Krosnys

Krosnys jau seniai yra svarbus Lietuvos namų ūkių elementas, suteikiantis šilumą ir komfortą šaltuoju metų laiku. Skirtingos krosnių rūšys turi unikalias savybes ir privalumus. Ar jūs galvojate apie naujos krosnies įrengimą arba tiesiog norite sužinoti apie populiariausias pasirinkimo galimybes?

Filtruoti pagal:
Rūšiuoti:
Eimantas Vidutinė rinkos kaina
Virykliu,krosniu statymas ir ju remontas. Krosneliu pajungimas sildymui ir pirtims. Kaminai tipo Izokern.Shidel ir panasus. Zidiniu statymas.
Visuose miestuose
€ 25.00 - 1000.00
Kestutis Vidutinė rinkos kaina
Visu tipu krosniu ir zidiniu statyba.Stazas virs 30 metu.Darbo patirtis Vokietijoje ir Rusijoje.Paslaugos teikiamos Siauliu ir aplinkinese apskrityse,bet reikalui esant galime ir visoje Lietuvoje,Latvijoje,Vokietijos Siaures...
Šiaulių raj.
€ 10.00/val
MB Statybų bosas Vidutinė rinkos kaina
Statybos darbai.
Alytaus raj., Kiti miestai
€ 11.00/val
Nenurodyta Vidutinė rinkos kaina
MŪSŲ PASLAUGOS viską aptariame su užsakovu, padedame išsirinkti techniškai tinkamiausią variantą, užtikrinantį patogų ir ilgalaikį krosnies naudojimą. Konsultacijos metu aptariame būsimos krosnies išvaizdą, konstrukcijos ypatybes,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
Krosninkas Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir remontuoju yvaires koklines ir plytines krosnis , taipat krosnis pagal Kuznecovo sistema. Dirbu Kelmeje, Raseiniose, Telšiose, Šiauliose.
Kelmėje
€ 1.00/val
Rytis Vidutinė rinkos kaina
Mūriju koklines krosnis, lauko ir vidaus židinius iš plytų, visus priedus prie jų (lauko spinteles, ir pan.), projektuoju pagal užsakovo pageidavimą. Viską atlieku kokybiškai, dirbu...
Vilniuje
€ 1.00/val
Jonas Vidutinė rinkos kaina
Krosnių statyba.Jau daug metų sėkmingai verčiuosi šiuo amatu. Per savo darbo patirtį esu pastatęs įvairaus sudėtingumo krosnių, iš paprastų bei glazuruotų koklių, senovinių plytų, tinkuotų...
Visuose miestuose
€ 10.00/val
UAB, Krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūriju ir statau koklines bei plytines krosnis (pečius), virykles, duonkepius, šildomas sieneles ir židinio tipo krosnis. Restauruoju senovines krosnis senais kokliais, perstatau dalį krosnies, išvalau...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Mariaus krosnys Vidutinė rinkos kaina
Mūrijame įvairių tipų bei paskirčių krosnis pagal I. V. Kuznecovo sistemą. Krosnys skirstomos į šildymo, viryklės, kepimo, vandens šildymo, pirties bei universalias. Šildymo krosnyse galimi...
Visuose miestuose
€ 1.00/val
IV, Molinė krosnis Vidutinė rinkos kaina
Jei savo namams norėtumėte suteikti šilumos bei jaukumo, mielai galėsime Jums padėti. Siūlome Jums sumūryti buitines ar pramonines krosnis, įrengti vidaus krosnis, sumūryti atviras krosnis,...
Visuose miestuose
€ 1.00/val

Kokios krosnys populiariausios?


Krosnys pasižymi įvairiomis stilistikomis, ir kiekviena rūšis atitinka skirtingus poreikius bei pageidavimus. Pažvelkime į populiariausias krosnių rūšis Lietuvoje:

Židinio krosnis. Židinio krosnis, dar žinoma kaip atvira židinio krosnis, yra klasikinis pasirinkimas, kurį žmonės mėgsta dėl jo estetinės prabangos ir efektyvaus šildymo. Šios krosnys yra integruojamos į sieną ir tampa žaviu akcentu bet kurioje patalpoje. 

Koklinė krosnis. Koklinės krosnys yra  vis labiau populiarėja dėl ypatingo šilumos saugojimo. Pastatytos iš tvirtų medžiagų, tokių kaip kokliai ar molis, šios krosnys lėtai išskiria šilumą ilgą laiką netgi po to, kai ugnis jau užgęsta. Jos yra labai efektyvios ir draugiškos aplinkai.

Granulių krosnis. Granulių krosnių populiarumas sparčiai auga dėl jų patogumo ir lengvo naudojimo. Šios automatizuotos krosnys kaip degalus naudoja granules, todėl deginimas yra švaresnis ir lengviau kontroliuojamas. Jos gali būti programuojamos ir valdomos nuotoliniu būdu, užtikrinant nepriekaištingą šildymą.

Dujinės krosnys. Dujinės krosnys yra moderni alternatyva tradicinėms malkų deginimo krosnims. Jos pradeda  šildyti vos paspaudus mygtuką ir nereikalauja malkų  kaupimo ar pelenų valymo. Dujinės krosnys yra įvairių stilių, todėl jos labai populiarios tarp šiuolaikinių namų savininkų.

Elektrinės krosnys. Elektrinės krosnys yra tinkamos vietose, kur kitų degalų naudojimas yra neįmanomas. Šias krosnis lengva įdiegti ir naudoti, reikalingas tik elektros energijos šaltinis. Nors jos galbūt neteikia tokios jaukios atmosferos kaip malkų deginimo krosnys, jos yra universalios.


Kokiais tikslais montuojamos krosnys?


Krosnies pasirinkimas priklauso nuo numatytos paskirties ir individualių pageidavimų. Pažvelkime į skirtingus krosnių įrengimo tikslus:

Šildymas. Pagrindinis krosnių tikslas yra efektyvus šildymas šaltuoju metų laiku. 

Atmosfera. Krosnys suteikia unikalią ir jaukią atmosferą bet kuriam gyvenamajam kambariui. Židinio krosnys ypač sugeba sukurti šiltą ir jaukią atmosferą, todėl jos mėgstamos gyvenamojoje ir šeimos erdvėse.

Alternatyvi energetika. Ieškant aplinkai draugiškų šildymo sprendimų, koklinės ir granulių krosnys yra puikus pasirinkimas. Jos naudoja atsinaujinančias energijos šaltinius, prisidedant prie aplinkai draugiškesnio gyvenimo būdo.

Atsarginis šaltinis. Kai kuriais atvejais, krosnys yra naudojamos kaip rezervinis šildymo šaltinis avarinėse situacijose, pvz., esant elektros energijos sutrikimams. Elektrinės krosnys yra patogus pasirinkimas šiai paskirčiai, nes jos veikia tik tada, kai reikia šildymo.


Krosnys pigiau


Krosnių įrengimo kaina gali labai skirtis priklausomai nuo krosnies rūšies, naudotų medžiagų ir įrengimo reikalavimų. Čia yra keletas ekonomiško montavimo galimybių.

Jei turite reikiamų įgūdžių ir patirties, galite patys atlikti įrengti krosnį ir taip sutaupyti nemažai  pinigų. 

Stebėkite sezonines išpardavimus, nuolaidas ar akcijas, kai perkate krosnį. Pirkimas ne sezono metu gali leisti sutaupyti žymiai.

Pasirinkus krosnį iš vietinių ar lengvai pasiekiamų medžiagų, galima sumažinti išlaidas. Pvz., krosnys, pagamintos iš vietinių akmenų, gali būti ekonominė galimybė.

Teiraukitės apie galimas subsidijas ar finansinę pagalbą ekologiškų šildymo sprendimų įrengimui. Kai kurios valstybės ir organizacijos teikia paskata naudoti tvarias krosnis.

Investuojant į energiją taupančią krosnį, iš pradžių gali tekti sumokėti daugiau, bet ilguoju laikotarpiu galima sutaupyti, sumažinant degalų sąnaudas.


Krosnies įrengimo kaina


Krosnies įrengimo kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo daugelio veiksnių. Štai kai kurie iš jų: krosnies rūšis, krosnies dydis, įrengimo sudėtingumas, montavimo būdas.  

Krosnies įrengimo išlaidas taip pat gali veikti naudojamų medžiagų kaina. Aukštos kokybės, tvarios medžiagos gali būti brangesnės, bet gali užtikrinti ilgalaikę krosnio veikimo efektyvumą.

Prieš įrengiant krosnį, gali prireikti atlikti šildymo sistemos paruošimo darbus, kurie taip pat gali padidinti įrengimo išlaidas.Tapk didelės bendruomenės dalimi

Daugiau kaip 15.000 paslaugų teikėjų pasiūlymų.

Virš 350 įvairių paslaugų grupių.