specialiais įrankiais, skirtais nuvalyti susikaupusius dervų ir nuosėdas kamino kanaluose.

Patikrinimas ir remontas: Kartais gali būti nustatytos problemos, reikalaujančios greito sprendimo. Tai gali būti plyšęs dūmų kanalas ar defektai dūmų išmetimo sistemoje. Įgūdę specialistai atliks būtinas taisymo ar pakeitimo procedūras.


Kamino valymo paslaugų kaina


Kamino valymo paslaugų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip kamino dydis, užsakovų skaičius, kamino būklė ir apie tai, ar reikalingi papildomi remonto darbai. 

Taip pat reikia paminėti, kad kaina gali svyruoti ir priklausomai nuo regiono, kuriame gyvenate. Taigi, geriausia yra pasikonsultuoti su skirtingais paslaugų teikėjais ir pasižymėti, kokias paslaugas jie teikia ir kokia yra kaina.


Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.